Harvard epidemioloog verwacht dat 40% tot 70% wereldbevolking besmet zal worden

—————————————————————————————————————————————-

UPDATE 04.00 uur: Zuid Koreaanse stad met 2,5 miljoen inwoners in quarantaineWHO adviseur: Dit is de gevreesde Ziekte X waar wij al jaren voor waarschuwen

—————————————————————————————————————————————-

Volgens Harvard epidemioloog professor Marc Lipsitch is het Covid-19 / SARS-CoV-2 virus niet tegen te houden, en zal 40% tot 70% van de totale wereldbevolking ermee besmet raken. Dan hebben we het dus over 3,1 miljard tot 5,5 miljard mensen die ziek zullen worden – sommigen nauwelijks, velen slechts licht tot matig, maar afgaande op de officiële Chinese cijfers zeker 20% ernstig. Als het oplopende sterftepercentage stabiliseert op ca. 5%, dan zullen er tussen de 150 miljoen en 275 miljoen mensen aan het virus overlijden.

Wat het virus zo gevaarlijk maakt hebben we  al enkele dagen nadat het nieuws bekend werd al duidelijk gemaakt, en dat is de lange asymptomatische incubatietijd, die in de loop van een paar weken is opgelopen van 2 weken tot inmiddels bijna 4 weken. Lipsitch zegt dat dit de reden is dat het virus uiteindelijk ‘niet in bedwang is te houden’.

Dit is de gevreesde ‘Ziekte X’

Volgens een ‘zeer ruwe’ schatting zijn er in de VS op dit moment zo’n 100 tot 200 mensen besmet, maar dat zouden er op zich al genoeg zijn om het virus over de hele wereld te verspreiden. Als u dan bedenkt dat er in Italië al 223 besmettingen zijn geconstateerd, kunt u zelf bedenken dat uiteindelijk heel Europa zal worden geïnfecteerd.

Aangezien er werkelijk overal waar de eerste corona besmettingen werden geconstateerd paniek is uitgebroken, en er run is ontstaan op supermarkten en andere winkels, is het eveneens onnodig u daarvoor te waarschuwen.

Prof. Marion Koopmans, adviseur van de WHO, reageerde dat ‘deze uitbraak in snel tempo de eerste echte pandemie uitdaging wordt die in de Ziekte X categorie past.’ Kortgezegd betekent dit dat ook de WHO er nu serieus rekening mee houdt dat de corona pandemie zich over de hele wereld zal verspreiden, dus ook naar Nederland.

Op 24 januari schreven we:

Het enige wat in dit geval nog helpt is al het reizigersverkeer met China voorlopig volledig stop te zetten. Hoe langer dit mag doorgaan, des te groter wordt het gevaar dat er steeds meer mensen in het land komen die nog nergens last van hebben, maar ondertussen wel tal van anderen om zich heen besmetten.

Dat werd door veel mensen toen nog zwaar overdreven gevonden, en de mainstream media noemden het ‘zaaien van angst’ en ‘nepnieuws’. Politici stelden ons gerust dat er geen enkele reden was om ons zorgen te maken. Er waren immers amper 1000 mensen besmet, en nog maar 26 mensen overleden.

Trek slechts één maand later zelf uw conclusies of u die media en die politici ook nog maar een seconde serieus kunt nemen. Desondanks hopen we –tegen beter weten in- natuurlijk dat het almaar groeiende legertje internationale experts dat waarschuwt dat deze pandemie compleet uit de hand zal lopen, geen gelijk zal krijgen.

UDPATE 04.00 uur: Zuid Korea lijkt China achterna te gaan, en heeft de stad Daegu, met 2,5 miljoen inwoners, in quarantaine geplaatst. Het centrum van de uitbraak is -zoals we al eerder schreven- de Shincheonji Kerk van Jezus. Het aantal besmette mensen in het Aziatische land is inmiddels gestegen naar 893.  

 

Xander

(1) Zero Hedge

Zie ook o.a.:

24-02: Corona paniek slaat toe: Stormloop op supermarkten en winkels in Noord Italië
23-02: Onrust in Israël nu 18 Zuid Koreaanse christelijke toeristen besmet blijken met corona
23-02: Roemenië eerste Europese land dat reizigers uit Italië in quarantaine plaatst
22-02: Wetenschappelijk team in Wuhan: 61,5% ernstig zieke corona patiënten sterft
21-02: Totale paniek in Zuid Koreaanse miljoenenstad om corona uitbraak in kerk
18-02: Angst voor coronavirus: Kroatië blokkeert alle pakketjes uit China; Rusland sluit grenzen voor Chinezen
17-02: ‘Quarantaine Diamond Princess was totaal zinloos nu mensen morgen al naar huis mogen’
15-02: Chinese artsen in quarantaine gebied waarschuwen voor nieuwe, nog dodelijkere corona infectie
14-02: ‘Het komt eraan’: CDC directeur waarschuwt dat corona zich tot na 2020 kan blijven verspreiden
13-02: China stuurt hoogste militaire biowapen expert naar P4 lab in Wuhan
12-02: VS houdt rekening met corona uitbraak: 11 militaire bases ingericht als quarantaine centra
11-02: Volgens professor Universiteit Hong Kong kan corona 60% tot 80% wereldbevolking besmetten
09-02: Professor Imperial College: Dagelijks 50.000 nieuw besmettingen, China piekt pas in maart-mei
08-02: Witte Huis vraagt wetenschappers te onderzoeken of coronavirus biowapen is
07-02: Quarantaine uitgebreid tot 60 steden en 400 miljoen mensen – en dat voor maar 638 doden?
06-02: Zware beschuldiging uit Taiwan: ‘China heeft onze evacués met opzet besmet’
05-02: ‘TenCent China lekt echte corona cijfers: Op 1 februari al 154.023 besmettingen en bijna 25.000 doden’
04-02: Azië niet alleen door corona, maar nog 3 andere plagen getroffen, waaronder vogelgriep en Mexicaanse griep
03-02: Amerikaanse wetenschapper: Coronavirus 100% zeker niet natuurlijk, kan ook een mislukt vaccin zijn waar China mee experimenteerde
02-02: ‘Onweerlegbaar bewijs dat coronavirus extreem besmettelijk ontsnapt biowapen is’
01-02: Indiase virologen constateren dat coronavirus HIV inplantingen bevat – toch een biowapen?
30-01: Hoe de globalisten de corona pandemie kunnen gebruiken voor oprichting wereldregering
30-01: Italiaans cruiseschip met 6000 passagiers in quarantaine om mogelijke corona besmettingen
30-01: Chinese verslaggevers: Overheid verbrandt doden zodat ze niet als slachtoffers virus worden geteld
29-01: ‘Op basis van cijfers Chinese Nationale Gezondheid Commissie op 20 februari mogelijk 138 miljoen besmettingen’
29-01: Massale rellen in Chinese steden: Mensen vechten om laatste resten voedsel
29-01: British Airways stopt alle vluchten van en naar China; ‘Wereldwijde pandemie over een week niet meer te stoppen’
28-01: Nieuwe schatting: Al 300.000 mensen besmet met Wuhan corona virus
27-01: Universiteit Hong Kong bevestigt tienduizenden geïnfecteerden en eist draconische maatregelen
26-01: ‘Artsen in Wuhan spreken op social media over 90.000 slachtoffers’
26-01: Harvard epidemioloog noemt coronavirus ‘thermonucleaire pandemie’, gevaarlijker dan de Spaanse griep
25-01: Britse expert voorspelt dat over 10 dagen 250.000 Chinezen besmet zijn met corona virus
24-01: Universitair hospitaal Wuhan zegt dat corona virus zich ook zonder symptomen verspreidt
24-01: Corona virus; Ultra biohazard lab in Wuhan onderzocht gevaarlijkste ziekteverwekkers
23-01: Imperial College professor: Tienduizenden mensen besmet; Al 7 steden met 23 mensen in quarantaine
21-01: Wordt het coronavirus de Mexicaanse griep pandemie hoax op herhaling?

 

*Indien u wilt reageren op het forum: lees eerst de siteregels.
*Geloofsdiscussies naar het Geloofsforum. Nodig uw gesprekspartner uit om op het Geloofsforum  verder te praten.

33

  1. @wachter schreef:
    25/02/2020
    Volledig eens met dit artikel. Ik ben er inmiddels zeker van, dat er opzet in het spel is. De wereldbevolking decimeren, dat steekt er achter.”

    Niet enkel de wereldbevolking decimeren maar vooral in de greep van de angst houden.
    Intussen begint een ander doel ook zichtbaar te worden: economische schade berokkenen….met fabeltjes dat ook pakjes (uiteraard vanuit china!) het virus zóuden kunnen overbrengen – bespóttelijk als je weet dat een virus nooit kán overleven op anorganisch materiaal, net als bovendien de vriestemperaturen in de bagageruimte van een vliegtuig niet kan overleven – deze hoax heeft lang genoeg geduurd en zeker als je weet dat het middel tegen malaria (chloroquine) genezing betekent maar nergens wordt ingezet (behalve in china waar het mensen al genezen heeft) en de media ook blijft zwijgen, zelfs over het middel chloroquine en wat erover bekend is. De remedie om te genezen ís er!

    https://www.hln.be/geld/consument/-twee-derde-van-online-verkochte-producten-niet-veilig~a16296ca/

    Nu worden strengere, europese “veiligheidregels” bedrieglijk voorgesteld als zouden online producten, natuurlijk uit china, onveilig zijn met de bedoeling te insinueren wegens het risico op het coronavirus…
    Het is niet omdat er strengere veiligheidsregels zijn in europa dat producten uit andere delen van de wereld daardoor onveiliger zouden zijn…volksverlakkerij dus en zeer handig, net nu met het coronavirus..
    Quote:
    Test Aankoop werkte voor dit onderzoek samen met consumentenorganisaties uit vijf andere Europese landen.
    In de loop van vorig jaar werden 250 producten gekocht bij veelgebruikte onlinewinkels zoals AliExpress, eBay en Amazon.
    Dat ging van elektronica zoals usb-laders, powerbanks en kerstverlichting tot cosmetica, kinderkledij, juwelen, fiets- en motorhelmen en heel wat kinderspeelgoed. Na de aankoop werden al die producten in labo’s uitvoering getest.
    De meest voorkomende mankementen zijn de slechte kwaliteit of de aanwezigheid van ongewenste chemische stoffen.
    Unquote
    Dit werd al met voorbedachte rade vorig jaar bedisseld…deze producten worden immers massaal en wereldwijd goedkoop online aangekocht in….china…. En dat moet gestopt worden?
    Subtiele, listige en bedekte verwijzing door de aanwezigheid van ‘ongewenste, chemische stoffen’ te noemen, naar…..je kan het zelf wel invullen?

  2. iemand enig idee hoe de voedselvoorziening gaat in deze quarantaine steden, zeker als je als land niet genoeg voedel hebt voor de inwoners?
    of wachten we met het invullen tot het te laat is

  3. Er zijn artsen, wel in de minderheid die ook tegen inentingen zijn. Ik ben niet bang voor een inenting. (omdat ik die niet neem). Ook niet als die zogenaamd verplicht is.

    God zal niet straffen met het Corona virus, denk ik. Ik denk dat we in de Eindtijd leven en de Allerhoogste Vader bespoedigt wel de eindtijd, omdat er anders geen mens gered blijft. Na de Eindtijd komt er een andere tijd. Ook op deze aarde.

    De bijbel zit vol met voorspellingen en de Allerhoogste geeft steeds meer inzicht in de bijbel met het verstrijken van de tijd. Nu, naar ik aanneem, zitten we al in Openbaringen, het laatste boek. De bijbel bestaat uit verschillende ‘boeken’ en in de uitleg moeten alle boeken harmoniëren.

    En mensen kunnen wel denken dat zij tot de intieme club behoren wegens onvoorstelbare rijkdom, en daarom overblijven, maar dat is niet zo. Ze kunnen wel een poging doen, maar vele mensen overleven toch, denk ik.

    Ik vermoed dat Babylon het samengaan van heidense rituelen en ‘religie’ is. Deze wereld wordt nog steeds aangestuurd door satan en zijn bende die natuurlijk zo aantrekkelijk mogelijk zijn om de mensen te misleiden.

    De reguliere media is allang opgekocht door de rijkste bank met anonieme eigenaren en anonieme aandeelhouders.

    Het gaat om je hart. Als je hart goed is, trek je Christus aan.

  4. de virus zit er nu dus aan te komen, ook richting Nederland. We ontkomen er dus niet aan.

    Zijn jullie al bezig met voorbereiden als het in Nederland is? Wat doen jullie om de schade voor jullie persoon zo veel mogelijk te beperken? Behalve bidden zullen we zelf ook ons best moeten doen om er niet aan onderdoor te gaan.

    Ik ben benieuwd wat jullie nu al doen of gaan doen!!

  5. Eelke Piers schreef:
    25/02/2020 om 2:17 pm

    Ik denk dat in het dopje in Argentinië waar ook A. Hitler en consorten en ook Epstein zijn ondergebracht het nog wel veilig zal zijn.
    —————————————————————————————————————————
    @Eelke Piers

    Inderdaad zit Epstein veilig ergens verscholen, (nog wel) op dag kan hij zich niet meer verschuilen.
    Even goed als zijn mede misdagers!

    Met vriendelijke groet, Margaret

    Ik denk dat in het dopje in Argentinië waar ook A. Hitler en consorten en ook Epstein zijn ondergebracht het nog wel veilig zal zijn.

  6. De (in)legkunde van Babyloon nu te betrekken op China is verleidelijk, maar naar mijn mening niet Bijbels. Ook destijds bij de aanslag van de torens in Amerika schreef zoeklicht dit wel even, maar maakte al snel een correctie.

    Het neemt niet weg dat dit een waarschuwing is, een voorvulling, van wat er in die tijd nog zal gebeuren. Naar mijn beste mening is in dat stuk van de Bijbel geen gemeente van Christus meer op aarde zoals de gemeente werd voorgesteld als een bruid.
    Wees daarin nuchter!

    Spyfromthesky

  7. Nu ook al de Canarische eilanden getroffen vele geraken daar nier meer weg. Shalom

  8. Men stopt iedereen in quarantaine, maar wat als mensen besluiten dit te negeren? Men kan duizenden mensen toch niet tegenhouden? Toch??

  9. Het is de perfect gereedschap voor China om HongKong te herwinnen en hermodeleren. Het lukte ze niet om de protesten te eindigen. Nu wel. Het serveert hetzelfde doel voor Europa. Italie al 1 dood, 80 jaar oud. Puur om iedereen in angst te jagen en niet meer kunnen reizen. Jaren geleden wist ik al dat het plan om de NWO met toestemming van het volk uit te rollen zou iedereen bevriezen… door angst. Het is geschreven zwart op wit in Agenda 21; de protocols van de elders van Zion (zionist).Ze willen een fascist Europa en zullen alles in werking zet hiervoor.

  10. Er zijn NU AL prima middelen beschikbaar tegen dit virus:

    vit. C. intraveneus , zoals van medische zijde bevestigd.
    (in het VU MC ook toegepast bij mensen met hartinfarct)
    Zie ook NaturalNews.com

    Colloidaal zilver.

    Vlierbessenextract (zie NaturalNews gisteren)

  11. @ Anna: paar dagen terug heb ik over dat “Babylon” geschreven, de overeenkomst met de Chinese regio is opvallend en zeker na deze info van Xander lijkt het er nog meer op.
    Zie onder https://tora-yeshua.nl/2020/02/word-coronavirus-neergang-stuk-babylon-china/
    Shalom
    Ben Kok (joods-chr. pastor)
    PS: het goede nieuws is dat we door de eindtijdtekenen de komst van Yeshua zeer snel dichterbij zien komen en hopelijk worden mensen door deze rampen tijdig wakker geschud om tot bekering te komen.

  12. Ps
    Xander: geen geloof zaak maar puur praktisch,

    voor ons is het boek openbaringen: een open-baring
    zo iets als een almanak/handboek/gebruiksaanwijzing

    Ik heb het sterke vermoeden dat dit boek voor andere mensen dit een draaiboek is om de “terugkomst” van DE valse messias te forceren

    Vanuit dit zichtpunt zie ik de corona virus dan ook niet als een godsstraf maar als gevolg van de zonde van de kwaadwillende mensen onder ons dat dit virus bestaat, letterlijk

    Zoals een rothschild telg het al zei, we hebben God niet nodig, die uitspraak is u welbekend

  13. @margaret

    Ik denk dat in het dopje in Argentinië waar ook A. Hitler en consorten en ook Epstein zijn ondergebracht het nog wel veilig zal zijn.

  14. Thriller repte over Wuhan-400 dat in 2020 voor wereldwijde paniek zou zorgen

    ’Coronavirus’ al in 1981 voorspeld

    AMSTERDAM – Heeft thrillerschrijver Dean Koontz de uitbraak van het huidige coronavirus bijna veertig jaar geleden al voorspeld? In zijn boek ’Eyes of Darkness’ schrijft de Amerikaan over een virus met de naam Wuhan-400 dat in 2020 voor wereldwijde paniek zou zorgen.

    Lees meer:
    https://www.telegraaf.nl/nieuws/1969887320/coronavirus-al-in-1981-voorspeld
    ( Dit is een premieartikel want u desondanks kunt lezen door de cache van uw webbrowser te legen)

  15. De Mens heeft nog nooit geleerd het draait allemaal om geld. KLM piept al over Honderdzestig miljoen verlies. wat is er nog over met menselijkheid gaat geld voortaan boven het Leven van duizenden zieken mensen. ja daar draait alles om de hebzucht van de bedrijven. maar God is er ook nog het staat in de Bijbel de laatste dagen. de Zuivering en alles zal je worden af genomen.
    Het klopt Precies Heer Red ons van de dwaling van de Mens.

  16. Gewoon door blijven leven. Zorg voor een goed immuun systeem, en laat je niet gek maken. Niets anders helpt. Het is sowieso te laat om het in te dammen.

  17. Aardig wat als er toch 70% van de mensheid besmet raken of dood gaan.
    Beteken dat nog 30% van de mesheid over blijf, dit zijn mensen die geen contact hebben met de buiten wereld.

    Terug komen over bericht gisteren met betrekking bericht over president Rutte.
    Wand het is al gemeen bekend dat zij proefballon los laten om te kijken hoe de bevolking er op reageert.
    En dan met maatregels komt zoals met het groen beleids aan maatregels.
    Zal het mogelijk zijn dat, de Europese top nu een reden hebben om ondergronds te verdwijnen?
    Aangezien mocht er wat gebeuren met de koning en de president dat al geregeld is dat er iemand het overneemt
    Wie dat is, is er niet bij gezegd uit veiligheid voor die persoon.
    Dat vond ik toen al nogal heel vreemd, aangezien koningschap altijd door gaat naar zijn kinderen of de jongere broer
    neemt zijn taken tijdelijk over.
    Wisten zij al dat ging gebeuren aangezien zij bij de gesloten satanische clubje horen?
    Mij zal het niet verbazen.

  18. in oorlogen sla je elkaar dood, tot men oorlogmoe wordt en vrede sluit
    het feit is het virus werkt effectief beter dan alle oorlogen die tot nu tot gevoerd zijn tegen het goiym (mensvee) om de mensheid te reduceren

  19. In China is de uitbraak van het nieuwe Corona virus volledig uit de hand gelopen en wat men ook probeert het is in de provincie Hubei niet meer in te dammen.
    Er zijn nu zelfs ook gevallen in Beijing gemeld.

    Daarom heeft men nu in China de uitbraak van deze “ nieuwe Corona Wuhan ziekte” veranderd van een “ gezondheids probleem” naar een “ politiek probleem.”
    Nu is het dus een zaak van de Chinese communistische partij geworden.

    Dit heeft tot gevolg dat we geen ( juiste, hadden we toch al niet) geregistreerde ziekte en sterfte cijfers meer zullen krijgen
    ( deze moeten nu het communistische polit bureau passeren) en nu wordt “ de omzet” in de fabrieken en werkplaatsen “ voor de hele wereld “ belangrijk.
    Belangrijker dan de Corona uitbraak omdat de productie gehaald moet worden. ( de partij vind het te lang duren)

    De informatie voorzieningen, voor zover ze dat nog niet waren gaan nu helemaal op slot.
    Omdat het nu als ( bedrijfs) spionage kan worden aangemerkt.

    De economie wordt nu belangrijker dan de gezondheid van de bevolking. ( Chinese mensen worden hier opgeofferd aan “ “ “Het grote Babylon, “ wat ooit in één uur zal vallen)
    De quarantaine regels zijn versoepeld zonder dat het Corona virus ook maar enigszins is afgenomen.
    De mensen moeten weer aan het werk, ( slavenarbeid daar 12 uur of meer per dag) omdat de productie moet worden gehaald.!!

    Omwille van onze westerse effecten beurzen zal het nieuws uit China “ flink opdrogen” om niet nog meer onrust en verliezen te lijden.
    China zal de komende dagen / weken een zeer moeilijke tijd door gaan maken.
    Zolang er belangstelling in voor een land kan niet alles gelogen worden.
    Maar nu zal de info opdrogen ook mede omdat het nu “ dichterbij “ komt in Italië.
    Blijf bidden voor de bevolking daar.
    Christenen doen daar ondergronds goed werk❗️

    Let ook op Iran.
    Dit land kan deze uitbraak van het Corona virus totaal niet handelen.
    Ook daar is er ruzie tussen de autoriteiten van Qom en het minsterie van gezondheids zorg. ( dictatuur geen openheid)
    Qom geeft wel de goede cijfers door en dit werd meteen gecanceld door het ministerie.
    Met het dreigement dat er alleen naar het ministerie geluisterd mag worden.

    Ook dit land is een dictatuur, met ook nog een ander heel groot gevaar omdat het hier “ inshallah” is.
    De wil van Allah: tja, en daar kun je niets tegen doen!!!
    Als het Corona virus dan komt, dan komt dit van Allah en dan heb je dat maar te verdragen.
    Dit is / wordt mogelijk nog een “ Middeleeuwse oplossing” , we zullen het afwachten.
    Vreselijk dan te bedenken dat dit land voortijds z’on machtige cultuur is geweest.

    Pas goed op uzelf, en weet, en vertel aan anderen, als u Christen bent dat er een Middelaar tussen God en ons als mensen een verlosser is, n.l. Jezus Christus, voor IEDER die in hem geloofd. ( Joh 3:16 ) En dat u dan hoe het ook zal gaan, in lijden en in sterven: Zijn eigendom bent!!
    Hoe de wereld nu, maar ook in de toekomst zal woeden en tekeer zal gaan… Shalom.

  20. Als het daar een kerkgemeenschap is, kan het hier weleens het eurovisie songfestival worden dat enkele avonden duurt met volgepakte tribunes en bezoekers en crews uit heel europa. Of een europese voetbalwedstrijd met chartervluchten, een festival of concert. Wat zal zijn, zal zijn.

  21. Zoals ik al eerder vermeld heb,zijn de onhygienische toestanden in Korea en Thailand niet veel beter als in China dus je bent wat je eet,met fatale gevlogen van dien

  22. Het is niet vijf voor twaalf, maar één seconde voor twaalf, dus de wereld staat voor de afgrond. In mijn supermarkt heb ik nog niet vel gemerkt van een stormloop, maar het regende buiten dus misschien was dat het. Shalom

  23. Artikel op de website van de Vlaamse krant ‘De Standaard’:
    “Van de patiënten die besmet zijn met het nieuwe coronavirus, sterven enkele procenten eraan. De griep is minder dodelijk, met een sterftecijfer van zo’n 0,1 procent van de patiënten.”
    https://www.standaard.be/cnt/dmf20200225_04864247

    Omgerekend betekent dit dus dat deze eerste golf van het nieuwe coronavirus minstens 20 tot 30 maal dodelijker is dan de gewone griep. Bedenk daarbij dat de tweede en derde golf van de Spaanse griep in 1918 veel dodelijker waren dan de eerste golf, die in vergelijking vrij mild was.

  24. Vooral technische universiteiten in Nederland hebben veel Chinese studenten. Die zijn gewaarschuwd om niet te gaan reizen voor de Chinese Nieuwjaars vieringen. Hoeveel er al een ticket hadden gekocht en de waarschuwingen hebben genegeerd, weet niemand.

  25. Alsof Nederland zo goed is?
    Heb je last van je longen, hoeste, verhoging, word er niks gedaan. Huisarts wil niks doen, GGD wil niets doen. Wat er verteld word door de GGD is. Wij doen misschien alleen iets als je in aanraking bent geweest met een geregistreerd besmet persoon, eerder niet. Dus je rijd op een touringcar met verschillende mensen ook buitenlandse. Maar als je symptomen hebt word er in Nederland dus niks gedaan. 👍 Goedzo NL

  26. Er is niets meer tegen de verspreiding te doen. Alle maatregelen die nu getroffen worden is meest onzin. Er helpt maar 1 ding: gezond natuur leven, eten, frisse lucht, rust van binnen, kortom een sterk immuun systeem dat de tijd heeft anti stoffen aan te maken. Oké er zullen zwakkeren, ouderen, zieken zijn die het niet redden, dat is natuurlijk. Open gooien alles en gewoon leven zonder angst. Dacht je dat lock down helpen? Nu sowieso niet meer.

  27. Daar is niets aan toe te voegen.
    Alleen dat de intelectuele lakeyen van de macht nog altijd geen intelligentie hebben.

  28. Het is niet te verklaren waarom 30 tot 60 procent van de wereldbevolking niet besmet zou raken. Zijn dat allemaal kluizenaars die in een hutje in de woestijn leven?

  29. Volledig eens met dit artikel. Ik ben er inmiddels zeker van, dat er opzet in het spel is. De wereldbevolking decimeren, dat steekt er achter.

  30. Quarantainemaatregelen hebben geen zin meer. Deze ziekte gaat de hele wereld rond. Zoals te verwachten was. De natuur herstelt altijd het evenwicht. Als een soort (in dit geval de mens) een plaag wordt, wordt die soort verdelgd. “Decimeren” zegt Moeder Natuur dan. Dit is de eerste golf, vanaf nu zal Corona onder één of andere vorm jaar na jaar terugkeren, tot de mens eeen natuurlijke immuniteit ontwikkeld heeft. Hopelijk is het evenwicht dan hersteld en zijn er 5 miljard medemensen verdwenen. Klinkt gruwelijk, dat besef ik, en ook ik wens niet te sterven.

    Of het aangekondigde vaccin wordt ontwikkeld. Dat zal dan een wereldwijd verplicht vaccin zijn zoals Poliovaccin, en gezien de mutatiecapaciteiten van Corona zal er deze keer geen uitzondering gemaakt worden voor religieuze minderheden, ook niet in Nederland.

    Dan blijven we met enkele miljarden mensen teveel roofbouw plegen op de natuur, en komt er wel weer wat anders. Wordt vervolgd….

Comments are closed.