
—————————————————————————————————————————————-
‘VN wil vanwege corona wereldwijd op iedereen 10% belasting gaan heffen’ – Virus heeft plaats ingenomen van falende klimaatagenda als voorwendsel voor oprichting wereldregering
—————————————————————————————————————————————-
De Amerikaanse topeconoom Martin Armstrong, die al jaren het oor heeft van de grootste centrale banken en het Witte Huis, schrijft dat de coronacrisis een ‘zeer gecoördineerde linkse coup op internationaal niveau tegen de VS en Europa’ is: ‘Ze waren het er allemaal over eens dat hun doelwitten Donald Trump en Boris Johnson waren, en ook Angela Merkel en Nederland. Dit is een totale staatsgreep, waarin ze doelbewust de retoriek over dit virus gebruiken, zodat iedereen bang is om zelfs maar naar buiten te gaan.’
Wij hebben de afgelopen jaren al vaker geschreven dat de EU de sterkste economieën van het Europese vasteland, Duitsland en Nederland, opzettelijk kapot wil maken, zodat wij op hetzelfde failliete niveau van de rest van Europa belanden. Dan zullen de Duitsers en Nederlanders net zo wanhopig en bankroet zijn als de Italianen, Spanjaarden en Fransen, en hun verzet tegen een federale Europese superstaat, die zich als ‘redder’ van deze crisis zal opwerpen, opgeven, zo is de gedachte.
Veel mensen vonden dit te ver gaan en noemden het een complottheorie, maar nu wordt ons land door een wereldwijd bekende topeconoom dus letterlijk genoemd als het doelwit van een internationale (extreem)linkse coup. Dat Armstrong niet gelooft dat het coronavirus ook echt gevaarlijk is, maakt daarbij feitelijk niets uit. Het gaat erom dat een crisis door de Westerse globalisten wordt misbruikt om al hun plannen en doelstellingen erdoor te drukken, zoals ook wij al jaren voorspellen, en ook al in ons eerste artikel over corona schreven.
Nationale regeringen worden ‘obstakels’ genoemd
In Portugal staan deze doelstellingen bijna openlijk te lezen op de site van de extreemlinkse Marxistische partij Bloco de Esquerda (‘Linkse Blok’ afgekort B.E.), die sinds eind 2015 vier jaar lang gedoogsteun heeft verleend aan een linkse regering onder de socialisten. Er zijn drie obstakels die volgens B.E. de oplossing van de coronacrisis in de weg staan:
1. Ontkenning door nationale regeringen, wat begon met China, en later ook met Donald Trump, Boris Johnson en de Braziliaanse president Bolsonaro;
2. Economische globalisering, die de snelle verspreiding van de ziekte mogelijk maakte, omdat er geen bijbehorende multilaterale samenwerkingsinstrumenten waren;
3. Indamming, wat maatregelen vereist om de activiteit in diverse landen voor lange tijd stop te zetten. (1)
De roep om een supranationale wereld autoriteit onder auspiciën van de VN (/ EU) wordt nog net niet gedaan, maar is desondanks de enige logische consequentie als deze ‘obstakels’ –nationale regeringen die hun eigen koers volgen, het ontbreken van multilaterale sturingselementen, en het afdwingen van maatregelen die hele landen gedurende lange tijd plat leggen- moeten worden weggenomen.
‘Dit is een linkse coup van enorme omvang’
‘Iedereen die ook maar een seconde denkt dat ik overdrijf door dit een wereldwijde coup te noemen, kent mij niet echt goed,’ schrijft Armstrong. ‘Ik geloof niet in complottheorieën, maar baseer me op betrouwbare bronnen – geen geruchten of gissingen. Ik heb gewaarschuwd dat er een linkse coup van enorm omvang zou komen.’
‘De VN en hun WHO zitten ook achter deze coup. Het aantal doden is veel lager dan de jaarlijkse griep, maar de pers steunt maar wat graag deze Marxistische agenda. De journalisten die de bevelen van hun redacteuren opvolgen verzekeren daarmee hun eigen toekomst en die van hun gezinnen en kinderen. Ze gebruiken nu dit virus omdat er geen vaccin is, maar er zijn tal van onafhankelijke bronnen die zeggen dat het medicijn tegen malaria werkt, zonder dat er doden door vallen, zoals in Frankrijk en elders.’
Corona heeft plaats ingenomen van falende klimaatagenda
‘De Verenigde Naties hebben nu een 26 pagina’s tellend rapport opgesteld met een actieplan omtrent de verschillende socio-economische gevolgen van Covid-19, en de vernietiging van de wereldeconomie, die opzettelijk door links wordt uitgevoerd. De VN heeft klimaatverandering gebruikt om te proberen een wereldregering te creëren, maar daarbij stuitten ze op teveel verzet. Klimaatverandering is nu dood. Ze zijn nu overgegaan op iets dat hen in staat stelt te dreigen dat mensen onmiddellijk zullen sterven, tenzij ze al hun vrijheden opgeven.’
‘De agenda van klimaatverandering was bedoeld om de industrie in beslag te nemen en feitelijk te nationaliseren. Dat gaan ze nu doen door hen virtueel failliet te laten gaan, waarna de staat hen gewoon overneemt. Het plan om bedrijven te nationaliseren werd zelfs in Duitsland besproken, omdat de bedrijven (wettelijk) geen bailout mogen krijgen.’
Wereldwijde VN-belasting van 10%? – ‘Onze toekomst staat op het spel’
‘Dit is de oudste truc die er is. De Verenigde Naties willen macht om aan iedereen een wereldwijde belasting van 10% op te leggen, voor wat zij een ‘wereldwijde gezondheidscrisis die de VN in zijn 75 jarige bestaan nog nooit heeft meegemaakt’ noemen. Deze crisis hebben ze zelf beraamd met behulp van een gehypet virus.’
‘Alles waarvan we ooit geloofden dat het onze mensenrechten waren, zijn niet langer geldig… Links forceert op agressieve wijze hun gefaalde agenda, en doen een ultieme machtsgreep. Het pensioensysteem is aan het instorten. Alle beloften die sinds WO-2 zijn gedaan, verkruimelen tot stof. Daarom zijn ze zo vastbesloten om van Trump af te komen, en hebben ze zo tegen Brexit gevochten. Ze willen geen oppositie… Onze toekomst staat op het spel.’ (2)
Xander
(1) Armstrong Economics
(2) Armstrong Economics
Zie ook o.a.:
02-04: Oud-directeur Instituut Microbiologie verkettert lockdown maatregelen als ‘economische zelfmoord’
………
30-03: Britse corona wet geeft overheid macht om iedereen zonder proces onbeperkt op te sluiten, te ‘behandelen’ en weg te werken
………
22-03: ‘EU besluit op korte termijn tot bank holiday en permanent verbod op contant geld’ (/ ‘Corona crisis vooral in Europa grootste machtsgreep ooit naar virtuele dictatuur’)
……..
19-03: ‘VS denkt serieus aan verplichte geïmplanteerde microchip om corona crisis op te lossen’
………
17-03: Denemarken voert met noodwet verplichte corona vaccinaties in; EU zal volgen
………
05-03: ‘Corona pandemie aangegrepen voor verbod op cash geld en vorming werelddictatuur’
………
26-02: ‘Verhoogde invoering 5G in China en andere landen kwetsbaarheid voor corona virus?’
………
30-01: Hoe de globalisten de corona pandemie kunnen gebruiken voor oprichting wereldregering
………
21-01: Wordt het coronavirus de Mexicaanse griep pandemie hoax op herhaling?
Vanwege de grote hoeveelheid artikelen in de afgelopen weken hebben we een speciale CORONA rubriek aangemaakt, waar u de eerdere artikelen kunt vinden.
*Indien u wilt reageren op het forum: lees eerst de siteregels.
*Geloofsdiscussies naar het Geloofsforum. Nodig uw gesprekspartner uit om op het Geloofsforum verder te praten.
Toch laat deze crisis zien dat het beter is zaken nationaal aan te pakken.
Want een centraal bestuur kan onmogelijk alle plaatselijke verschillen en omstandigheden meenemen bij een algemene maatregel. Ik ben erg blij dat we niet op een centraal bevel vanuit Brussel hoeven te wachten. Want zulke bevelen zijn altijd grofmazig. Zie ook het bevel van de WHO.
Het communisme faalde totaal omdat iedereen er voortdurend op centrale bevelen moest wachten. Waar individuen allang oplossingen hadden kunnen bedenken in de zeer diverse situaties.
Het succes van het vrije westen is dat je niet eindeloos op een besluit van een centrale overheid hoeft te wachten. Je hebt de vrijheid zelf te handelen en zelfs een stompzinnigheid die vanuit de overheid komt, te bekritiseren.
Geen enkele overheid is in staat alles te overzien.
Ook de wetenschap niet.
Het gaat altijd om politieke belangen vol list en bedrog
Dan moet het weer sus dan moet het weer zo, maar het liefst allemaal over een kam, gemakzucht
Een ieder gelijk behandelen is dan ook heel iets anders, dan van een ieder dezelfde te maken
@rom 03/04/2020 om 5:47 pm
niet te vlug eerst komt 12 nog
Op https://joop.bnnvara.nl/opinies/nationaalsocialistische-geneeskunde het volgende:
“Nationaalsocialistische geneeskunde
De medische “ethiek” van de nazi’s stelde niet de patiënt of de individuele burger centraal maar de gezondheid van het hele volk.
De coronacrisis stevent af op een nieuw tragisch kantelpunt: dan zijn er zo weinig IC-bedden vrij dat artsen ook kansrijke patiënten moeten afwijzen. Daarvoor hebben zij dan niet-medische criteria nodig. Ze weigeren die zelf te ontwikkelen.
Als het zover komt, dan is het aan de politiek om bindende richtlijnen te geven, zo schrijft de NRC, aanvankelijk onder de omineuze kop “Welke patiënt gaat voor: de moeder of de single?” In de nacht van vrijdag op zaterdag verving de redactie dit maar liever door het even alarmerende “Welke patiënt gaat voor, de jongere of de bejaarde?”
Zie verder https://www.nrc.nl/nieuws/2020/04/03/welke-patient-gaat-voor-de-moeder-of-de-single-a3995903 “Welke patiënt gaat vóór: de jongere of de bejaarde?”.
Op http://dft-podcast.libsyn.com/rel-nederland-itali-hoe-vermijden-we-een-eurocrisis “Rel Nederland-Italië: hoe vermijden we een eurocrisis?”
@aan allen die op mijn mening reageerden, ik ben volledig akkoord dat we in een gevaarlijke situatie leven, er is inderdaad een tendens naar meer controle en dictatuur en daar moeten we voor waken dat iedereen nog een mening mag hebben, of staan en doen wat hij wil. Maar men wist al van 2010 dat er pandemie zat aan te komen, en wat deed men? Niets!!! En nu zit men met de gebakken peren. Trouwens deze pandemie zal niet de laatste zijn, er zijn erger op komst, ik heb zo’n vermoeden dat niks nog hetzelfde zal zijn, zelfs al zal de ‘lock down’ worden afgebouwd, en wat de Belgische asielzoekers betreft, dat is een zeer terechte opmerking, want ook wij hebben daar nog niet veel over gehoord, ook niet van de transmigranten die naar Engeland willen, maar tja, mensen zijn van alles vies geworden zelfs van geld, ik wist niet dat ik dat nog ging meemaken, vroeger mocht men zes keer niezen op geld, geen enkel probleem, nu is geld vies geworden, echt komisch is dat. Shalom
Cefas op 4.42 p.m.
Met u eens, dit staat o.a. in Openbaring 6
Op https://nos.nl/nieuwsuur/artikel/2329348-ijsberg-aan-coronadoden-buiten-ziekenhuizen-zij-staan-niet-in-de-cijfers.html “‘IJsberg aan coronadoden’ buiten ziekenhuizen, zij staan niet in de cijfers”.
Links heeft altijd zo gewerkt. Sta je geld af om opstanden te voorkomen. Als er geen rebellerende paupers zijn, zoals in 1917 en na WO 1, dan verzin je een rebellerende planeet, een rebellerend klimaat of een rebellerend virus om de mensen onder druk te zetten. Terwijl de planeet feitelijk geen eigen wil heeft, het klimaat altijd verandert en het coronavirus niet veel ernstiger is dan griep, maar wel met heviger impact, omdat er geen immuniteit tegen is opgebouwd in het verleden door een deel van de populatie en het zich sneller verspreidt. Een wereldregering en 10 % belasting gaan niets veranderen aan de situatie van de planeet, van het klimaat of de mutaties van het virus. Maar de mensen zijn zo bang en zo snel bereid om hun eigen verstand op nul te zetten en hun eigen mening in te leveren, dat ze maar wat graag belasting betalen in ruil voor bescherming. En te laat ontdekken dat ze gewoon zijn afgeperst.
@rick, ik zal uw post afdrukken en boven mijn bureel hangen, want ik had het zelf nooit beter kunnen verwoorden.
U slaat de nagel op de kop
Al deze verschillende reacties of meningen op een artikel die weinig kunnen begrijpen, dat het de waarheid is.
Om het socialisme of kommunisme of marxisme te begrijpen moet men het kunnen observeren of ondergaan in landen waar het Toegepast wordt .
Heb 39 jaar in deze landen rondgetoerd op eigen kosten. Dus niet in opdracht van een en ander
organisatie. Sander, Mijn conclusie is dat deze Armstrong het perfect formuleerd. Aan deze die het niet kunnen of willen begrijpen, de realiteit zal hen wel wakker maken. En het zal niet op een aangename zonnige dag zijn in een warm en Aangename kamer. Maar in een koude arme omgeving zijn.
Ik dank U Sander voor uw inzet, om te proberen naive mensen wakker te maken.
Emjee, de grootste afval van het christendom moet nog komen. Waarom? Er is geen opname. Dus zoals in de tijd van Noach. Berijd u voor. Wie volhard tot het einde zal de kroon ontvangen. Shalom in Yeshua.
Israel heeft 7400 zieken en 41 doden. 0.55%. Het kan gevaarlijk zijn maar zo erg is het nou ook weer niet. Hopelijk zikn dit echte cijgrrs. Wie maakt er filmpjes in Brabant over die ziekenhuizen die overvol zijn. Ik zag filmpjes uit de US. Gewoon niks aan de hand. Geen wachtrijen en ziekenhuizen leeg. Zoals het artikel beschrijft iedereen bang en thuis. Wie heeft de cohones om te gaan filmen. Shalom in Yeshua en laat u niet bang maken.
@ Rick 10:54 PM, op 3/4. Daar ziet het inderdaad naar uit. Maar ja, de grote massa weigert zelf na te denken, en slikt alles van de leugenpers, en het staatsjournaal. Dat is de wrange realiteit, Rick.
In de dagen van die koningen zal de God van de hemel een koninkrijk oprichten dat nooit vernietigd zal worden. En dat koninkrijk zal nooit aan een ander volk worden overgedragen. Het zal al die koninkrijken op aarde verbrijzelen en en een eind eraan maken en zelf zal het tot onbepaalde tijd blijven bestaan.
Ik wil niet vervelend zijn, maar die topeconoom heeft jaren doorgebracht in de gevangenis.
Voor de simpelen onder ons houdt dat toch enigszins in dat de man uit zijn nek kletst.
Leuke bitvulling maar er is geen enkele reden dit gezweef ook maar minimale aandacht te geven.
Dat er zaken niet optimaal verlopen is inmiddels wel duidelijk.
Maar ik zit niet te wachten op verhaaltjes over dingen die misschien verband houden met de geitenwolle sokken van mijn bet overgroot dinges. Haal je hoofd eens uit je anus en adem diep in en uit.
Sorry maar als men nu nog de boodschap niet ontvangen heeft dan weet ik het ook niet meer….
Even ter verduidelijking op een rijtje hieronder weergegeven:
1 U krijgt allemaal verplichte vaccines en implantaten van Mellisa Gates en haar man om het virus te ’tracken’
2 U heeft uw vrijheden allang vrijwillig zonder oppositie ingeleverd en krijgt ze nooit meer terug,
3 De wereld die Uw herinnerd zal nooit maar dan ook nooit meer terugkeren.
4 Ontkenning en angst is de basis waarop Uw regeert werdt en wordt.
5 Vrijheid komt niet door ontkenning van Uw onderdrukking. (als u daar nog niet achter was)
6 Cash geld is vies en alleen voor criminelen die de overheid dient op te sporen en belasting op dient te innen.
7 Aangifte van mensen die zich hier niet aan houden zal rijkelijk beloont worden in het nieuwe systeem.
8 Vergelijkingen van de EU met communisme of oud DDR of Stasi gedachtegoed zal strafbaar gesteld worden.
9 Sociaal contact of bijeenkomsten meer dan twee mensen zal als samenzwering verboden worden en strafbaar zijn.
10 Openbare ruimte zal 24/7 door AI gemonitord worden en dissidenten zullen heropvoeding in kampen krijgen met een heel gering slagingspercentage tot repatriëring terug in de maatschappij.
U zult er geen moer willen doen uit angst en zelfbehoud voor eigen lijf en have !
U zult doen wat U opgedragen wordt zoals U uw hele leven al doet !
Zo zal Uw toekomst eruitzien !
Tsja XN, je zogenaamde topeconoom heeft dit gedaan:
Martin Arthur Armstrong is een Amerikaanse autodidactische economische voorspeller die zijn eigen computermodel gebruikt op basis van pi. Hij bracht 11 jaar gevangenisstraf door voor het bedriegen van investeerders van $ 700 miljoen en het verbergen van $ 15 miljoen aan activa voor toezichthouders.
Uit wikipedia.
Beste Maarten, als iemand zo’n bijzondere uitvinding doet kan hij een “gevaar” worden voor de overheden van het land en met drog redenaties “veilig” in de gevangenis gezet worden. Uiteindelijk is hij na jaren gevangenis vrijgelaten omdat er geen bewijzen voor zijn malversaties waren. Mod.
Sinds de start van de Corona uitbraak in Europa en de extreme paniek hiermee gepaard gaand, heb ik me iedere dag afgevraagd, “wat is hier werkelijk gaande?”.
Er zijn enorm veel ideeën en theorieën, maar de installatie van een wereldregering a la de tekst van Armstrong is vanaf vandaag mijn werk-hypothese. Net zolang totdat deze is ontkracht.
Wordt wakker mensen.
Nu of Zaterdag!
De tijd dringt.
Waar nooit over gesproken wordt, is de woede bij de bevolking. Er zijn nu veel mensen bang. Maar dat verandert dadelijk in woede om het verraad.
Dit soort leugens zijn niet vol te houden, door het kabinet. En er komt uiteindelijk een afrekening.
Reactie op rom schreef: 03/04/2020 om 5:47 pm
Inderdaad:Goed artikelOpenbaring 13 gaat letterlijk in vervulling.
Helaas klopt deze stelling niet.
Openbaring 13 is na de opname van de Gemeente, en die zal geschieden in Openbaring 4.
Allen: Verder praten op het Geloofsforum. Nodig uw gesprekspartners uit om daar verder te praten. Mod.
De gedachtengang van Armstrong wordt aanzienlijk begrijpelijker als men zich realiseert dat de VN thans 57 Islamitische staten omvat met stemrecht. En als men bedenkt dat de baas van de WHO een marxistische Ethiopier is die niet eens kan rekenen, met als ons eigen groen- linkse drammer jessias klaver.
Overigens luistere men de Jensen show 137 van Robert Jensen die van alle media nog enigszins de hypnotiserende angst -angel uit het virus met argumenten kan verwijderen. Zoals bijvoorbeeld getalsmatig: Duitsland heeft 83 miljoen inwoners en 1001 doden .
De Limburger kopt dan: Duitsland meer dan 1000 doden! Snapt u?!
https://www.limburger.nl/cnt/dmf20200402_00154770/meer-dan-1000-doden-door-coronavirus-in-duitsland
En overal lees je nu dat er zeker meer doden zijn dan die worden opgegeven door het RIVM. De reden? Dit zij. alleen de geteste gevallen. Slim toch? Maak alles heel groot! Jaag de burgers maar flink angst aan. Weet u wel dat Ab Osterhaus destijds de NL staat 34 miljoen vaccins liet aankopen? Zijn nooit gebruikt. Weet u wel dat tijdens de Mexicaanse griep Ab Osterhaus zijn maten liet opdraven met whisky omdat er 1 Mexicaanse griep geval was , 1 klein meisje en dat ze meteen daar op moeten drinken?
En weet u wel dat Bill Gates de mensheid wil decimeren? Ja, de Bill van MicroSoft? En wist u wel …ach…u kunt er allemaal zelf achter komen en ik vind het om al deze reden zeer aannemelijk wat Armstrong beweert.
Wij allen trekken de conclusies op grond van wat wij weten. En wij kunnen nooit alles weten. Weet u wat Armstrong weet? Weet u wat achter gesloten deuren wordt besloten? Wat wij weten is wat de media ons vertellen. En die hebben allemaal financieel belangen tegenwoordig. Weet u bijvoorbeeld de geldstromen vanuit Soros? Ga zo maar door. Uiteindelijk is alles een geestelijke strijd en nu worden zelfs de gelovige Christenen hun samenkomsten, zoals vanouds gevierd, verboden. En toch…als de hele aarde straks plat op de buik ligt voor dit corona beest , zal de Here Israel’s God de banier heffen en het is Paastijd! Christus is Heer! Geef ons ons normale leven weer terug.
De mensen weten alles bla bla bla maar als het er op aan komt dan weten ze niets alles maar raden en voorspellen hoeveel tijd steken ze er in elke dag maar weer het zelfde liedje hoeveel virologen zijn er al voorbij gekomen en niemand kan zeggen hoe het echt zit alleen maar bla bla bla hou er toch mee op en ook wat ze hier allemaal schrijven nu zijn ze hun verhaaltje weer kwijt en niemand kan er iets mee
@willy op 03/04/2020 om 2:26pm Willy, alle complottheorieën zijn komisch….Ze beginnen allemaal met een ‘gek’ idee, dat uiteindelijk waarheid wordt. Want hoe ‘gekker’ een idee, hoe minder mensen op hun hoede zullen zijn. De ‘klimaatcrisis’ hebben ze geprobeerd, maar er kwam niet genoeg vaart in de zaak. Daarvoor zijn er nog teveel actoren die er financieel te veel bij te verliezen hebben als we fossiele brandstoffen volledig zouden afschaffen. Die oliesjeiks en oliebedrijven gaan niet zomaar miljardeninkomsten uit hun handen laten nemen.. En geld is macht… Dus…als de klimaatcrisis niet lukt, wat kan je dan beter doen dan het volk angst aan te jagen, beetje bij beetje hun vrijheid af te nemen ‘in naam van het algemeen belang’, en een economische crisis te veroorzaken waardoor je mensen ook beetje bij beetje hun welvaart afneemt,… hun jobs, …hun zekerheden… Het post-Coronatijdperk zal niet hetzelfde zijn als wat we tot nu toe gewend zijn. Om dat te weten hoeft men geen (top)econoom te zijn.
Frans Timmermans PvdA en Diederik Samson PvdA…liggen in een Deuk!!! Maar ja, wie het laatst lacht? Psalm 2.
Dankzij het ontstaan Coronavirus kunnen zij nu in een keer in een jaar voldoen aan alle Klimaat en Stikstof eisen van de VN/EU. Daarbij…Zijn nu alle stakingen van de baan. Heeft het Politie-apparaat geen agenten meer tekort. De Economie gaat naar de Filistijnen!
Gezonde mensen en kinderen hebben al weken HUISARREST…ooit zo’n waanzinnig maatregel gezien? Ouderen in Bejaardenhuizen weten niet wat hen overkomt! Gelovigen mogen niet meer naar de kerk> Mattheus Passion afgelast. Concerten Verboden!
Gezonde Burgers zijn aangeschoten wild geworden met al die draconische beperkingen van het witte handschoenen gilde RIVM en Overheid. Alle burgers zijn straks makkelijk te traceren via 5-G camera’s zodra ze de deur uitgaan.
Alle Ziekenfondspolissen zullen verder uitgekleed worden. De Premies zullen stijgen!!!
Burgers boven de 70 krijgen hebben minimale kansen in Ziekenhuizen en zijn nu zelfs doodsbang om op een IC terecht te komen. Bang om alleen te sterven en daarna in Crematoria Ovens tot as verbrand te worden!
Burgers gaan ook gekort worden op hun Pensioen uitkering waar ze samen met hun werkgever hun hele leven hard voor gedokt hebben. We betalen nu ook mee voor burgers in het Katholieke Spanje en Italië! En dat allemaal dankzij de EU waar we lid van werden tot afgrijzen in 2005 toen Nederlanders massaal NEE stemden 62% tegen die vermaledijde EU-Grondwet, EU-Vlag en EU-Volkslied. Spanje, Frankrijk en Ierland deden dat ook. EU democratisch? Alleen op papier!
Ook het Onderwijs, juffen en meesters, en op Universiteiten worden plannen rigoureus gesneden/aangepast nu kinderen ook thuis kunnen leren.
Het Cash geld gaat verdwijnen. Een fooi geven, daklozen helpen aan een patatje, broodje, verjaardagsgeld voor kinderen behoort straks tot het verleden.
Big Brother is al tijden Watching you dmv Camera’s letterlijk Overal!!! De Bijbel verdween uit de Tweede Kamer in december 2014. Ontstellend is, dat nu 75% van de Nederlanders dankzij Yogamat en Mindful-Denken tevreden zijn, Politiek Correct, ja-knikken, meedoen met Mark Rutte en zijn ploeg? Tweede Kamerleden? Die slapen, helaas! De gelovigen zijn klaarwakker!
Marcus 13.
Inderdaad:Goed artikelOpenbaring 13 gaat letterlijk in vervulling.Dank je wel Xander voor deze eyopener.Dat nog velen mogen ontwaken!
Om Nederland plat te krijgen is geen oorlog nodig.
Een leuke Premier is voldoende geweest.
De dood zit in de Eurobonds, alle oorlogen zijn gestart nadat overheden toegelaten werden om schatkist tekort aan te vullen met de geldpers. Dan namelijk wordt uw werk = geld = eten overboord gezet voor slechte schuldenaars. Ik ben bang dat het gaat gebeuren, maak u dan uit de voeten, het gaat uw dood worden.
Zal het sociaaleconomische systeem van de Nieuwe Wereld Orde gebaseerd zijn op neoliberalisme met daarbij een kleine overheid (Nachtwakersstaat) die zorgt voor veiligheid, ongebreidelde marktwerking van publieke diensten en minimale sociale voorzieningen, zoals de conservatief-liberale VVD dat wil? Dan zal de NWO juist niet links moeten zijn, maar heel erg rechts zijn op sociaaleconomisch gebied. Hoe denken jullie daarover?
Geestelijk inzicht en onderscheidingsvermogen is essentieel om deze tijd te duiden in bijbelsprofetisch licht en zelf staande te blijven in Hem.
Natuurlijk wordt de coronavirus door de links globalistische elite aangegrepen om een totalitaire socialistische werelddictatuur te vestigen o.l.v een socialistische wereldpotentaat
Na deze crisis zal dit werkelijkheid worden en bevinden wij ons in het begin van de grote verdukking die zijn weerga nog niet eerder gekend heeft. De Messias komt spoedig.
Volgens hoog ingelichte kringen heeft er een coup plaatsgevonden bij de redactie van deze site. De hoofdredacteur is met een ‘kluitje het riet ingestuurd ‘, en het hele verdere team is een cafetaria begonnen. Mijn g*d, wat een broodje poep verhaal is dit, maar waarschijnlijk, het zou kunnen, misschien zijn er klanten voor. Een miljoen + geïnfecteerden op zeven miljard wereldinwoners moeten notabene ons polderlandje en z’n grote broer ‘op de knieën zien te krijgen. Voor het juiste percentage moet u bij Th. Baudet zijn. Eh , ben even Fikkie kwijt …. . Klaasvaak is er niets bij. Nederland een rijk land ? , bestudeer de nationale schuldenmeter eens. Oeps, die is ‘gemakshalve’ niet meer online : “je hoeft blinde honden niet wakker te maken” …. , misbruik werd gestraft, nu niet meer. Wanneer echt krom een beetje krom is, en welstand nog een beetje welzijn is …. oh dáár is Fikkie, wist het wel ; geef ‘mijn’ portie maar aan Fikkie.
Misschien ‘zie’ ik deze M. Armstrong vanmiddag nog, dan druk ik dit broodje poepverhaal wel …..
Over het Marxisme gesproken…
Dat gezin met jonge kinderen die zou zijn vermoord… ‘de dader, vader van de kinderen’, was 33 jaar en we weten ondertussen wat de handtekening is wanneer er sprake is van betrokkenheid van de vrijmetselarij, het getal 33 is namelijk de hoogste graad in de vrijmetselarij. Karl Marx streven was o.a. om kinderen door de staat op te laten voeden ipv de ouders, dus deze ‘moorden’ zullen er vast weer aan bijdragen dat kinderen nog sneller uit huis moeten worden geplaatst en dat het opvoeden van kinderen vooral aan de staat moet worden overgelaten.
Welk apotheker ter wereld heeft de meeste grondstof verwerking in zijn bezit die 80% van de beschaving voorziet om te overleven.En tevens een van de grootste economie is. Je hoeft geen oorlog te voeren met bommen en granaten. Maar als Trump zijn vuist balt, zal dat land een pak op zijn donder krijgen en tegelijk wellicht ook nog andere instanties wereldwijd. Het zal mij niet verbazen.
We zitten naar mijn mening nu echt in de Eindtijd. Lees daarvoor ook Mattheus 24, en de Openbaring van Johannes. Men is uit op een wereldregering, en die zal niet christelijk zijn, maar marxistisch. En de duivel lacht.
Binnen 3 jaar zijn we in oorlog. Ieder land wil zijn eigen voedselproducten houden en niets meer exporteren tenzij het bedorven is. Massaal dreigende hongersnoden monden uit in oorlog tegen de vroegere handelspartners en voedselproducerende landen. Samenwerkingsverbanden zoals de EU vallen volledig uiteen. Ieder voor zich en God voor ons allen.
Wat Xander schrijft, daar had ik al z’n donkerbruin vermoeden van. De desperate Cabal (illuminatie) moesten wel met een grote komen, zij staan met hun rug tegen de muur. Je kan niet ongestraft biljoenen mensen vermoorden. Rechts gaat hier garen bij spinnen. De Cabal denken veilig te zitten in ‘hun’ bunkers maar ze vergeten dat de Russen de Tsarbomba hebben. Zo’n atoompje is nog kleiner als een virusje maar ietwat gemener; Gezamenlijk eten zij bunkers steden, en vliegdekschepen voor ontbijt; bovendien veranderen zij de topografie ! Er zijn vele volkeren wakker geschud na dit virusspel die de Cabal spuugzat zijn. Laten zij hun borst maar nat maken. Met zo’n mondkapje loop je er maar stom bij.
@willy, u hoeft niet naar Zweden te gaan, om groepen mensen tegen te komen, door de block is er bepaald dat de asielcentra open blijven, de inwoners mogen gaan en staan, waar ze willen, en dat de krampachtige maatregelen, die wij gedwongen moeten ondergaan, voor hun niet gelden. Dat is moeilijk te ontkennen. Tot op heden zijn er nog steeds -geen-virusslachtoffers in de asielcentra in belgie ? Toeval, ik hoor het graag.
Armstrong noemt op geen enkel moment, het virus een complot.
Wel waarschuwt hij ervoor dat het virus , misbruikt word om een linkse regering te vormen, die ons stript van alle vrijheden, en bezittingen.
Uw mening is natuurlijk uw mening, maar om bangmakerij schriftelijk te verspreiden, zoals u stelt,- dit virus spaart niemand en tast de longen voorgoed aan, is wel een brug te ver.
Dwz dat er nooit niemand meer zal genezen van het covid 19 virus, u iedereen kent op deze blauwe bol, en we , alle 8 miljard, allemaal longlijders zullen blijven voor de rest van ons leven ? Werkelijk !
Misschien kan u zichzelf even loskoppelen van de onbetrouwbare media, ipv u elke seconde van de dag te laten bangmaken voor de apocalyps, door bovengestelde demagogen.
Het bos nog door de bomen zien ,blijft ook belangrijk en angst is een slechte raadgever.
@ Wachter. Tja Tom,… valt mij op dat wij het altijd wel eens zijn ;-))
Als bauer 😉 weet je dat,
geeft de melkkoe geen melk meer wordt de koe geslacht
Is dit een komisch artikel? Ik dacht dat 1 april al voorbij was. Weet u dat er ons nog iets ergers kan gebeuren, zo is de ‘ zwarte dood’ nog niet verdwenen van onze planeet, want er zijn nog meer ratten en muizen dan mensen. Of dit virus een complot is tegen landen of belangrijke mensen zoals de premier van Engeland lijkt me onzin, alhoewel onze Boris zit ook op zijn hok zoals de kiekens, want hij heeft ook het virus te pakken. En over Merkel kunnen we kort zijn…Dit virus spaart niemand en tast voorgoed de longen aan zoals bij de pest waar m’n een pestlong kan krijgen, dus veel mensen zullen er blijvende schade aan hun longen over houden. En wie gaat nog contactsporten spelen, als we best op één meter tot twee meter van elkaar moeten blijven? want dat laatste zullen we nog een hele tijd moeten handhaven, behalve in Zweden, daar mogen ze nog in grote groepen bij elkaar komen, totdat??? Shalom