Steeds meer berichten van ongevaccineerden die ziek worden na contact met gevaccineerden

—————————————————————————————————————————————–

Nog geen reden voor paniek, maar wel om extra goed op te passen – ‘Wetenschappelijk aangetoond dat mens groot aantal proteïnen uitademt (dus mogelijk ook het spike eiwit dat door de Covid-19 mRNA vaccins wordt aangemaakt)

—————————————————————————————————————————————–

(05.00) – Vooral uit de Verenigde Staten, maar ook uit Nederland, komen steeds meer berichten van ongevaccineerde mensen die ziek worden na contact te hebben gehad met gevaccineerde mensen. Vanwege de tamelijke schokkende aard van deze berichten heb ik eerst nader onderzoek gedaan alvorens dit te publiceren. Tot mijn verontrusting blijkt het wel degelijk een plausibele verklaring te zijn die wetenschappelijk onderbouwd kan worden. Er is weliswaar nog geen reden voor paniek, maar wel om extra goed op te passen, want als dit bizarre fenomeen zich verder verspreidt – en misschien is dat in India, waar al zo’n 150 miljoen Covid prikken zijn gezet en dat juist nu een dramatische ‘derde golf’ zou beleven, reeds het geval? – dan betekent dit dat niet ongevaccineerde mensen, maar juist gevaccineerden een gevaar voor de samenleving zouden kunnen gaan vormen.

Diverse soorten bloedingen, diarree, huidklachten

Van een zeer betrouwbare bron in Nederland hebben we vernomen dat de laatste dagen diverse ongevaccineerde mensen in de directe omgeving last hebben gekregen van bloedneuzen, oorbloedingen, malaise, diarree en huidklachten nadat ze contact hebben gehad met gevaccineerden.

Ook in de Verenigde Staten zijn plotselinge vreemde bloedingen de meest gemelde klacht. Vooral vrouwen lijken extra gevoelig te zijn, en klagen over uitblijvende, onregelmatige en/of hevige en ook zeer pijnlijke menstruaties. Dit zou een aanwijzing kunnen zijn voor eerdere waarschuwingen van wetenschappers – en zoals overigens ook gewoon te lezen is in de bijsluiters van vaccinfabrikanten zoals Pfizer – dat de Covid vaccins van invloed kunnen zijn op de vruchtbaarheid en de voortplantingsorganen.

Veel zwangere vrouwen blijken last te krijgen van bloedingen, en er zouden zelfs reeds miskramen zijn gemeld. Andere ongevaccineerden krijgen kort na contact met gevaccineerden last van migraine, neusbloedingen en blauwe plekken (onderhuidse bloedingen). Er zijn ook berichten dat huisdieren zijn gestorven na te zijn aangeraakt door een gevaccineerd persoon.

‘Veel vrouwen met menstruatieklachten’

Chloe Angeline, een holistische vrouwenarts, plaatste vorige week een video waarin ze vertelde in zeer korte tijd een enorm aantal vrouwen met menstruatieklachten in haar praktijk te hebben gekregen. ‘En er zijn vrouwen die al in menopauze zijn, en weer ongesteld zijn geworden… Het is in onze kring welbekend dat als vrouwen in menopauze dit overkomt, het kanker is.’

‘Dit gaat om het opkomen voor de gezondheid van de mensheid… Achter de schermen is er iets gaande. De vrouwelijke gezondheid is het doelwit… en het veroorzaakt een aanzienlijke daling van het mannelijke sperma… Ze proberen ons te steriliseren… We hebben het aantal miskramen met bijna 400% zien stijgen.’

‘Dode huisdieren en voortplantingsproblemen bij mensen’

Een andere video is gemaakt door een verpleegkundige die berichten kreeg dat tegen Covid-19 gevaccineerde mensen onbedoeld huisdieren hebben gedood door hen enkel aan te raken. Op haar website staat veel info. Ze zegt onder meer het volgende:

‘Veel mensen noemen dit shedding, en daarmee denken ze aan… verzwakte virale (vaccins), maar dat is niet wat dit is. Dit is mRNA gentherapie die uw lichaam aanzet tot het aanmaken van spike proteïnen… Dit zijn experimenten met mensen, wat nog nooit eerder is gedaan. Het verandert de menselijke samenstelling van het lichaam. Dit proces begint in het lichaam en stopt niet. Het komt uit hun adem, het komt uit hun poriën… Deze spike proteïnen veroorzaken voortplantingsproblemen in mensen, en zorgen ervoor dat mensen worden gesteriliseerd.’

Vreemde blauwe plekken, migraine, miskramen

‘Vrouwen en mannen die in contact zijn geweest met mensen die dit vaccin hebben gekregen.. raken plotseling bedekt met vreemde blauwe plekken… Vrouwen zo jong als 10 jaar oud worden vroeg ongesteld, 11 jaar oude meisjes krijgen het twee keer per maand, en andere mensen krijgen zware migraine… Mensen hebben bloedproppen zo groot als hun vuist… Mannen wier partner het vaccin kreeg, gaan naar bed en zitten onder de blauwe plekken als ze wakker worden.’

‘Er bestaat het risico dat mensen doodgeboren of beschadigde foetussen krijgen als ze in de buurt van mensen zijn geweest die het (Covid vaccin) hebben gekregen, omdat het miskramen kan veroorzaken… We kunnen niet weten of het menselijke lichaam ooit dit mechanisme waarmee spike proteïnen worden geproduceerd zal stopzetten. Mensen die het (vaccin) hebben gehad zouden die dus voor altijd kunnen blijven aanmaken.’

Op 16 april berichtte de Montana Daily Gazette, een conservatieve Amerikaanse christelijke nieuwssite, dat ‘Ongevaccineerde Vrouwen miskramen melden na interacties met gevaccineerde mensen.’ Op 7 april stond in de grote Britse krant Daily Mail al te lezen dat ook steeds meer gevaccineerde vrouwen klagen over grote veranderingen in hun menstruatie nadat ze zich hebben laten inspuiten met deze experimentele gentherapie ‘vaccins’. (1)

Mensen ademen talloze proteïnen uit

Het is in de wetenschap al jaren bekend dat mensen een grote verscheidenheid aan stoffen uitademen. Adem bevat zelfs een moleculaire ‘blauwdruk’ die uniek is voor ieder individu (een soort ‘vingerafdruk’) (2). In die adem kunnen ook diverse soorten proteïnen (eiwitten) zitten, zoals een team Franse wetenschappers in 2017 constateerde. Bij twee groepen van ieder 10 gezonde personen werden 229 unieke proteïnen in de adem aangetroffen, waarvan 153 in beide groepen. De meesten proteïnen bleken afkomstig te zijn uit de longen en luchtwegen, en acht uit het speeksel (3). Dat maakt het uitademen van het ziekmakende spike eiwit dat door de Covid-19 vaccins wordt aangemaakt zeer wel mogelijk en wellicht zelfs waarschijnlijk.

Antistoffen door vaccins vallen essentieel zwangerschapsproteïne aan

Dit spike proteïne vertoont overigens bijzonder veel overeenkomsten met het natuurlijke syncytine-1, een essentiële proteïne voor een succesvolle zwangerschap. Dit betekent dat de antilichamen die het menselijke lichaam door een Covid-19 vaccin tegen het spike eiwit (van het SARS-CoV-2 virus) aanmaken, ook deze syncytinen kunnen aanvallen en vernietigen. Bij vrouwen kan dit de vorming van een placenta voorkomen, waardoor ze permanent onvruchtbaar worden. Deze spike eiwitten verdwijnen namelijk nooit meer uit het lichaam en worden, zoals we al hebben geschreven, mogelijk zelfs constant aangemaakt. (1)

Mensen worden geprogrammeerd, maar voor wat?

‘mRNA is als software,’ legde Moderna’s CEO Stéphane Bancel enige tijd geleden uit. ‘Je drukt gewoon op de knop en een heleboel zaken gaan zich ontwikkelen.’ Volgens Moderna’s Chief Medical Officer Tal Zaks heeft het inbrengen van genetisch manipulerend mRNA in het lichaam ‘ingrijpende gevolgen hebben voor alles, van de griep tot kanker… Feitelijk hacken wij de software van het leven.’

Dus waar worden mensen die zich met deze ‘vaccins’ laten inenten dan voor geprogrammeerd? Is dat enkel om een spike eiwit aan te maken (en dan maar zien wat er van dit experiment met miljarden mensen komt), of zit daar wellicht een andere, nog veel duisterdere agenda achter? Worden mensen geprogrammeerd om alleen nog maar technocratische slaven te kunnen zijn, en daar zelfs blij mee te zijn?

Wordt hun genetische code zo veranderd, dat er voorgoed een eind komt aan hun mogelijkheid zich voort te planten, en misschien zelfs aan hun vrije wil? Wordt het ‘energieveld’ van ieder gevaccineerde mens, uw menselijke ‘geest’, misschien wel volledig afgesloten en ‘dood’ gemaakt, zodat u uw unieke persoonlijkheid, uw ‘ik’ verliest, en als een willoze ‘cyborg’ opgaat in een wereldwijd digitaal gecontroleerd netwerk?

Topwetenschappers vrezen ‘wereldwijde catastrofe’ en ‘massale depopulatie’

Eén van de felste critici van het eerste uur, dr. Sherri Tenpenny, zei onlangs in een discussie met dr. Carrie Madej, dr. Christiana Northrup, dr. Larry Pavlovsky en dr. Lee Merritt dat het meer op een vorm van transmissie lijkt, dus besmetting, in plaats van op shedding. De Duitse microbioloog dr. Sucharit Bhakdi is in Europa één van de belangrijkste kritische wetenschappers, en waarschuwde vorig jaar al dat de Covid-vaccins in werkelijkheid bedoeld zijn ‘om een wereldwijde catastrofe te veroorzaken en de mensheid te decimeren.’

De overeenkomstige visie van dr. Mike Yeadon, ex-vice president van Pfizer, hebben we regelmatig in artikelen besproken. Hij heeft letterlijk gezegd dat ‘als iemand een groot deel van de wereldbevolking kwaad wil doen of wil doden, dan kunnen de systemen die nu worden klaargezet dit mogelijk maken. Het is mijn weloverwogen mening dat het volledig mogelijk is dat dit (Covid vaccin) gebruikt zal worden voor depopulatie op massale schaal.’

‘Wee de zwangeren en zogenden’

‘Wee de zwangeren en zogenden in die dagen… Want er zal dan een grote verdrukking zijn, zoals er niet geweest is van het begin der wereld tot nu toe, en ook nooit meer wezen zal. En indien die dagen niet ingekort werden, zou geen vlees behouden worden.’ (Matteüs 24:19a+21-22)

In de context lijkt deze profetie van Jezus Christus in eerste instantie te gaan over de val van Jeruzalem en vernietiging van de Tempel tussen het jaar 68 en 70 (‘bidt dat uw vlucht niet… op een sabbat valt’, vs. 20, vergelijk Lucas 21:23 ‘Wee de zwangeren en zogenden in die dagen! Want er zal grote nood zijn over het land en toorn over dit volk, en Marcus 13:14: ‘‘.. laten dan die in Judea zijn, vluchten…’). Toch lijken deze passages nu ook op bijna huiveringwekkende wijze van toepassing te zijn op de laatste fase van de eindtijd waar we sinds 2020 in terecht lijken te zijn gekomen.

 

Xander

(1) The Freedom Articles
(2) Science Daily
(3) Journal of Breath Research (IOPscience.iop.org)

Zie ook o.a.:

28-04: Officiële EU-cijfers 17 april: 7766 vaccinatiedoden en ruim 330.000 gewonden
06-04: Terwijl mensen blijven sterven verandert AstraZeneca naam vaccin in Vaxzevria
03-04: Oud-vicepresident Pfizer bevestigt dat coronavaccins massale depopulatie kunnen veroorzaken
29-03: Covid vaccins richten volgens officiële EU statistieken slachting aan in Europa
16-03: Strafrechtelijk onderzoek naar AstraZeneca nadat leraar sterft na vaccinatie, maar Italië gaat gewoon door met inenten|
15-03: Meest gelezen Britse medische auteur geeft ongekende waarschuwing af voor Covid vaccins
13-03: Toeval? Zogenaamd gevaarlijke corona mutaties komen uit 3 landen waar vaccin AstraZeneca is getest
12-03: Groep topwetenschappers dringt bij EU en EMA aan op intrekken toestemming Covid vaccins
07-03: ‘Zij die sterven groeten u’; Hoogleraar Capel vergelijkt werking Covid vaccins met een plofkraak
05-03: ‘Deze vaccins zijn het beste wat ons kon overkomen’ – een bloemlezing
03-03: Artsen VS constateren dat vrouwen borstkanker symptomen ontwikkelen na vaccinaties
02-03: Frans universitair onderzoek constateert ‘tientallen tot honderden keren hogere sterfte door Pifzer vaccin’
01-03: Nederlandse staat acht zich niet verantwoordelijk voor schade door vaccinaties en schuift schuld af op zorgverleners
24-02: Peer reviewed studie in Nature: Nano deeltjes vaccins kunnen hersenschade veroorzaken
18-02: Mark Zuckerberg: ‘Vaccins veranderen menselijk DNA, lange termijn gevolgen onbekend’
13-02: Oud-directeur spoedhulp afdeling VS verwacht over 4 tot 14 maanden ernstige gevolgen vaccinaties
05-02: (/ Research wijst op het risico dat juist vaccins levensgevaarlijke mutaties corona virus kunnen veroorzaken)
03-02: Professor Pierre Capel: ‘Vaccinatie 3.0 is Vaccinatie 3 keer NIKS’
25-01: Helsinki Comité voor Mensenrechten suggereert dat Pfizer vaccin ontwettig medisch experiment is’
22-01: Staat de V van Vaccin voor Victorie of Verdoemenis?’
18-01: Wetenschappers bezorgd dat Covid vaccins op termijn kanker kunnen veroorzaken
11-01: mRNA vaccins: genetische manipulatie is gevaarlijk omdat het onvruchtbaarheid kan veroorzaken
09-01: Professor Schetters noemt Nederlandse vaccinatiebeleid ‘hoogst onverantwoordelijk’ noemen.

2020:

29-12: Jaap van Dissel: ‘Vaccin kan uitbraak en/of sterfte initieel doen toenemen’
04-12: Bijsluiter Pfizer vaccin waarschuwt expliciet dat ‘onbekend is of het Covid vaccin van invloed is op de vruchtbaarheid’
02-12: Universitair team VS waarschuwt dat veranderen DNA grote gevolgen kan hebben, maar vaccins komen er toch aan
08-12: FDA vermeldt in document mogelijke sterfte en deze 22 ernstige ziekten en tegenreacties door Covid-19 vaccins
21-11: Nano deeltjes in Pfizer vaccin volgens minister De Jonge ‘risico’, maar vaccin komt er toch
17-11: International Journal Clinical Practice waarschuwt voor beschadigd immuunsysteem door Covid vaccins, en extra vatbaarheid voor de ziekte zelf
19-10: Hoogleraar Capel: ‘Vaccin is genetische modificatie en brengt SARS-CoV-2 eiwit permanent in uw lichaam.

*Indien u wilt reageren op het forum: lees eerst de siteregels.
*Geloofsdiscussies naar het Geloofsforum. Nodig uw gesprekspartner uit om op het Geloofsforum  verder te praten.

85

  1. Frank: misschien had je ff goed moeten luchten? Ouderen houden vaak de boel potdicht… Maar in het artikel staat, helemaal aan het begin: geen reden tot paniek, maar wel goed oppassen… Hoe dan??? Van de meeste mensen weet je niet of ze ingeënt zijn of niet. Trouwens, ik weet niet of ik dit moet geloven. Hopelijk niet, want vijf van mn zes cliënten zijn ingeënt. En ondertussen bijna de helft van mn familie….

  2. @ Tukker: 12:52 op 29/4. Ik ben het geheel met U eens, Tukker. Dat vuile vaccin, verandert het DNA van de mens, en dat gaat in tegen Gods wil, naar mijn bescheiden mening. Het is hopeloos om te zien, dat zelfs zich christen noemende gemeenten/ voorgangers in deze dwaling meegaan.

  3. Oma 03/05/2021 om 5:32 pm
    Tja, het is de ‘ Umwertung aller werte ‘ – tijd waar we in zitten ( Friedrich Nietzsche )

  4. @Nieuw Begin schreef:
    01/05/2021 om 8:08 am
    De held van vandaag:

    Huisarts in Lelystad weigert coronavaccin toe te dienen

    https://www.telegraaf.nl/nieuws/1573209115/huisarts-in-lelystad-weigert-coronavaccin-toe-te-dienen

    Patiënten van dokter Ramdas van Gezondheidscentrum Kempenaar, die in aanmerking komen voor een coronavaccin via de huisarts, kregen een brief op de mat. ’Persoonlijk heb ik de injectie geweigerd vanwege tal van bezwaren’, schrijft de huisarts. ’Omwille van de eed die ik heb afgelegd kan ik u deze injectie niet geven. Ik ben er namelijk niet van overtuigd dat ik u hiermee niet zal schaden.’

    Eindelijk! Wat een verademing dat er nog huisartsen zijn die hun eed van Hippocrates gestand doen!
    Dat is wat anders dan al die gewetenloze kwakzalvers die beweren zichzelf te vaccineren om hun patiënten te overtuigen zichzelf vrijwillig gezondheidsschade toe te brengen zodat zij de premie per gevaccineerde kunnen innen.
    Die zijn geen van allen de naam ‘arts/geneesheer’ waardig, dat zijn ordinaire moordenaars in mijn boek.

    Toch toppunt van ironie nu schijnt dat de gevaccineerden het gevaar blijken te zijn voor de hele maatschappij. Mogen zij nu uitgesloten worden van deelname aan het publieke leven om ongevaccineerden te beschermen?
    Isolatie, quarantaine, in hun kot blijven, wellicht voor hun hele leven? Wie weet wat er nog gaat komen tussen 2 en 5 jaar na vaccinatie door de onbekende nevenwerkingen van dit medisch experiment?

  5. Nog zo’n voorbeeld hoe de PCR misbruikt wordt om de publieke opinie te sturen.
    https://twitter.com/MichaelPSenger/status/1387836517259694080/photo/1
    Het CDC keek weg toen men kopieercycli van 37 tot 40 gebruikte om het virus bij mensen aan te tonen. De kopieerstappen van die cycli vermeerderen steeds exponentieel (2-4-8-16-32 enz.). Bij zoveel cycli worden gezonde mensen erg gemakkelijk ‘besmet’ bevonden want de test worst hypergevoelig. Echter, nu er grootschalig gevaccineerd wordt, gaat men terug naar ongeveer 28 cycli. En daardoor vind je dus véél minder positieve uitkomsten! Waardoor het cijfermatig lijkt dat de vaccins werkelijk het aantal besmettingen hebben teruggebracht.
    Door het veranderen van het aantal cycli (eerst >37 en later <29), kun je dus eerst doen voorkomen alsof er een gigantische hoeveelheid besmette mensen bestaat, en later doen alsof het aantal besmette mensen enorm is gedaald.
    Er zit veel te veel manipulatie rond deze hype en dat maakt mensen helemaal terecht wantrouwend. En de agressie van de politie tegen weerloze niet-criminele burgers, vergroot dat allemaal.

  6. Wolfgang Wodarg heeft een boek geschreven waar hij de volgende vragen behandelt. Vragen die nog stééds actueel zijn en die door de pers NIET goed worden beantwoord, waardoor het volk dom gehouden wordt.
    – Waaraan herkent men een echte pandemie?
    – Wanneer zijn virussen gevaarlijk?
    – Waarom eigenlijk mondkapjes?
    – Wat weten we over gentechnische injecties?
    – Wat gebeurt er met onze medische gegevens?
    – Wie kan men nog vertrouwen?
    – Waar blijft het bewijs van de corona-crisis?
    – Waar is het debat?
    – Wat gebeurt er in de verpleegtehuizen en de klinieken?
    – Worden de gezondheidsautoriteiten misbruikt?
    – Wat is institutionele corruptie?
    – Wie profiteert van de huidige pandemie?
    – Moeten toekomstige plutocraten over onze gezondheid beslissen?
    – Wie staat het zich toe, door bewaking en controle, door vrijheidsontneming, dwangonderzoeken en gen-technische manipulatie, al onze waarden en vrijheden buiten werking te stellen?
    – Wie wil zo’n controle maatschappij?

    Wodarg is geen “rechts-extremist” (zoals de pers zulke bezwaarden al snel wegzet), maar was een actief lid van de Duitse SPD (tot in de Bondsdag aan toe).

  7. Mensen als Brigitte volgen alleen maar het dagelijkse nieuws. Ook op deze site zijn al tientallen artikelen geschreven (met verwijzingen naar een veelheid aan deskundigen) die laten zien wat er allemaal NIET klopt aan deze corona-hype.
    Maar voor mensen als Brigitte is het allemaal voor niets. Zelden was het zó gemakkelijk zich te verdiepen in de materie. Veel buitenlandse artikelen kunnen met een simpele muisklik worden vertaald in het Nederlands. Maar velen laten het allemaal links liggen en volgen alleen maar de reguliere dagelijkse berichten.
    Nu hoef je het die mensen niet kwalijk te nemen. Maar ik neem het die pers wél kwalijk dat ze al deze goede informatie van een grote hoeveelheid deskundigen, VOLLEDIG negeren! En daarmee houden ze hun publiek opzettelijk dom.
    Lees b.v, de site van Wolfgang Wodarg, iemand die weet waarover hij praat: https://www.wodarg.com/
    Ook hij zegt: Vaccinaties zijn niet nodig, ze beschermen niet echt en ze zijn risicovol. Er zijn meerdere vaklieden op dit gebied die hetzelfde zeggen. Maar ze komen niet aan het woord bij de gangbare media.

    De hoofdredacteur van de Volkskrant heeft het zelfs toegegeven dat ze geen andere geluiden willen laten horen. We zouden massaal achter de onderdrukkingspolitiek moeten staan, aldus die media. Heeft u daar een link van ? Mod.

  8. CITAAT uit het Ad van 1 mei 2021 “”Dat is deels het gevolg van gebrekkige communicatie, volgens artsen. Veel informatie over coronavaccinatie gaat nu volgens hen aan een deel van de bevolking voorbij, met name in achterstandswijken. ,,Er is heel veel onwetendheid’’, zegt Yildiz. ,,Maar ook angst en paranoia. Mensen horen fragmenten en complottheorieën van familie en buren, zoals dat je impotent of onvruchtbaar wordt van vaccinatie of een chip in je lichaam krijgt. Deze mensen lezen geen kranten. Het grote plaatje ontgaat hen.’’
    Wat een lef. Het grote plaatje is deze mensen juist zeer duidelijhk. Ze zijn gestopt met het lezen van kranten en het volgen van talkshows . . Dat maakt ze tot de ingewijden van deze tijd!

  9. We zitten nu in een herhaling van de geschiedenis.De Mexicaanse griep in 2009 was niet meer of minder dan een megafraude, het lanceren van een vermeende wereldbedreiging waar voraal de farmaceutische sector beter van werd en die overheden wereldwijd pakken geld heeft gekost.Mensen worden eenzijdig geïnformeerd door zij die het officiële beleid bepalen,een milde griep wordt uitgeroepen tot pandemie, werden vaccins op de markt gebracht die nog niet of nauwelijks waren getest en werd de vaccinatie van de wereldbevolking een groot experiment ,waar de farmaceutische industrie een miljardenwinst maakte.Vaccinaties waren helemaal niet nodig geweest en alleen al in Europa meer dan honderd miljoen griepvaccins worden vernietigd. Nederland moest ook miljoenen euro’s uittrekken om de ouders van zo’n 7000 Nederlandse kinderen schadeloos te stellen, omdat die na het Mexicaanse griepvaccin narcolepsie hebben gekregen.Er was sprake van enorme leugens en manipulatie.Vraag het ook eens aan viroloog vaccin-oplichter Ab Osterhaus, die kan ons hier vast nog wel een kleine presentatie over geven. Hij is nu weer actief en organiseerde op 22 januari 2019 een “Cursus Pandemie Marketing” met Belgische hoogleraar virologie Marc van Ranst(een meesterleugenaar).Op deze conferentie is Marc van Ranst de gastspreker die met humor en flair de Mexicaanse Griep ter voorbeeld stelt, van zijn grote succes….

    https://zlj13051967.wordpress.com/2021/04/30/van-mexicaanse-griepfraude-naar-coronafraude-de-wereld-muteert-in-great-reset-communistische-dictatuur/

    Avondklok gedragsexperiment….?

    https://pbs.twimg.com/media/E0N_842WYAArcrh?format=png&name=large

    Richard Zijlstra – Planoloog & Civiel Ingenieur:

    Wat was het doel en nut van de avondklok….… dat is en blijft de vraag.
    Vooraf was er geen enkele motivering te vinden om besmettingen te reduceren. Dan weet je genoeg…..

    Hier de GEHEIME BRIEF van 15 januari:

    https://drive.google.com/file/d/1T0Y-Fe6JihIQDunfsumaINMceHLL-c90/view?usp=sharing

  10. Dat is onzin hè.
    Corona is net zo erg als influenza. Geprikten worden net zo ziek (sommigen zelfs zieker dan normaal) en overlijden net zo vaak als niet-gevaccineerden. Men is noch in de 20ste noch in deze eeuw in staat geweest een degelijk vaccin tegen de laatstgenoemde te vinden. Het bewijs is de immer veranderende cocktail die doorgaat voor griepprik en een fenomenaal verdienmodel is. Maar overheden, disease control centra, Billy, big pharma en de WHO gaan ons wijsmaken dat hun wanbeleid (anderhalve meter, mondmaskers, avondklok, lockdown, thuiswerken en, de cherry on top, vaccinatie!) corona infectie en sterfte zal terugdringen tot nihil? Juist. Waarom leert de mens toch niet van de (recente) geschiedenis?
    Tussen haakjes, ik zou het ook niet geloofd hebben als men had gezegd dat het percentage 60 of 80 was.
    Brigitte schreef:
    30/04/2021 om 5:40 pm
    @amo:

    Een vaccinatie betekent niet dat besmetting 100% voorkomen kan worden. Dit is vergelijkbaar met de griepprik: iemand kan dan nog steeds griep krijgen en er ook anderen mee besmetten. Maar de symptomen voor de gevaccineerden zijn over het algemeen veel minder ernstig, er is minder kans op overlijden.

    Daarnaast is in Nederland en ook in de rest van de wereld het percentage gevaccineerden nog niet op het niveau dat nodig is om de pandemie te laten afnemen en uiteindelijk te overwinnen.
    Dus er zijn nu nog teveel mensen die kans lopen ernstig ziek te worden door het virus.
    Totdat het grootste deel van de bevolking is ingeënt zal iedereen die symptomen heeft nog voorzichtig moeten zijn om geen anderen te besmetten. Ook de gevaccineerden.

  11. Er is geen tijd meer voor het twijfelachtige herhalen en verhevigen van profetieën. Waarom niet? Afgelopen dinsdag heeft Suriname de dubieuze eer gehad als eerste land ronduit te benoemen wat schuilgaat achter de injecties. Santokhi (naar voren geschoven president) gebruikte letterlijk woorden als geen eten kunnen kopen en geen zaken kunnen doen. Hm…waar hebben we dat eerder gelezen… Wij die de dag toebehoren moeten waakzaam, waar en wijs zijn opdat de Heere ons bij Zijn verschijning in de lucht thuis zal kunnen brengen.

  12. De held van vandaag:

    Huisarts in Lelystad weigert coronavaccin toe te dienen

    https://www.telegraaf.nl/nieuws/1573209115/huisarts-in-lelystad-weigert-coronavaccin-toe-te-dienen

    Patiënten van dokter Ramdas van Gezondheidscentrum Kempenaar, die in aanmerking komen voor een coronavaccin via de huisarts, kregen een brief op de mat. ’Persoonlijk heb ik de injectie geweigerd vanwege tal van bezwaren’, schrijft de huisarts. ’Omwille van de eed die ik heb afgelegd kan ik u deze injectie niet geven. Ik ben er namelijk niet van overtuigd dat ik u hiermee niet zal schaden.’

  13. Dag OpaHenk,

    U schreef een mooi stuk over het vertrouwen op de Here Jezus.
    En dat u nog naar een oude baptisten kerk toe gaat.

  14. Brigitte schreef:
    30/04/2021 om 4:14 pm

    Ik ken 9 mensen die gevaccineerd zijn. Ik kom wekelijks bij hen thuis (dus in 9 verschillende huizen) en heb nergens last van. Mijn gezondheid is goed en mijn menstruatiecyclus normaal. Zij hebben geen teken op hun voorhoofd of hand en zijn zelf ook in goede gezondheid. Ik merk geen verandering in hun gedrag.
    Het plan waar u het over heeft werkt niet zou ik zeggen.

    Nu vraag ik mij af waarom Pfizer dit dan zelf in zijn documentatie zet Brigitte?
    Zie deze link (even een Nederlandse opgezocht want het staat er inmiddels in diverse landen op)
    https://www.frontnieuws.com/blijf-uit-de-buurt-van-de-gevaccineerden-het-is-officieel-van-pfizers-eigen-documenten/

  15. En nog iets @Brigitte, Mensen krijgen dus ook “besmettingen” na de injectie. Wat heb je dan aan die experimentele prik. Zowel vóór als ná de prik wordt een deel van de mensen dus “besmet”, wat men dan meet met die PCR-tests die daarvoor géén middel mogen zijn.
    Waar is de winst????
    Die ligt vooral financieel bij Big Pharma, dat geen verantwoordelijkheid hoeft te dragen voor de schadelijke bijwerkingen.

  16. @Brigitte. Dat een griepprik niet 100% werkzaam is, komt omdat nooit precies kan voorspellen welke variant er in de spuit moet. Men kiest er een paar (op grond van de winter op het zuidelijk halfrond). Maar je neemt die prik om jezelf te beschermen en niet om anderen te bescermen.
    Ook de Covid prik neem je voor jezelf. Niet voor anderen. Want om anderen te kunnen besmetten heb je een grote virusload nodig en juist de vaccinatie moet de aanwezige virusload beperken.
    Dus als je na de prik anderen nog kunt “besmetten” (wat dan weer wordt gemeten met een PCR test die daarvoor niet gebruikt mag worden; dat is zelfs door het Zweedse ministerie van gezondheid publiekelijk verklaard na onderzoek), werkt de prik domweg niet.
    En de gevaccineerden lopen nog steeds risico om Covid te krijgen, gezien hun voortdurende vrijheidsbeperking??
    Maar dan helpt die prik dus in geen enkel opzicht. Vooral als we bedenken dan ruim 98% van de mensen niet zwaar ziek wordt van dit corona-virus.
    Dan nemen mensen dus een experimentele injectie, terwijl deze nauwelijks bijdraagt aan de volksgezondheid??
    En waarom horen we niks over de natuurlijke immuniteit die intussen al op grote schaal moet zijn opgebouwd en die véél beter functioneert dan een injectie, omdat hier ook in de bovenste luchtwegen weerstand wordt opgebouwd (waar de besmetting als eerste plaatsvindt, want het is een besmetting van de ademhalingswegen). Een prik geeft geen weerstand in de bovenste luchtwegen (een spray wel), en is daarmee veel minder effectief, terwijl we niet weten in welke lichaamscellen het ingespoten mRNA (in een kwart miljard lipide nanodeeltjes) aan het werk gaat.
    Al met al zie ik geen bijzondere voordelen van dat injecteren. De mensen keken verwachtingsvol uit naar de injecties, omdat ze hoopten op een beloofd normaal leven. En dan wordt er nu teruggekrabbeld!

  17. Beste Xander, de verzen Mattheüs 24 : 19 e.v. hebben betrekking op de grote verdrukking.
    De Heer Jezus heeft het tegen Israël. De Gemeente bestond toen nog niet.

    anna, uw naam is al in gebruik, gelieve een andere (nick)name te nemen. Mod.

  18. Willy, ik vergeet een ding , ik denk dat een vaccin nemen wel eens zou kunnen betekenen dat je verandert als mens dat je minder mens wordt dat je je op dat hellende vlak begeeft ( weg van de Here Jezus) waar ik over schreef, ik denk dat een vaccin nemen letterlijk maar Vooral GEESTELIJK LEVENSGEVAARLIJK LEVENSGEVAARLIJK is
    Doe ermee wat je wil .

  19. Willy, 30 4 3.07 PM
    Wat ik gezegd heb, is heel simpel als jij je laat prikken/of geprikt ben dan zul je POS. Over de prik moeten spreken.
    Waarom ? omdat het in mijn beleving vrij dom is om je te laten prikken terwijl je er niet achter staat dan zul je dus pos. Moeten spreken anders sta je voor …
    In deze tijd is het zo dat je keuzes zal moeten maken en ja die keuzes kunnen consequenties hebben maar ben je een echte christen die vertrouwt op de Here Jezus of ben je dat niet ?
    Dat is mijn statement, jij zal moeten kiezen !

  20. @amo:

    Een vaccinatie betekent niet dat besmetting 100% voorkomen kan worden. Dit is vergelijkbaar met de griepprik: iemand kan dan nog steeds griep krijgen en er ook anderen mee besmetten. Maar de symptomen voor de gevaccineerden zijn over het algemeen veel minder ernstig, er is minder kans op overlijden.

    Daarnaast is in Nederland en ook in de rest van de wereld het percentage gevaccineerden nog niet op het niveau dat nodig is om de pandemie te laten afnemen en uiteindelijk te overwinnen.
    Dus er zijn nu nog teveel mensen die kans lopen ernstig ziek te worden door het virus.
    Totdat het grootste deel van de bevolking is ingeënt zal iedereen die symptomen heeft nog voorzichtig moeten zijn om geen anderen te besmetten. Ook de gevaccineerden.

  21. Ook vreemd: Gevaccineerden krijgen toch klachten. Zelfs de reguliere media berichten erover en dat is winst. Andere gevaccineerde ouderen moeten toch weer in quarantaine na contact met een “besmet” persoon. Weer andere gevaccineerde ouderen krijgen niet hun vrijheid terug.
    Geloven “ze” niet in de werking van die injecties???? Waar is de logica van dit alles.
    Dit filmpje is ook opvallend: https://twitter.com/robinmonotti2/status/1387984984477257733
    Arme Indiase bevolking verjaagt een test- en vaccinatieteam. Kennelijk geloven ze er niet in.

  22. @Boorzalf,

    ook verdacht dat ze je in deze coronatijd met allerlei kwalen laten rondlopen maar voor de prik ineens ‘bezorgd’ zouden zijn.

  23. Mijn vermoeden is het volgende…

    Dat ze gevaccineerden met 5G kunnen volgen, en kunnen beslissen wie ze willen ‘uitschakelen.’
    Daarom is de anderhalvemeter-maatschappij van toepassing.
    Dat ze je kunnen ‘pinpointen’ en indien gewenst uitschakelen.

    Dat je ziek wordt van de gevaccineerden is de opzet.
    Dan zullen de gevaccineerden roepen dat je corona hebt, en je naar het ziekenhuis brengen waar de PCR-test valse positieven geeft, zodat je alsnog gevaccineerd geraakt.
    Het is gemakkelijk om de goedgelovige gevaccineerden tegen het vrije volk op te zetten.

  24. Ik ken 9 mensen die gevaccineerd zijn. Ik kom wekelijks bij hen thuis (dus in 9 verschillende huizen) en heb nergens last van. Mijn gezondheid is goed en mijn menstruatiecyclus normaal. Zij hebben geen teken op hun voorhoofd of hand en zijn zelf ook in goede gezondheid. Ik merk geen verandering in hun gedrag.
    Het plan waar u het over heeft werkt niet zou ik zeggen.

    Daarbij vind ik het heel erg vreemd om niet te geloven dat een virus zich van mens op mens kan verspreiden, maar vervolgens wel te geloven dat een kunstmatig gefabriceerd en ingebracht eiwit zich WEL door de lucht naar andere mensen kan verplaatsen.

  25. @Tukker: Ik begrijp niet goed waarop je doelt. Ik ben nog niet gevaccineerd, dat zal volgende week gebeuren omwille van m’n beroep, waar ik op geloofsforum iets heb over geschreven. Ik heb reeds drie mensen in mijn omgeving verloren aan covid en die waren niet oud. Maar ik begrijp dat alles z’n voor en nadelen heeft. Ik moet helemaal niemand naar de mond praten, ik heb mijn eigen mening, en ik sta zeker niet te springen om me te laten prikken. Shalom

  26. De post op de mat, verrrek wat is dat, een brief van de overheid. En ja hoor, een uitnodiging voor een corona vaccinatie ik krijg het AstraZeneca vaccinatie. Ik krijg zelfs 2 prikken “jippie”.😂
    Na het lezen van de brieven dacht ik “steek die prikken maar in eigen arm Hugo. Ik begin er niet aan. Kuipers zei het al, het is een medisch experiment. Zoek maar een ander proefkonijn.

  27. Beste Nimz,

    Je schreef: “een welgestelde man, hij gedroeg zich vreemd, praatte monotoon en had bijna geen emotie, tijdens het praten vroeg ik hem wat hij van corona vond, hij barste meteen los dat hij zijn doodeprikje had gehad van biontech(geldige naam trouwens) en mensen moesten niet aanstellen en gewoon de asra halen, de blik in zijn ogen was zielloos, nooit gezien bij een mens. Mijn nek haren gingen overeind, dat was het moment dat ik besefte dat we geprogrammeerd worden, Middels het vaccin”.

    Dat ge-vaccineerden op afstand geprogrammeerd kunnen worden heeft Xander al eens gemeld in zijn artikelen. Op deze link vond ik dat bepaalde typen 5 G cel torens onderdelen hebben met de markering COV-19.
    https://www.afinalwarning.com/514792.html
    Uiteraard is dat slechts toeval….

  28. Ik heb veel gezien en met een beloning voor een spuitje maar dit slaat alles voor mij?
    Iets voor de stad Amsterdam misschien met te veel drugs verkopende koffie shops waar je bijna nooit echte koffie kan krijgen?
    Beste Rutte deze tip zal er veel naar de spuit doen verlangen lijkt het ongelooflijk.
    Wakker worden geen gratis donuts maar drugs.
    https://www.bitchute.com/video/y0IgKE9eDyqC/

  29. Heel enge dingen lees ik in dit artikel. B.v. dat huisdieren kunnen sterven na het aanraken van een persoon die gevaccineerd is.

  30. Als je klikt op de onderstaande 2 linken en vooral de tweede ( ik heb het zelf vluchtig door gelezen ) lees je ook al over onderzoeken over de cellijn van de geaborteerde baby’s en de studies die ze jaren geleden al deden om adenovirussen te creeeren ermee. Ze zeggen daarbij ook dat ze daarmee een nieuw virus hebben gemaakt. Ook dat in de studies met muizen bleek dat er tumoren ontwikkelden in een groot deel die die spuiten hadden gekregen.

    https://nl.wikipedia.org/wiki/HEK_293-cellen#cite_note-2

  31. Ik ben in dicht contact geweest bij 2 ouderen die alle bei gevaccineerd zijn. Een paar weken nadat ze gevaccineerd waren kreeg de vrouw last van hartkloppingen en kon geen langere stukken meer wandelen. Ook was ze ineens erg emotioneel. Ze was zelfs aan het huilen in mijn bijzijn. IK legde zelf al de link met het vaccin. Ook merk ik dat ze aan het verharden is.
    Van iemand anders die gevaccineerd is werd de man ervan ineens 2 weken ziek. Heel erg moe en heel erg verkouden. Hij liet zich testen maar negatief.
    Helaas heb ik zelf ook sinds hun gevaccineerd zijn last van erg moe zijn en verkouden.
    Mijn intuïtie zei al wel dat ik beter uit hun buurt kan blijven. Mijn logisch denkvermogen had er al een afkeer van en ik legde zelf al op die manier de link .

  32. Ik begrijp iets niet .
    Wanneer dit alles lukt , en daar lijkt het wel op wordt de mensheid uitgeroeid .
    Het boek Openbaringen legt uit dat gedurende zeven jaar God’s straf over de aarde zal komen en bijna de hele mensheid zal doden .
    Wanneer dit nu al lukt is er niemand meer over …

  33. Met gruweel lees ik dit, geloof het of niet,
    Maar onlangs was ik voor mijn werk bij een welgestelde man, hij gedroeg zich vreemd, praate monotoom en had bijna geen emotie, tijdens het praten vroeg ik hem wat hij van corona vond, hij barste meteen los dat hij zijn doodeprikje had gehad van biontech(geldige naam trouwens) en mensen moesten niet aanstellen en gewoon de asra halen, de blik in zijn ogen was zielloos, nooit gezien bij een mens. Mijn nek haren gingen overeind, dat was het moment dat ik besefte dat we geprogameerd worden, Middels het vaccin.

    Nog een fact, mijn vrouw kreeg een aantal jaren geleden de prikpil, deprovera, dit werkt volgens volgende metehode, er wordt een stof geinjecteerd dat dagelijks een hormoon afgeeft, wat invloed heeft op de hormoonhuishouding, deze stof blijft 3 maanden werkzaam. Goed geregeld toch, dus om de 3 maanden een nieuw spuitje halen, hmmm doet me ergens aan denken…. kleine sidenote deprovera is een product van….. pfizer. Wat een ervaring daar!

    O en wie finacieert pfizer….. rockefeller foundation…. waarom toch altijd die rijke stinkerds…
    En nee zee doen het niet voor het geld…..macht is het enigste wat ze willen.

  34. Jan V schreef:
    29/04/2021 om 11:01 am

    “Hoe herken ik een gevaccineerde? Gele sticker op hun voorhoofd? Dat wordt nog wel een dingetje.”

    In Openbaringen van Johannes, hoofdstuk 13, staat dat er een merkteken aangebracht zal worden op hun rechterhand of voorhoofd. Ik denk dat je dit letterlijk kunt nemen, een tatoeage misschien. In ieder geval iets dat direct zichtbaar is voor anderen (en niet te verwijderen zonder littekens achter te laten), dus niet onderhuids verborgen of aangebracht op je bovenarm (wat ook nog wel staat te gebeuren) want dat is te verbergen. Zichtbaar zal het zijn en daarmee zul je direct het verschil zien tussen de aanhangers van het beest en degenen die het beest niet aangenomen hebben. De duivel wil dat graag zichtbaar maken om daarmee te laten zien hoeveel macht hij (nog) heeft in de wereld. Gevaccineerden ga je straks direct herkennen aan het teken op hun voorhoofd of hand. Of eigenlijk dat je ongevaccineerden gaat herkennen door het ontbreken daarvan.
    En hoe ze dat gaan doen? Welnu, als ze het ook lukt om de hele wereldbevolking te vaccineren dan lukt het ze ook om een tatoeage te zetten. “Wilt u het vaccin in uw rechter of linker bovenarm hebben? En als u geprikt bent gaat u op die stoel hiernaast zitten voor uw merkteken’prik’. Wilt u het op uw voorhoofd of op uw hand? Ja, lastig hè, die keuze”.

    Allen: Verder praten op het Geloofsforum. Mod.

  35. Mijn collega, een super serieuze covid en maatregelen uitvoerder, meld zich vandaag bij me ziek. Hij heeft corona, zit nu alleen op zolder met een mondkap op in quarantaine ( geen grap).
    Blijkt dat hij besmet is geraakt door zijn gevaccineerde ouders. Nu blijkt dat zijn vrouw, werkzaam in de zorg, 2x een pfizer vaccine mogen ontvangen ook ziek is en positief getest.

    Ik ben benieuwd of hij hier wellicht toch anders over gaat nadenken. Kans op herbestemming na corona is nihil, dit geld blijkbaar niet voor gevaccineerde personen. Wellicht vraagt hij zichzelf nu af wat die prikken eigenlijk voor zin hebben? Wat zit er eigenlijk in, waar dient het eigenlijk voor? Niet voor besmettingen dat lijkt me duidelijk.
    Hij had nog het argument dat de mensen nu minder ziek worden en dus minder belasting op de ic. Maar goed 99.85% heeft al milde klachten tot geen klachten, dus argument slaat ook nergens op.

    Laat u aub niet dwingen dit vaccine te nemen. Het dient ABSOLUUT NIET voor hetgeen waarvoor het zogenaamd ontwikkeld is, dat moge duidelijk zijn.

  36. In deze video( https://www.youtube.com/watch?v=35Idb_lCU4o) wordt heel visueel en overzichtelijk het Vaccins Actie Mechanisme (Vaccines Mechanism of Action) uitgelegd.
    Wat opvalt is dat voor de 3 vaccins Moderna/Pfizer/AstraZeneca vanaf een gegeven ogenblik in het proces dit mechanisme identiek verloopt.
    Heel interessant om te weten is dat bepaalde proteïnen tot expressie gebracht worden op de celwand; op het moment dat de CD-8 proteïne in interactie treedt met het MCH-I complex (zie op minuut 20:10 en min. 25:01) , geven de cytotoxische T-cellen heel gevaarlijke MOLECULEN (destructieve moleculen) vrij die de gastcellen vernietigen. Maar dit gebeurd pas als de gastcel op een toekomstige tijdstip geïnfecteerd wordt. Dus niet op het moment dat de gastcel het vaccin nog aan het verwerken is.
    Dit hele actie proces wordt hier in isolatie voorgesteld, dus in 1 persoon. De vraag is, is het mogelijk dat deze gevaarlijke MOLECULEN een uitweg vinden uit de isolatie om hun vernietigingswerk voort te zetten? Hierover wordt hier niets gezegd.

  37. Willy, ik vergat een ding , je hebt/ laat je vaccineren dus ik begrijp dat je zo spreekt, je zal nu wel zo moeten spreken.

  38. Wat is er toch aan de hand met Gods volk? U weet als christenen toch al lang wie de vader van de “leugen” is, waarom verwacht u dan dat u daar de waarheid zal vinden. Angst, vrees en bang worden voor het grote onbekende, dat is waar men u nu mee om de tuin leidt! Daar luisteren gelovigen maar ook de ongelovige naar! Uw lichaam gezond houden met goed en eerlijk voedsel (geen gemanipuleerde rotzooi) en vooral de “Geest” gezond houden, daar praat niemand over in het nieuws! “Heb geen angst wees niet bang” dat is waar Jezus u mee voedt. Hij is voor vriend en vijand aan het kruis gegaan! Ben het helemaal eens met de reactie van Tukker. Een enorme Kracht ontvangt u van Hem , in uw zwakke momenten zal u super sterk worden (zodra dat nodig is). Dit zal alles teniet doet wat u zou kunnen beschadigen, alleen “geloof en vertrouwen” , daarnaast hebt u niets meer nodig. Ik ben samen met mijn lieve vrouw al jaren christenen, wij zijn aangesloten bij deze mooie (nog ouderwetse traditionele) Baptisten gemeente. Wij geloven in de Vader, de Zoon en de heilige geest, wij volgen Jezus, Hij is onze weg, waarheid en het leven. Hij heeft nooit gelogen, en nam ook geen blad voor zijn mond tegen de (valse) Schriftgeleerden. Onze leiders staan bij hun beëdiging met twee vingers omhoog en vragen om “God” om hulp bij hun getuigen verklaring, daarna starten ze direct met liegen, dacht u nou echt dat God hun zal helpen? God stelt leiders aan maar zet ze ook net zo makkelijk af (denk aan koning Saul) . Ze mogen dan de verkiezingen winnen, maar als ze niet deugen, dan gaan ze net zo hard weer weg. Let maar eens goed op wat er straks gaat gebeuren! Ga ondertussen maar een lekkere boswandeling maken, daar knap je meer van op. Jezus riep (na Zijn kruisiging) naar Petrus vanaf de waterkant, toen Petrus weer aan het vissen was” hoe gaat het vang je al wat” “NEE” zei Petrus. Jezus zei: “Gooi je net maar eens aan de andere kant uit” toen Petrus dit deed zat zijn net vol met prachtige vissen!!! Toen wist hij het……, hij dook meteen het water in om naar de kant te zwemmen en liet zijn rijke vangst en zijn waardevolle boot achter en ging achter zijn Messias aan. Beste mensen Jezus waarschuwt ook u “gooi het eens over een andere boeg” blijf niet achter dat zinkende schip aanlopen, ga iets moois doen met uw leven, maak een goede keus!

  39. Hallo jij daar met je vacinatiepaspoort we hebben je geld nodig, wannner kom je nu eindelijk weer bij ons. We both we need yr $$$

  40. Frank: En anderen…..
    Overmatig veel vitamine C nemen!
    Bruis tabletten C drinken en als je het hebt Ivermectine in combinatie met zink. Of je huisarts daarom vragen of Hydroxychloroquine! Sommigen schrijven het voor.
    Ik ben geen medicus maar neem actie wacht niet totdat het in je lichaam verspreid.
    Beterschap.
    Anna

    Nog iets heel anders.
    Profetiën zijn rechtstreeks woorden van God aan zijn profeten. Voor de toekomst ook onze tijd!!!
    Toen Jezus op de Olijfberg zat profiteerde hij ook dat het vlak voor zijn wederkomst zal zijn als in de dagen van Noach.
    Dus dan moeten de situaties terug komen zoals in die dagen van Noach….. ( later zal ik daarover nog wat schrijven wat dan die kenmerken zijn) je kunt ze elf trouwens ook bedenken!!!

    Profetieën HERHALEN ZICH DUS.
    Profetiën breiden zich ook uit.
    Profetiën verhevigen zich ook gedurende de tijd.
    En profetiën worden eenmaal voltooid….
    Wanneer dat met de eindtijd profetiën het geval zal zijn, weten we niet.

    Houdt dit goed voor ogen als je met Bijbel profetiën bezig bent.
    Herhaling.
    Uitbreiding.
    Verheviging
    En tenslotte voltooing.

    Gods woord zegt ons : Ook al zijn deze dingen er altijd geweest , de geschiedenis is ook een herhaling, en is tegelijkertijd ook meer, het is tevens uitbreiding en verheviging, en voltooing.
    Dus wat Xander hier schrijft over de zwangeren, moet ons niet bevreemden maar hier zien we wat de profeten zeggen.
    Of het al de voltooiing is dat moeten we afwachten

    Als je dan de genoemde ontwikkelingen ontkent en daardoor niet ziet dat de geschiedenis ook verheviging en uitbreiding is , dan is er niets aan de hand dan kun je de Bijbel wel sluiten
    Maar wie de tekenen van voor de zondvloed HERKENT ,dan zie je dat er wel degelijk iets aan de hand .
    En dan is de vraag : “ zijn we al dicht bij de voltooiing?
    Dat is de vraag die ik mezelf steeds stel, of met de beeldspraak van Paulus, “ zijn de weeën naar de nieuwe tijd al zover gevorderd dat de persweeën van de geboorte al heel dichtbij zijn. ???
    Jezus verwijst voor zijn wederkomst naar Noach en deze profetie is nog niet vervuld.
    Jesaj verwijst in 9:5-6 naar de eerste komst van de Messias alsof Hij in zijn dagen geboren is. “ Een kind is ons geboren een Zoon is ons geven. “ En Galaten zegt ons in 4:4 dat God in de volheid van de tijd Zijn Zoon gaf . Zo gauw de volheid is bereikt, zijn de profetiën die daar betrekking op hebben volledig vervuld. Van deze profetie kunnen we achteraf met zekerheid zeggen dat hij vervuld is.

    Totdat moment ( nu met de pandemie en de mogelijke wederkomst van Jezus in de nabije toekomst ) kunnen profetiën zich herhalen, uitbreiden en verhevigen; daarom is het onmogelijk om profetiën met zekerheid aan een bepaalde tijd te binden en te zeggen : dit is de vervulling.
    Maar Jezus zelf leert ons: LET OP de tekenen der tijden!
    Sla daar acht op. En maak je leven in orde met Jezus.
    Vraag Hem om inzicht en leiding in je leven.
    Shalom allemaal
    Anna

  41. De mensen die op basis van halve informatie (het RIVM heeft nog nooit anders gedaan!) of vanwege het feit dat ze zich bang hebben laten maken door de onophoudelijke propaganda vanuit Den Haag, de lame stream media, de dokter en de buurvrouw… ik noem hen “de nieuwe lepers”.
    Met dat verschil dat lepra aan de buitenkant zichtbaar is, maar of een persoon Pfizer/Moderna.AstraZeneca/Janssen genetische manipulaties in het lijf heeft, niet.

    Meegaan in de algemene hetze vind ik altijd al laf, maar nu moeten degenen die daarvoor niet door de knieën gaan, het wel heel erg bezuren.
    Ophokken dan maar, die “gevaccineerden”?

  42. @Pieternella, ja inderdaad dan zijn er nog mensen die gered worden
    , dat is wat de Bijbel noemt: de grote schare die niemand tellen kan.

  43. @Pieternella,

    Alleen als je gelooft in een futuristische uitleg van die Teksten in Openbaring. Maar als je, zoals ik doe, het opvat als het getuigenis van de Kerk van Jezus Christus in de hele kerkgeschiedenis, dan is het NU de tijd om je te bekeren!

  44. @Antoon, over “grote verdrukking zijn, zoals er niet geweest is van het begin der wereld tot nu toe, en ook nooit meer wezen zal.”

    Je hebt daar te maken met een Hebreeuws idioom, een bijzondere taaleigenaardigheid. Zoiets kan niet begrepen worden door enkel te kijken naar de betekenis van de gebruikte woorden. Net als wanneer er staat dat de zon en maan geen licht meer geven… of de maan in bloed veranderd, of de sterren uit de hemel vallen. Zulk taalgebruik komt regelmatig voor in profetieën die gaan over een zwaar oordeel van God.

    Voorbeeld uit Exodus 11:6
    Er zal een luid geschreeuw zijn in heel het land Egypte, zoals er nog nooit geweest is en zoals er ook nooit meer zijn zal.

    Als dit letterlijk moet worden opgevat alsof de plaag het ergste leed was dat er ooit in Egypte zal zijn, dan moet ‘de grote verdrukking’ nog gaan meevallen voor het land Egypte.

    En hoe vaak zijn de zon en maan al verduisterd eigenlijk? En hoe vaak is de dag v.d. HEERE al gekomen? Voorbeeld uit Jesaja 13:

    1 De last over Babel, die Jesaja, de zoon van Amoz, gezien heeft.

    9 Zie, de dag van de HEERE komt, meedogenloos, met verbolgenheid en brandende toorn, om van het land een woestenij te maken en zijn zondaars eruit weg te vagen.
    10 Ja, de sterren aan de hemel en hun sterrenbeelden zullen hun licht niet laten schijnen, de zon zal verduisterd worden wanneer zij opkomt, en de maan zal haar licht niet laten schijnen.

    13 Daarom zal Ik de hemel doen sidderen, en de aarde zal lostrillen van haar plaats om de verbolgenheid van de HEERE van de legermachten, en om de dag van Zijn brandende toorn.
    14 Iedereen zal zijn als een opgejaagde gazelle, als schapen die niemand bijeenbrengt. Iedereen zal zich wenden naar zijn eigen volk, en iedereen zal vluchten naar zijn eigen land.
    15 Ieder die aangetroffen wordt, zal worden neergestoken, en ieder die gegrepen wordt, zal vallen door het zwaard.
    16 Hun kleine kinderen zullen verpletterd worden voor hun ogen, hun huizen geplunderd en hun vrouwen verkracht.
    17 Zie, Ik zal de Meden tegen hen opzetten, die zilver niet achten en op goud niet belust zijn.

  45. Interessant verslag van Mike Adams, de oprichter van Brighteon.com, waarin hij het heeft over “Vaccidents”.
    Dat zijn auto ongelukken die veroorzaakt worden door automobilisten in Amerika die hun hersenfunctie achter het stuur verliezen door bijwerkingen van het coronavaccin in de vorm van lichte beroertes!

    https://www.brighteon.com/46f6bc00-92e9-4ede-b7d8-d1fa4591ed92

    Wanneer Jezus wederkomt is  niet de gehele mensheid overleden a.g.v. vaccinaties of andere rampen  maar zijn er gelukkig ook overlevenden waaruit blijkt dat Jezus zijn (onzichtbare) kerk in die moeilijke periode beschermt.

    Daarna wij, die levend overgebleven zijn (Grieks:περιλειπόμενοι) zullen te zamen met hen opgenomen worden in de wolken, den Heere tegemoet, in de lucht; en alzo zullen wij altijd met den Heere wezen.
    1Thes.4:17

    https://www.blueletterbible.org/kjv/1th/4/1/t_conc_1115017

    https://www.blueletterbible.org/lang/lexicon/lexicon.cfm?Strongs=G4035&t=KJV

  46. polen,mijn vriendin gaat morgen voor de 2de spuit,onze huisarts heeft er al 2 gehad.zo beide dames weten niet welke datum het vandaag is!!!ze keken alle 2op hun telefoon,die heeft de goed datum.het gaat goed zo.

  47. Ik zie nog een lichtpunt.
    De twee mannen die komen profeteren (ik denk Elia en Henoch) gedurende 1260 dagen.
    Dat heeft alleen nut als er nog mensen zijn die gered kunnen worden, toch?

  48. Ik schrijf het hier want anders wordt het misschien niet meer gelezen :

    27 April ” het verhaal dat je helemaal uit het vaccinatiesysteem gehaald kan worden ” , dat geloof je toch zeker zelf niet dat dat werken gaat, je zal misschien wel uit het officiele vaccinatiesysteem gehaald worden ( Want dat is misschien op internet met je eigen Digid Code te achterhalen ) MAAR ik garandeer je dat je op een niet-officiele lijst ( die wij niet kunnen zien ) zal komen te staan : als weigeraar vaccinatie. Dit is grote poppenkast en aangezien het chaos is in de vaccinatieregistratie is het misschien wel zo handig om NIETS te doen ; Wat niet weet wat niet deert !!

    ijzersterk stuk wat Anna schrijft ( 28/4 3.27 PM ) over genetische manipulatie nl.
    Als wij ons laten vaccineren , zijn wij geen 100% mensen meer ( Genetische manipulatie van gen van dieren/geaborteerde foetuscellen ) zoals de Here God dat bedoeld heeft , loop je een risico dat je op een hellend vlak begeeft qua redding/ verlossing door de Here Jezus
    Reden : Je gaat langzamerhand veranderen van een mens in een ??.. ?. , mede omdat het opperhfd van Pfizer BioN Tech al heeft aangegeven dat om de 7-9 mnd je OPNIEUW gevaccineerd moet worden !!
    Met opnieuw allerlei genetische gemodificeer, nooit in mijn lichaam

    Laten wij in alle situaties vertrouwen op de Here Jezus, er is geen twijfel in mijn hart dat hij ten alle tijde naast ons zal staan.
    Ja, er zullen zware tijden komen/zijn er misschien al maar in dat vertrouwen mogen wij staan

  49. Ik was kort geleden bij een grootschalige prik locatie, als toeschouwer, en dacht wat een slavenmarkt en allen gingen gedwee de spuit halen en dachten, we hebben onze vrijheid terug, de werkelijkheid is andersom: nog meer onvrijheid en gebondenheid.

  50. Hoe herken ik een gevaccineerde? Gele sticker op hun voorhoofd? Dat wordt nog wel een dingetje.

  51. Het lijkt er meer op dat vooral vrouwen problemen krijgen en minder mannen. Ik denk persoonlijk dat 2021 ook al een verloren jaar is. Wanneer zullen we terug veilig op café of restaurant kunnen gaan, ik denk nooit meer!!! Shalom

  52. Europese parlement geeft met overweldigende meerderheid groen licht voor coronna pas.

  53. Brussel stelt alles in het werk om nog deze zomer een vaccinatiepaspoort verplicht te stellen voor reizen binnen de EU. Dat betekent dat alleen de meest gevaarlijke groep reizigers, namelijk de gevaccineerden, de ruimte krijgen. Op deze wijze kan zich nooit een natuurlijke immuniteit tegen corona ontwikkelen. Natuurlijke immuniteit, en niet vaccinatie, is de enige uitweg uit een pandemie. Dit is levensgevaarlijk.

  54. Leden van de baptistengemeente van Kirn-Kallenfels in de Duitse deelstaat Rijnland-Palts hebben doodsbedreigingen ontvangen nadat 25 gemeenteleden na een kerkdienst positief waren getest op het coronavirus.
    Dat meldde de Duitse nieuwsdienst Idea. Een regiobestuurder van het CDU bracht naar buiten dat de gemeente geen ledenlijst wilde verstrekken om contacten na te trekken. Die bewering bleek achteraf onwaar te zijn.

    https://www.rd.nl/artikel/925300-duitse-baptisten-bedreigd-met-dood-na-coronabesmettingen

  55. Volgens mij is dit een goed opgezette nieuwe Psy-Op die wederom bedoeld is om de besmettingstheorie in stand te houden. Trap er niet in..de media begint wanhopig te worden en probeert nu de meest idiote verhalen te creëeren om verwarring te zaaien. In India is ook niets meer dan normaal aan de hand: er worden oude foto’s van jaren geleden hergebruikt (van mensen die zuurstofgebrek hadden als gevolg van ren gaslek) maar nu met COVID gebrabbel eronder. Zelfde verhaal als de plotseling dood-neervallende Chinezen in Wuhan.

    Ik heb vanmiddag mijn helaas vers geprikte ouders op bezoek dus mochten wij hier alsnog die gekke symptomen krijgen, dan laat ik het nog weten. 😛

    Verlies nooit de basisprincipes uit het zicht:
    Mens op mens besmetting bestaat NIET;
    SARS-COV-2 bestaat NIET;
    Vaccinaties stoppen geen ziekten, ze veroorzaken ze juist.

  56. Of sterven….
    Mijn melding hierover op uncutnews.ch was waarschijnlijk voor enkelen niet te vinden omdat de censuur meedogenloos is. Rechtstreeks op deze site is het mogelijk.

  57. Als deze theorie klopt, dan staan de ongevaccineerden met hun rug tegen de muur.

    Dan wacht ons de dood, of liever gezegd voor alle gelovigen een ontmoeting met de Heer tot in alle eeuwigheid.

    God Bless

  58. Paniek is nooit een goed idee. 😉 Maar, dit gaat verder dan simpelweg uitademen e.d. van het spike eiwit. DNA is frequentie, en diverse onderzoeken laten zien dat zieke cellen andere cellen OP AFSTAND dezelfde symptomen kunnen gaan laten zien. Zie https://open.lbry.com/@makiafreeman:8/covid-vaxxed:2
    voor diverse links in deze context.
    Het “toeval” wil dat het spike eiwit heel veel lijkt op een eiwit dat extreem belangrijk is voor vrouwen om zwanger te kunnen worden en om de zwangerschap te kunnen volbrengen. Het lijkt erop dat gevaccineerde vrouwen per direct steriel zijn en dat zij ook niet-gevaccineerde vrouwen in gevaar brengen. De depopulatie-agenda begint in overdrive te gaan. Neem je voorzorgsmaatregelen voor als onder de massa straks echt paniek uitbreekt wanneer mensen bij bossen dood gaan en extreem ziek worden door cytokine-storm die door een hernieuwde “besmetting” met verkoudheid of griep veroorzaakt zal worden.

  59. Helaas heb ik het nu ook in levende lijve meegemaakt. Gisteren bij mijn moeder en haar man op bezoek geweest. De huiskamer voelde zwaar en bedompt aan. Na een paar minuten kreeg ik last van mijn longen. Moest direct hoesten, zo scherp voelde het. Thuis gekomen ben ik ziek geworden. Nu druk aan het detoxen in de hoop het eruit te krijgen. Voel hele kleine prikjes door mijn hele lichaam en pijn in longen, hart en oogbollen. Heel eng.

    Spike eiwit is gewoon een andere naam voor virus. Een virus is immers erfelijk materiaal in een eiwit omhulling. In het geval van Pfizer is dat dus mRNA in een spike eiwit bolletje.

  60. Zou het kunnen dat deze vaccinaties iets te maken heeft met de komende onthullingen in verband met UFOs en hieraan gekoppeld de komst van buitenaardse levensvormen…?

  61. Je kunt het ook anders bekijken : volgens de kleine Catherine uit Indonesië die een profetisch droom had van meer dan één uur zou het volgende gebeuren :

    (wereld)oorlog-val van asteroïde-reusachtige tsunami’s-wereldwijd kannibalisme door hongersnood-verplichte invoering/inspuiting van een blauwe (kleur verijmetselarij) microchip tegelijkertijd met hét vaccin-Trump weer aan de macht wanneer atoomraketten de VS raken …Die tijd willen weinigen meemaken …

    Periode 2024 (Trump weer aan de macht ?)-2028 (mogelijke val van Apophis) ?

    Heeft u een link naar de bron. Mod.

  62. Interessante woordkeuze “waar al zo’n 150 miljoen Covid prikken zijn gezet”
    Ik dacht bij mezelf zo dat zijn veel prikken, maar toen dacht ik wacht eens even; Hoeveel inwoners heeft India? Oh 1.4 miljard?

    Dus er zijn al zo’n 11% prikken gezet.

    (Bij dit soort percentages gebruik ik overigens zelf liever het woord “slechts” i.p.v. “al zo’n”.)

    India lijkt me dus niet het meest geschikte land om te speculeren over besmettingen via gevaccineerde mensen. Je kan dan beter goochelen met de cijfers van de VS of het VK die een hogere vaccinatiegraad hebben

  63. En de mensen blijven dom.
    Waar zijn al die grote monden?
    Niemand durft iets te doen hier tegen.
    Dejavu.

  64. Ik lees hier als antwoorden op de diverse artikelen van Xander nieuws, een heleboel paniek.

    Stop daarmee.
    GEEN PANIEK : dat willen de “ groten der aarde” ( wie dat ook mogen zijn ) ons graag aanpraten.
    En dat lukt ze aardig. Trap er niet in.
    We zijn al een jaar lang onder de dictatuur van de “ opsluiting” en ondertussen zijn er “ gevaarlijke medicijnen” ( wat geen medicijnen zijn ) ontwikkeld, waar dezelfde groten der aarde ons mee willen inspuiten.
    Let op jezelf….. maar niet te veel stampij maar vorm je eigen mening door te lezen en te onderzoeken of dit de juiste weg is voor jou ieder persoonlijk.

    Deze dingen zullen moeten geschieden. Dit klinkt ouderwets maar dit staat letterlijk zo in de Bijbel.
    Hier moeten we “ doorheen” op welke manier dan ook.
    En de Bijbel voorzegt ons dat dit nog maar het begin van de “ geboorte weeën “ zijn, en we weten van weeën dat ze krachtiger worden en elkaar naarmate de geboorte nadert pijnlijker worden.
    Dus zal dit ook zo met de geboorte van de nieuwe wereld zo gaan.
    Dit is op vele plaatsen in de Bijbel te vinden!

    God is volop aan het werk op ZIJN WERELD…….Hij gaat deze aarde nieuw maken….. En als je een persoonlijke relatie hebt met de Here Jezus dan hoef je niet bang te zijn, maar dan kijk je naar boven naar de hemel en dan verwacht van Hem , Jezus , die daar lijfelijk aanwezig is en voor ons bid , dan verwacht je van HEM je hulp, en als je Hem oprecht daarom vraagt zal HIJ je dat geven.
    We moeten ons vertrouwen niet op een regering, een vaccinatie, een maatregel, van wie dan ook stellen maar op HEM! Die voor onze zonden heeft betaald aan het kruis op Golgotha!

    Frappant is inderdaad het bovenstaande artikel: dat ook juist in de Bijbel de zwangeren en de zogenden ( dus de meest kwetsbaren ) genoemd worden en dat nu juist deze mRNA prikken de voortplanting “ schijnen “ ( let op mijn woorden, want nog niets is zeker ) aan te tasten.
    Blijf het volgen.

    En wat ik ook lees, de spanning en angst om wat er in India gebeurt: dat is vreselijk, ( denk niet dat ik dat niet erg vind ) maar de pers weet dit angst vuurtje bij ons goed op te stoken. En wij trappen er argeloos in. Hoeveel miljard mensen wonen er in India????
    Dat is trouwens ook zo in Nederland…. hoeveel mensen met Covid in het ziekenhuis…. 2500??.. en daar 17 miljoen mensen in huis voor opsluiten?
    Wees voorzichtig….. geen paniek dan weet de tegenstander van God je te vinden en dat zou jammer zijn….
    Wat de toekomst brengen moge mij geleid des Heeren hand.
    Moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land.
    Wat die onbekendheid ook mag zijn. GOD is erbij. HIJ regeert de wereld. Hou je daar aan vast!
    Shalom
    Anna

  65. Dear Xander, van harte bedankt voor dit verhelderende artikel. Een vraag aan jou, hoe kunnen ongevaccineerden zich het best beschermen? De meeste van onze vrienden/familie/kennissen hebben zich blindelings laten vaccineren ondanks onze waarschuwingen en ze allemaal te vermijden gaat tegen onze principes in. Wat te doen?

  66. Natuurlijk schiet depopulatie niet op als geen mRNA vaccins gespoten worden in uw arm en Elsevier Weekblad analyseert wat de echte redenen zijn binnen de EU om de lijkwagen van OpelAstra in te ruilen voor de laatste rit met een echte Pfizerraket!

    https://www.ewmagazine.nl/kennis/achtergrond/2021/04/waarom-de-eu-astrazeneca-laat-varen-en-vol-inzet-op-pfizer-vaccins-820714/

    Waarom de EU AstraZeneca laat varen en vol inzet op Pfizer-vaccins
    AstraZeneca is het lelijke eendje onder de vaccins geworden. Met een aanklacht van de Europese Commissie aan zijn broek en zorgen over incidentele bijwerkingen lijkt de rol van het vaccin in de Europese Unie uitgespeeld. Die gaat miljarden Pfizer-vaccins kopen. Lees in vier punten waarom de EU van mening veranderde over AstraZeneca:

    1 Vertraagde leveringen
    2 Getouwtrek over export van vaccins
    3 Bijwerkingen
    4 Pfizer als alternatief

  67. “Vanwege de tamelijke schokkende aard van deze berichten heb ik eerst nader onderzoek gedaan alvorens dit te publiceren.”

    De intentie vind ik i.i.g. goed, onderzoek doen voordat er iets verontrustends wordt geplaatst, ga zo door, misschien komen er dan nog zeer betrouwbare artikelen in de toekomst waar niets op aan te merken zal zijn.

    “Toch lijken deze passages nu ook op bijna huiveringwekkende wijze van toepassing te zijn op de laatste fase van de eindtijd waar we sinds 2020 in terecht lijken te zijn gekomen”

    De eindtijd… is dat een Bijbels begrip? Ik ken wel de term “de laatste dagen”. De laatste dagen waren al aangebroken in de tijd waarin het Nieuwe Testament geschreven is. Zijn we dan nu in de laatste fase van de laatste dagen aanbeland? Daar ben ik het eigenlijk wel mee eens o.a. gezien de globalisering en groeiende goddeloosheid, hoewel het dan alsnog vele jaren kan gaan duren voordat alles doorlopen is.

    De bekende passages die je aanhaalt gaan over Gods oordeel over Jeruzalem. Alsof het noemen van de streek Judea nog niet genoeg is, heeft Lucas het zelfs over “legers buiten Jeruzalem”. En de vervulling van ‘alle profetie’ over de dagen van wraak…

    Lukas 21:
    20 Wanneer u zult zien dat Jeruzalem door legers omringd wordt, weet dan dat zijn verwoesting nabij is.
    21 Laten dan wie in Judea zijn, vluchten naar de bergen en wie in het midden van Jeruzalem zijn, daaruit wegtrekken en wie op de velden zijn, er niet in gaan.
    22 Want dit zijn dagen van wraak, opdat AL wat geschreven staat, vervuld wordt.
    23 Maar wee de zwangeren en de zogenden in die dagen, want er zal grote nood zijn in het land en toorn over dit volk.
    24 En zij zullen vallen door de scherpte van het zwaard en in gevangenschap weggevoerd worden onder alle heidenen. En Jeruzalem zal door de heidenen vertrapt worden, totdat de tijden van de heidenen vervuld zullen zijn.

    Doet niets af aan het eeuwige karakter van de Almachtige natuurlijk. Hij oordeelde toen een goddeloze natie en zal ook nog de hele goddeloze wereld gaan oordelen. Laten we daarop voorbereid zijn zoals ons ook wordt voorgehouden.

    Mat. 24:44 Weest ook u daarom bereid, want op een uur waarop u het niet zou denken, zal de Zoon des mensen komen.

  68. Vergeet de huidcellen niet!! Ook huidcellen is een afvalstof van de mens en deze kunnen overal liggen en rond waaien.

  69. Wee de zwangeren en zogenden in die dagen… Wat er zal dan een grote verdrukking zijn, zoals er niet geweest is van het begin der wereld tot nu toe, en ook nooit meer wezen zal. En indien die dagen niet ingekort werden, zou geen vlees behouden worden.’ (Matteüs 24:19a+21-22)

    In de context lijkt deze profetie van Jezus Christus in eerste instantie te gaan over de val van Jeruzalem en vernietiging van de Tempel tussen het jaar 68 en 70 (‘bidt dat uw vlucht niet… op een sabbat valt’, vs. 20, vergelijk Lucas 21:23 ‘Wee de zwangeren en zogenden in die dagen! Want er zal grote nood zijn over het land en toorn over dit volk‘, en Marcus 13:14: ‘‘.. laten dan die in Judea zijn, vluchten…’). Toch lijken deze passages nu ook op bijna huiveringwekkende wijze van toepassing te zijn op de laatste fase van de eindtijd waar we sinds 2020 in terecht lijken te zijn gekomen.
    Dat schreef u.
    De profetie heeft duidelijk een dubbele vervulling er staat:
    “zoals er niet geweest is van het begin der wereld tot nu toe, en ook nooit meer wezen zal.”
    De verdrukking in Jeruzalem was groot, maar er zijn talloze verdrukkingen voor en na die tijd die groter waren,
    overduidelijk dat de grote verdrukking met zwangere vrouwen nog moet komen.

Comments are closed.