Angst voor coronavirus: Kroatië blokkeert alle pakketjes uit China; Rusland sluit grenzen voor Chinezen

Voorlopig geen pakketjes meer van Ali Express voor de Kroaten. (Afbeelding: (5)).

—————————————————————————————————————————————–

Diamond Princess: Vandaag 88 nieuwe infecties, maar negatief geteste mensen mogen morgen naar huis – China ontsmet en vernietigt bankbiljetten, verbiedt gebruik ervan – Zuid Korea boekt succes in strijd tegen corona met zuurstof therapie

—————————————————————————————————————————————–

UPDATE 20.15 uur: Rusland is het eerste land dat zijn grenzen voor Chinese burgers sluit. In Rusland zijn nog maar twee besmette mensen geconstateerd, allebei Chinezen. (6)

Eerder: Kroatië is voor zover bekend het eerste land ter wereld dat besloten heeft om alle pakketjes uit China te blokkeren (ongeveer een miljoen per maand), inclusief alles wat op het bekende AliExpress is besteld. Hoewel er nog geen bekende besmettingen in Kroatië zijn, willen de autoriteiten zelfs het kleinst mogelijke risico dat corona ook hun land bereikt, uitsluiten. Ondertussen boekt Zuid Korea succes in de strijd tegen het virus: een van de 29 besmette Zuid Koreanen is volledig genezen geklaard na een behandeling met enkel zuurstof, in plaats van medicijnen. Slechts één patiënt ligt nog op de IC. Wel is er een nieuw geval bijgekomen.

Het besluit van Kroatië zal negatieve gevolgen hebben voor de economie, maar de autoriteiten in Zagreb hebben besloten dat het beschermen van de volksgezondheid prioriteit heeft. Daarnaast ligt de bevoorrading uit China sowieso al bijna stil, omdat grote Europese luchtvaartmaatschappijen, zoals de KLM en Lufthansa, hun vluchten op China tot nader order hebben opgeschort.

De verwachte hogere prijzen voor veel producten zullen deels gecompenseerd worden door de lagere brandstofprijzen, wat het gevolg is van de scherp gedaalde vraag naar olie, veroorzaakt door het grotendeels stilvallen van de Chinese economie. (1)

China ontsmet of vernietigt bankbiljetten

Nederlandse experts verklaarden vorige week dat het bijna onmogelijk is dat het virus op papier, karton en gladde verpakkingen kan overleven. Desondanks heeft China besloten om het gebruik van bankbiljetten voorlopig te verbieden, omdat het virus ook op deze manier zou kunnen worden overgedragen. Bankbiljetten komen natuurlijk veel sneller in andere handen terecht dan pakketjes, waardoor de kans op besmettingen vele malen hoger is.

De bankbiljetten zullen een ontsmettingsbehandeling met onder andere UV-stralen krijgen. Volgens andere bronnen zullen de biljetten uit voorzorg worden vernietigd. Sommigen denken dat de corona uitbraak wereldwijd zal worden aangegrepen voor het uitbannen van cash geld, zodat er alleen nog maar digitaal kan worden betaald. (2)

Gammele noodziekenhuizen

De in allerijl gebouwde noodziekenhuizen in Wuhan blijken van niet al te beste kwaliteit te zijn. Ziekenhuizen kampen bijvoorbeeld met stroomstoringen en lekkende waterleidingen (3), zoals op dit Twitter filmpje is te zien. Op deze korte video staat er pal naast een ziekenbed een grote emmer om het lekkende water op te vangen, wat niet echt lukt.

Diamond Princess: 88 nieuwe besmettingen erbij

Vandaag zijn er 88 nieuwe besmettingen aan boord van het cruiseschip Diamond Princess in Japan geconstateerd. Het totaal aantal officieel geïnfecteerden bedraagt nu 542. Mensen die negatief getest zijn mogen morgen al van boord. Terwijl 61 Amerikanen tot 4 maart geen toestemming krijgen om terug naar de VS te vliegen, laat onze regering 5 Nederlanders gewoon op eigen houtje naar huis gaan. (4)

Officieel staat het aantal wereldwijde besmettingen nu op 73.336, en het aantal doden op 1874. Onder het artikel de nieuwste grafieken van een lezer, waarop de officiële cijfers en trends op heldere wijze inzichtelijk zijn gemaakt. Omdat het aantal doden tot 4 weken achterloopt op het aantal besmettingen, is het volgens de auteur niet mogelijk dat beide lijnen nu al afzwakken. Ook dit is een aanwijzing dat er in werkelijkheid hoogstwaarschijnlijk al een veel hoger aantal geïnfecteerden en sterfgevallen zijn.

In de media wordt het virus nog steeds gebagatelliseerd met nietszeggende verklaringen dat vooral ouderen, zieken en artsen kwetsbaar zijn. De auteur van de statistieken merkt op dat dit met ieder virus het geval is. De echte, keiharde conclusies uit een nieuwe grote coronastudie luiden echter dat uit het zeer hoge aantal besmettingen van medisch personeel blijkt dat het heel moeilijk is om je tegen dit virus te beschermen, en daarnaast dat ook veel jonge en gezonde mensen ziek worden en sterven.

 

Xander

(1) Total-Croatia-News via Natural News
(2)
(3) Natural News
(4) Zero Hedge
(5) Afbeelding: WikiMedia Commons, auteur Devidutta sahoo, bron YouTubeSJ4000 unboxing – , Creative Commons Attribution 3.0 Unported license.

Zie ook o.a.:

17-02: ‘Quarantaine Diamond Princess was totaal zinloos nu mensen morgen al naar huis mogen’
15-02: Chinese artsen in quarantaine gebied waarschuwen voor nieuwe, nog dodelijkere corona infectie
14-02: ‘Het komt eraan’: CDC directeur waarschuwt dat corona zich tot na 2020 kan blijven verspreiden
13-02: China stuurt hoogste militaire biowapen expert naar P4 lab in Wuhan
12-02: VS houdt rekening met corona uitbraak: 11 militaire bases ingericht als quarantaine centra
11-02: Volgens professor Universiteit Hong Kong kan corona 60% tot 80% wereldbevolking besmetten
09-02: Professor Imperial College: Dagelijks 50.000 nieuw besmettingen, China piekt pas in maart-mei
08-02: Witte Huis vraagt wetenschappers te onderzoeken of coronavirus biowapen is
07-02: Quarantaine uitgebreid tot 60 steden en 400 miljoen mensen – en dat voor maar 638 doden?
06-02: Zware beschuldiging uit Taiwan: ‘China heeft onze evacués met opzet besmet’
05-02: ‘TenCent China lekt echte corona cijfers: Op 1 februari al 154.023 besmettingen en bijna 25.000 doden’
04-02: Azië niet alleen door corona, maar nog 3 andere plagen getroffen, waaronder vogelgriep en Mexicaanse griep
03-02: Amerikaanse wetenschapper: Coronavirus 100% zeker niet natuurlijk, kan ook een mislukt vaccin zijn waar China mee experimenteerde
02-02: ‘Onweerlegbaar bewijs dat coronavirus extreem besmettelijk ontsnapt biowapen is’
01-02: Indiase virologen constateren dat coronavirus HIV inplantingen bevat – toch een biowapen?
30-01: Hoe de globalisten de corona pandemie kunnen gebruiken voor oprichting wereldregering
30-01: Italiaans cruiseschip met 6000 passagiers in quarantaine om mogelijke corona besmettingen
30-01: Chinese verslaggevers: Overheid verbrandt doden zodat ze niet als slachtoffers virus worden geteld
29-01: ‘Op basis van cijfers Chinese Nationale Gezondheid Commissie op 20 februari mogelijk 138 miljoen besmettingen’
29-01: Massale rellen in Chinese steden: Mensen vechten om laatste resten voedsel
29-01: British Airways stopt alle vluchten van en naar China; ‘Wereldwijde pandemie over een week niet meer te stoppen’
28-01: Nieuwe schatting: Al 300.000 mensen besmet met Wuhan corona virus
27-01: Universiteit Hong Kong bevestigt tienduizenden geïnfecteerden en eist draconische maatregelen
26-01: ‘Artsen in Wuhan spreken op social media over 90.000 slachtoffers’
26-01: Harvard epidemioloog noemt coronavirus ‘thermonucleaire pandemie’, gevaarlijker dan de Spaanse griep
25-01: Britse expert voorspelt dat over 10 dagen 250.000 Chinezen besmet zijn met corona virus
24-01: Universitair hospitaal Wuhan zegt dat corona virus zich ook zonder symptomen verspreidt
24-01: Corona virus; Ultra biohazard lab in Wuhan onderzocht gevaarlijkste ziekteverwekkers
23-01: Imperial College professor: Tienduizenden mensen besmet; Al 7 steden met 23 mensen in quarantaine
21-01: Wordt het coronavirus de Mexicaanse griep pandemie hoax op herhaling?

*Indien u wilt reageren op het forum: lees eerst de siteregels.
*Geloofsdiscussies naar het Geloofsforum. Nodig uw gesprekspartner uit om op het Geloofsforum  verder te praten.

36

  1. @moderator

    Dank voor uw reactie maar ik zie echt nergens een mogelijkheid om een avatar bij mijn reactie te plaatsen. Komt dit doordat ik via een gsm op de site bivakkeer?

    Vraag het even aan een gast, die wel een plaatje heeft kunnen plaatsen. Mod.

  2. Als je de letterlijke reactie van M. en haar tweelingziel serieus moet nemen nl.

    Men kan zich ook beschermen met het violette vuur.
    (cfr het verhaal van de brandende braamstruik)
    Het neemt alles weg dat schadelijk is, en laat het goede intact.

    Dan moet je ook het therapeutische beroep van rolmops- o -loog serieus nemen!

    Ha, ha, ha, goed zo Sultan! 😉

    (wat betekend eigenlijk cfr? Wat is violet vuur?)

  3. Dit werpt een ander licht op de zaak :
    “I could go to a fresh fish market in Wuhan and lick the shrimp. Nothing’s gonna happen to me. It’s only killing Chinese DNA people. It’s only killing the Chinese race. It is extremely selective. Everybody that has died outside of China – I have not found any evidence that they are not Chinese. So, as best as I can tell, 100 percent mortality rate is all Chinese. It is hard to find this information out. I finally found it in Chinese in a Chinese chat group in Mandarin. Ninety six percent of the people that died of SARS were Chinese DNA people. So far, coronavirus, it’s 100 percent. (…) I’m in contact with people every day in China. And they are on a war footing. I mean, it is unbelievable what this country is doing. They are mobilizing hundreds of millions of people. They’ve mobilized the army. They have quarantined like 50 million people and hundreds of millions of people are now for the next two weeks going to be working out of their homes.”

    https://www.veteranstoday.com/2020/02/19/jeff-brown-biowar/

    Vertaal naar Nederlands, zie siteregels. Mod.

  4. Bedankt moderator, perfect zo.
    De foto heb ik ruim twee jaar geleden gemaakt in februari in Nybyen, en buitenwijk van Longyearbyen.

  5. The Rick schreef:
    19/02/2020 om 2:28 pm
    je moet mij in mei in korte broek zien
    dan vindt ik blanke vla op het randje kwa beledigend voor onze kleur
    vette😉

  6. Sultan schreef: 18/02/2020 om 9:29 pm
    Sterker nog… Ook het nuttigen van Negerzoenen, Moorkoppen en Blanke vla schijnt een preventieve te hebben.
    Zie trouwens dat hier nóg een “Rick” rond waart. Om misverstanden te voorkomen, ben niet zo’n reli eindtijd type, voeg ik in het vervolg “The” aan mijn naam toe: The Rick 😉

  7. shalom;
    Al jaren gebruik ik “bitter Lemon” tegen malaria. Daarin is Quinine toegevoegd. Opgelopen na een gedwongen overnachting in de kazerne van de Ned. landmacht in Paramaribo. Zonder klamboe dus.
    Chloroquine is een afgeleide hiervan.
    Dus, als voorzorg een voorraad BL. En er tevens direct mee aan de slag!
    Goede week.

  8. Xander op dit moment is het algoritme wat bepaalt, en de uitkomst wordt klakkeloos aangenomen en uitgevoerd een systeem waar geen hart in verwrongen zit?

  9. Er wonen en werken heel veel Chinezen in Siberië. Rusland heeft uitgestrekte bos- en landbouwgronden aan China verpacht. Ik vraag me af hoe deze mensen gecontroleerd kunnen worden. Indien het Corona virus ook in oost Rusland uitbreekt zal het door trein en vliegverkeer snel naar Europa kunnen verspreiden.

  10. @ Lechaim
    Het is inderdaad waar dat zonlicht de bacteriën dood, UV straling. Maar of het ook hardnekkige chemische
    virussen dood? . Ze hebben het wel over biologisch maar ik denk dat er ook wel andere stoffen zijn gebruikt.
    Zoals dat in laberatoria gebeurd. In ieder geval is het zeer giftig. En eerder bedoelt om te doden dan te genezen.
    Wel kan ik de opmerking van Sultan begrijpen, wanneer het om bacteriën gaat, kan ouderwetse kost goed zijn.
    En ja, het is weer een stapje dichter bij de NWO, wanneer het echte geld er op deze manier uitgaat.

  11. Margaret,
    In de US word iedereen naar huis gestuurd. Als de mensen symptomen krijgen moeten ze zich melden (Mike Adams Natural News/Infowars). Lijkt erop dat ze het express willen invoeren deze ziekte. Vooral slecht voor oudere mensen. De EU zal wel niet veel beter zijn. Shalom en blijfgezond.

  12. Ik denk persoonlijk dat je moeilijk de Chinezen kunt buitenhouden. Ik was onlangs in Antwerpen en op een bepaald moment was ik ingesloten door Chinezen toeristen natuurlijk, ze zijn met zovele en ze lijken allen op elkaar dat je die moeilijk kunt buitenhouden. Shalom

  13. @ lechaiem,
    Het violette vuur, beste, is een kosmisch /energetisch gebeuren en heeft derhalve bitter weinig met ultraviolet licht uit te staan. Dit laatste dood daadwerkelijk ‘ongewenste personages’ in bijvoorbeeld water. Aquarianen, gebruiken dit licht gelijk de waterschap’s bedrijven, waarbij de doorvoersnelheid van zeer groot belang is.

  14. @moderator,

    Ik zou ook wel een mooie foto als logo willen gebruiken, maar hoe kan ik dat doen?
    Auteursrechten zijn niet van toepassing, omdat ik een eigen foto zou willen gebruiken.
    M.vr.gr.,

    Svalbard

    Mogelijk op dezelfde manier als u uw huidige plaatje heeft gepost in uw logo ? Mod.

  15. Het valt me op dat mensen nu alleen maar constateren en daarna mopperen. We weten allemaal dat de regering er niet voor ons zit en toch blijven we deze klojos in de regering stemmen. Vroeger was het zo, dat in een democratie de partijen die de meeste stemmen haalden ook gingen regeren, tegenwoordig hebben we het cordon sanitaire. Als je bij een bedrijf niet goed presteerd wordt je verzocht te hoepelen. In dit geval levert de regering een enorme wanprestatie op bijna elk gebied. En toch laten wij deze mensen zitten en doorgaan met deze wanprestatie. In principe heeft het volk het RECHT een slechtpresterende regering naar huis te sturen. Want met dit virus en het niet adequaat reageren van deze idioten, zitten wij straks met zieken en een totaal op de klippen gelopen economie. Maar mij maakt het niet meer uit, ik vertrek uit dit totaal verweekte land…

  16. @Tycho,

    Als ik het Corona virus wil ontlopen trek ik me toch liever terug op Svalbard, want dat is zo’ n beetje de meest afgelegen plek op aarde. T’ is er wel koud, maar ik heb een goede pooluitrusting voor dat klimaat. De kans dat Corona daar komt is zo goed als uitgesloten, en je kan je daar tenminste goed met Engels redden.

  17. De screening op basis van symptomen bleek niet effectief te zijn voor het ontdekken van het COVID-19 coronavirus in een groep van 126 Duitsers die eerder deze maand geëvacueerd werden uit de provincie Hubei in China.

    “Symptom-based screening was ineffective for detecting COVID-19 in a group of 126 Germans evacuated from Hubei province earlier this month, researchers reported today in the New England Journal of Medicine. The researchers described their screening and testing process and noted that two people were later found to have the virus on throat swab and that shedding of potentially infectious virus may occur in people who no symptoms or minor symptoms.”
    http://www.cidrap.umn.edu/news-perspective/2020/02/china-covid-19-cases-rise-do-worries-over-diamond-princess-risk

  18. Sultan hij is leuk, maar tweelingziel heeft wel door dat UV licht virussen en bacterieen dood. Het word vooral gebruikt in de Waterzuivering industrie. Dit UV licht word aan het einde van het zuivering process gebruikt om overige bacterien en virussen te doden voordat het terug gaat in open water. Ook op diverse websites word dit beschreven dat het ook in de open lucht virussen en bacterien dood (Lenntech/new scientist). Helaas is dit geen natuurlijke virus maar een gemaakte virus. Zie of hoor naturalnews (Mike Adams). Of dit hier ook werkt is een goeie vraag. Zelf gebruik ik MMS en een zuivere Jodium. Geld is een middel dat iedereen in zijn handen aanpakt. Dit word straks als grootste trigger gezien. Straks neemt men geld weg uit de omloop. New World Order op zijn best. Berijd je voor op het ergste dan valt het achteraf altijd mee. Shalom in Yeshua.

  19. @moderator

    Lang geleden kon men bij de reactie ook een eigen avatar geplaatst worden, zoals “Zilvemeeuw” met haar bekende zilvermeeuw bijvoorbeeld…is dat niet meer mogelijk?

    We gaan het even uitproberen.
    ALLEN, als u een plaatje bij uw logo zet dan mogen er geen auteursrechten opzitten. Bij de eerste keer dat u een plaatje in uw logo zet, dan vermeld u in uw reactie de link naar uw plaatje en verwijzing dat het vrij is van auteursrechten. Mod.

    P.S.

    Hoe is het toch met Zilvermeeuw? Is niet bekend. Mod.
    De beste en mooiste reacties die hier werden geplaatst altijd door haar….

  20. de amerikanen plegen na 9-11 de grootste misdaad aller tijden . kijk cnn die mken zich nergens druk over.

  21. Andere landen nemen maatregelen, ook Amerika
    En de Nederlandse overheid laat de besmette toe zodat zij naar huis terug kunnen.
    Typisch hè dat de overheid geen maat regelen om de bevolking te beschermen…ach dat zijn we wel gewend
    van zich, wand Nederland moet hoe dan ook kapot.
    Of willen zich een Staat van belegd in voeren in opdracht van hun geliefde Europese Unie.

  22. Ben blij dat de Nederlandse overheid wel beter weet. Zoals immer.
    Gewóón NL-ers repatriëren. Gewoon doorlopen mense; Niets aan het handje.
    Kunnen over 20 jaar altijd nog een parlementaire enquête houden over het hoe en waarom 10% van de bevolking het loodje heeft gelegd.

  23. het is de amerikanen gelukt als eerste natie ter wereld een biologisch wapen in te zetten voor eigen economisch gewin

  24. @ M.en haar tweelingziel ….
    …. ik wil niet beledigend overkomen maar naar het schijnt ….. is bruinebonensoep met véél uien én een rolmops ook een middel ter voorkoming van.

  25. De media is opeens verdacht stil hier omtrent, wie oren, ogen heeft die weet al heeeeeeel lang !
    Wat moet ik nog meer zeggen ?
    Het is de (geprofeteerde) tijd !
    Heb elkander lief !

    Bidt voor de slachtoffers en de nodigen

  26. Ik heb niet alle verhalen over het corona virus gelezen, maar nieuwe info uit Amerika stelt dat als je SARS vaccinatie ( is uitgetest op muizen, deze muizen kregen na 52 dagen ernstige infecties aan de longen) hebt gehad, je veel gevoeliger bent voor het corona virus. Dan kun je er aan dood gaan, aldus de info.

  27. Net als bij radioactieve straling is afstand de beste bescherming tegen het corona-virus; zoals Siberië bijvoorbeeld biedt. Neem wel een paar gebreide lange wollen onderbroeken en dikke wollen sokken mee. Kijk uit voor wolven ijsberen en de dronken Russische beserkers, die we onder leiding van het ontaarde Amerika pissig gemaakt hebben! Bij nader inzien toch maar een coronatje?

  28. @M. en haar tweelingziel 6:28 u. Geweldig idee !!! Volgens mij bedoelt jouw violette tweelingzuster een omgekeerde neutronenbom.

  29. “Omdat het aantal doden tot 4 weken achterloopt op het aantal besmettingen”

    Vier weken geleden, 21-1-2020 waren er nog maar rond de 500 besmettingen. Hoe kunnen er daar nu 1900 van overleden zijn?

    1-2-2020 waren er rond de 15000 besmettingen waarvan er nu 1900 overleden en 13100 genezen zijn. Er is dus een 18 dagen lag time en 13% death rate.

    Ook nog, de nummers buiten Hubei in China zien er veel te rooskleurig uit. Voorbeeld Guangdong: 1328 confirmed, 4 dood, 565 hersteld. Dat is minder dan 1% death rate. Ra ra…

  30. Men kan zich ook beschermen met het violette vuur.
    (cfr het verhaal van de brandende braamstruik)
    Het neemt alles weg dat schadelijk is, en laat het goede intact.

Comments are closed.