
—————————————————————————————————————————————–
‘Er komt een register van ongevaccineerden. Zie het als de Jodenster’ – ‘Door met statistieken te spelen kun je mensen laten denken dat de sterfte (dankzij de vaccins) is gedaald, maar ondertussen heb je wel 400 miljoen mensen uitgemoord’ – ‘We zouden iedereen met blaaspijltjes moeten beschieten en zo vaccineren’
—————————————————————————————————————————————–
(03.50) – Bijna de voltallige Tweede Kamer wil er ondanks de opzichtige historische parallellen niets over horen, en de NOS zet het beeld gewoon stil of draait het geluid weg: vergelijkingen tussen de Covid vaccins, het vaxpaspoort en de gebeurtenissen in de jaren ’30 en ’40. Maar achter de schermen weten de overheden wel degelijk dat ze met een exacte herhaling en zelfs forse uitvergroting van de afschuwelijke antihumane misdaden van die tijd zijn begonnen. Bewijs hiervoor komt uit de VS, waar het gerenommeerde, nooit weerlegde Project Veritas een FDA official interviewde en met de verborgen camera vastlegde. Deze official maakte nota bene zèlf de vergelijking tussen de Covid injecteringscampagne en Nazi Duitsland. Parlementariërs in Den Haag, worden jullie eindelijk eens wakker voordat het ècht te laat is?
PV undercover journalist: ‘Waar werk je voor? De FDA, of zo?’
Taylor Lee: ‘Ja.’
‘Ik herinner me te hebben gelezen over hoe ze met de Covid testen problemen hadden met het rekruteren van Afrikaans-Amerikaanse mensen.’
PV undercover journalist: ‘Dat kun je ze niet verwijten.’
Lee: ‘Nee, dat kan ik niet. Maar tegelijkertijd: blaaspijltjes. Daar gaan we naartoe…. Er moet een register komen van mensen die niet gevaccineerd zijn. Alhoewel dat erg als Duitsland klinkt.’
Journalist: ‘Het Duitsland waar je aan denkt, is dat…’
Lee: ‘Nazi Duitsland. Ik bedoel, zie het als de Jodenster.’
Lee is er zeker van waar de Covid ‘vaccinaties’ op uit zouden moeten draaien. ‘Neem blaaspijltjes van J&J, ga naar de ongevaccineerden en blaas ze in hen… Nogmaals: blaaspijltjes. Het is het perfecte antwoord. En aangezien J&J geen mRNA is, is er geen probleem dat het door iets anders kan worden tegengewerkt. Dus nogmaals: beschiet gewoon iedereen! Drones… drone pijltjes. Simpel.’
‘Ja, het is vreselijk. Maar op dit punt heb ik zoiets van: ik geef niets om uw lichamelijke integriteit, want het is niet enkel uw lichamelijke integriteit die u in gevaar brengt.’
PV journalist: ‘Maar hoe bereiken we de minderheden?’
Lee: ‘Blaaspijltjes is altijd het antwoord. Daar drink ik op… Zodra ze vaccins beginnen uit te delen, ga ik van deur tot deur en prik iedereen. ‘O, het is enkel uw boostershot!’… Of je vertelt ze dat het een griepprik is, of zo.’
PV journalist: ‘Mijn vader is anti-vax…’
Lee: ‘Hé pap, steek je arm eens uit. “Wat het is? O, enkel een vitamine C prik!”‘
Sarcastisch: ‘De mensen die zeggen ‘o, het vaccin is vreselijk, het is de antichrist, zijn net als ‘ja, onze redder!’ Nicki Minaj.’ Elders in het gesprek suggereert hij dat mensen een IQ test zouden moeten afnemen, en dat als ze onder een bepaald niveau zitten, sowieso verplicht zouden moeten worden ingeënt.
Tevens legt hij uit hoe er met de statistieken wordt gemanipuleerd, om mensen de indruk te geven dat de injecties echt werken. ‘Als je iedereen boven de 60 door Covid (/ de injecties? – X.) laat afmaken, zal iedereen onder die leeftijd sneller herstellen, en denkt iedereen dat de sterfte omlaag gaat. Maar ondertussen heb je wel iets van 400 miljoen mensen uitgemoord.‘ (Dan heeft u even een idee op welke aantallen vaxslachtoffers de overheden binnenskamers rekenen. – X.)
Over de boostershots zegt hij dat de FDA geen idee heeft of die wel werken, en ook niet of ze schadelijk zijn voor jongeren mensen (onder de 65), omdat dit simpelweg niet is getest. Ook legt hij uit dat in de FDA mensenlevens enkel als een kostenpost worden gezien, ‘We worden (met onze Econ training) getraind om over deze zaken (vax slachtoffers) te denken in termen van een kosten/baten analyse.’
Een commentator reageert: ‘Zeer verhelderend. De afgelopen 5 jaar waren ze allemaal tegen ‘Nazi’s’ (Trump in de VS, FvD in Nederland, etc.). Nu staan ze allemaal achter het gebruiken van daadwerkelijke Nazi tactieken. Hun masker is afgezet.’
Het is wachten op het moment dat de FDA ontkent dat deze man een official van hen is, en/of dat hij werk doet dat iets met de ‘vaccinatie’campagne te maken heeft. Maar nogmaals: Project Veritas is in al die jaren nog NOOIT ontkracht, en ze hebben nog nooit één rechtszaak verloren. Daarentegen hebben de mainstream media al meer dan 300 rectificaties moeten plaatsen vanwege het aangetoonde fake nieuws dat ze voortdurend over PV verspreiden.
Kijk hier deel 2 (12 minuten):
Gedwongen ‘vaccinaties’ met blaaspijltjes lijken overigens enkel een idee van deze official (‘wat ik denk en wat de overheid hierover denkt is heel verschillend’), maar een register van ongevaccineerden is dat beslist niet. Zoals iedereen weet heeft het Nederlandse RIVM al maanden geleden ongevraagd van iedereen een dergelijk vaccinatieregister aangemaakt. Dat zal nu vermoedelijk worden gekoppeld aan de onlangs besloten Impf Ausweiss. Een (elektronisch en/of misschien ook wel zichtbaar) merkteken van ongevaccineerden, zoals de Jodenster die Lee aanhaalt, lijkt dan nog slechts een kwestie van tijd.
Xander
(1) Project Veritas (YouTube)
Deel 1 (21-09): Overheidsmedicus in geheime Project Veritas opnames: ‘Covid vaccins zijn complete rotzooi’
*Indien u wilt reageren op het forum: lees eerst de siteregels.
*Geloofsdiscussies naar het Geloofsforum. Nodig uw gesprekspartner uit om op het Geloofsforum verder te praten.
Quote Key: “En ja, Baudet is een narcist, maar in een desinformatie oorlog pak je alle hulp aan”.
Dat denk ik niet want de definitie van narcist is dat je door de hele wereld geweldig gevonden wilt worden. Dan houd je de negatieve aandacht die Baudet in het maatschappelijke debat niet lang vol lijkt me. Nee, de echte narcisten dat zijn de ja-knikkers van de 2e slaapkamer, regering, enz.
@Ed. U schreef.. Ik snap dit niet. Testen: Eerst langs de wang en dan in je neus.”
Misschien omdat de dummies van het RIVM en GGD naar de onzin leer van de Jezuïet Charles Darwin handelen?
Leerde hij niet in zijn boek ***The Descent of Man, and Selection in Relation to Sex dat de mens van apen afstamt? ***De afstamming van de mens – en selectie in relatie tot sekse.
Paulus weet en leert het beter dan de atheïst Darwin, in 1 Corinthe 15:39-49.
Lees vooral ook Job 38 t/m 42.
Shalom. Ramshoorn
uit ‘expertanalyse’ bleek dat in de VS meer dan 150.000 mensen zijn overleden na een covid-19-injectie. “expertanalyse” was afkomstig van Dr. Jessica Rose
https://rumble.com/vmvqpj-covid-vaccine-injuries-and-deaths-cover-up-nurse-whistleblowers-speak-out-o.html
@ Ed 23/09/2021 om 11:30 pm. Wie weet waarom ze wangslijm afnemen?
In ieder geval komen je persoonsgegevens wel degelijk in een database en het is een IT-technisch een peuleschilletje om diverse bestanden vervolgens te koppelen en het is ongewis wat onze overheden nu en op termijn met al die data gaan doen.
Persoonsgegevens van duizenden klanten van zelftestbedrijf zijn uitgelekt
https://tweakers.net/nieuws/183092/persoonsgegevens-van-duizenden-klanten-van-zelftestbedrijf-zijn-uitgelekt.html
@ ED, je had dat niet moeten laten doen, ze infecteren je er juist mee, dat is hoe ze dieren ”vaccineren”, je moet altijd nee zeggen, wij zijn gezond, hun zijn ziek! Gezonde mensen zijn geen medische doelgroep! Zonder symptomen kan je nooit verspreider zijn! Omgekeerde wereld, 99,95% gezonde mensen als zieken aanduiden! Die zijn zelf rijp voor een gekkenhuis & die hen geloven ook, totaal onwetenschappelijk! Je had ze weer moeten zien zitten, ik bedoel dat politiek tuig, totaal ongeïnteresseerd voor de vragen die gesteld worden! Wat A status? Waar zijn de zieken?
Het Xanderteam heeft hier al eerder over bericht maar vanmorgen ontvangen van stichtingvaccinvrij.nl hetzelfde onderwerp met filmmateriaal:
https://stichtingvaccinvrij.nl/politie-melbourne-schiet-met-rubberen-kogels-op-demonstranten-tegen-verplichte-vaccinatie/
Wee de bestuurders van Australie ….
De dag komt eraan dat Mark R. en Hugo de J zich moeten verantwoorden voor hun medogenloosheid tegen de Nederlandse bevolkingen!!Het zou goed zijn deze oorlogsmisdadigers zo snel mogelijk via een Neurenberg 2.0 tribunaal te gaan berechten!!
Ik moest mij vandaag laten testen ivm en evenement. Antigeen test. Waarom nemen ze wangslijm af?
Om je DNA in de database te zetten? Ik snap dit niet. Eerst langs de wang en dan in je neus. Ik was weer negatief…
Wie weet waarom ze wangslijm afnemen
Hugo de Jonge juridisch de maat genomen door Gideon van Meijeren. Wijziging wet publieke gezondheid
https://www.youtube.com/watch?v=rtVTDNd5DsM
Zeer indrukwekkend betoog van Gideon ( die zijn Bijbelse naam eer aandoet!)
Een geweldig intelligent betoog van Gideon vol met feiten, feiten, feiten en een historisch overzicht van de totale ellende waar ons hele land werd ingedompeld door mensen met volslagen gebrek aan kennis van de medische , juridische en sociaal maatschappelijke en economische gevolgen van de corona maatregelen door met name door Rutte en de Jong genomen in overleg met het OMT
(32 min maar zeer goed te volgen voor iedereen die niet van het liegende soort van de MP en de Jonge is, of zeg maar van de kartelpartijen zoals VVD D66 CDA CU GL PvdA SP )
Lieve mensen laten we bidden dat er vooral in de Christelijke kerken en politieke partijen een geest van BEROUW wordt uitgestort door Jezus Christus , de Koning der Joden en de Heiland der wereld! Ik geloof niet dat naast dit strikt logische betoog van Gideon nog iets anders zal helpen de ogen en oren te openen van de volksvertegenwoordigers dan een geest van berouw.
Voorheen “één prik” J&J “vaccin” is nu twee
Het knoeit niet met je genen,
https://www.frontnieuws.com/voorheen-een-prik-jj-vaccin-is-nu-twee/
Dit gaat komende herfst, cq winter de spuigaten uitlopen mensen,
Indien U niet gevaccineerd bent dan wordt Uw op alle mogelijke manieren het leven zuur gemaakt. Lukt het niet via U dan via anderen, Uw kinderen o.a.
Om iets er door te drukken waar weerstand tegen is, is slechts continuïteit van pressie nodig om U te laten buigen. Uiteindelijk is er alleen nog plaats in de maatschappij toegankelijk voor gevaccineerde, met nano technologie gecontroleerde en hersenspoelde, DNA gemodificeerde mensen zoals Jan Jansen’s plek in deze hel op aarde. Hoe meer mensen de vrijheid van gezag overleveren aan de staat hoe beter voor de 1% die alleen maar rijker is geworden terwijl U erop achteruit gaat op alle facetten van het leven.
Als U daar mee akkoord gaat zodat U dan Uw inkomen, huis, baan en vakanties kan behouden dan is dat Uw toekomst in een distopische van de ziel los gesneden individuen die slaven zijn van materie en denken dat ze vrij zijn. Hoe het zo ver heeft gekomen, tekenen des tijds, geprofeteerd door wijsgeren uit het verleden.
Wat ik een ieder toewenst is geloof in God de Heer, dat Hij je met gezond verstand op de wereld heeft gezet om logisch ZELF na te denken. Ga ten rade in Uw heiligdom, Uw ziel en vraag om wijsheid die vele mensen om U heen heden ten dage het spoor compleet bijster is. Vertrouw slechts op de band met Uw ziel en Uw door God gegeven verstand. U bent niet alleen !
We kunnen verdrinken in de leugensen de als maar weer veranderende maatregelen die steeds weer bijgesteld moeten worden en kant noch wal slaan, het einde is zoek beste mensen.
Het is tijd om conclusies te trekken en keuzes te maken die niet makkelijk zullen zijn.
Mijn wens aan U die lijdt onder het juk der tijd, buigt niet ! Hou vol !
De materialisten zullen materie beërven, de Geest zal opstijgen uit de ellendige rook dezer put !
@cassandro
Fijn dat je de metafoor begrijpt..
@PJ: die propjesschieters in de klas (of die je onaangekondigd een laffe klap op je rug gaven op de speelplaats) hadden diverse benamingen… In de nazi-vernietigingsfabrieken was dat ‘Oberkapo’, vandaag “a bully”, meervoud ‘bullies’… 😉
@Bataaf: wat die ‘lemmingen-die zich-in-de fjorden-storten’ betreft, deze fabel berust op en een in scène gezette ‘documentaire’ met de nodige trucages uit de ‘sprookjesfabrieken’ van ene Walt Disney & C°. Dieren hebben – in tegenstelling tot mensen – geen suïcidale neigingen, noch gedragingen… Een eenzame orka uitgezonderd misschien?
Dat de globalisten van de NWO voor niets terugdeinzen is duidelijk. Inmiddels wordt wel steeds duidelijker dat er een middel tegen de Spike eiwitten is en dat heet Ivermectine. Het is niet zomaar dat Hugo de Jonge dat in NL vrijwel direct verboden heeft om zijn vaccinaties er door te drukken, maar in deze huidige tijd is zoiets niet tegen te houden. In India heeft het al voor een revolutie gezorgd, juist omdat het werkt. We gaan dit winnen, ook met die misselijk makende en discriminerende QR code. Het is een kwestie van tijd en de verantwoordelijken dienen zwaar gestraft te worden. Levenslang Rottumerplaat lijkt me uiterst gepast.
Squenzy100%mee eens
vr.groet
j
Untermensch und ubermensch, daar bestaat de toekomstige wereld uit. Als we deze ideologie/idioterie niet stoppen, is het leed niet te overzien.
Je hebt zo van die mensen die vroeger in de klas met propjes schoten en eens een beetje ouder overstapten op papieren pijltjes uit een buisje blazen, maar toch nog goed terechtkwamen door een nep-jobje bij de overheid. Deze FDA’er lijkt zo iemand te zijn. Jeugdherinneringen en heimwee naar de pubertijd zeker?
“Maak jezelf tot schapen en de wolven zullen u eten.”
Mensen kijk niet naar boven…god of de goden gaan ons echt niet helpen.Passiviteit is onze grootste misser en dus, zonde.
Zo zijn we terecht gekomen waar wij nu zijn.Door NIETS doen.Religie is m.i. debet aan deze passiviteit.Klagen en klagen.
Weet u, er veranderd pas iets wanneer wij actief revolutie gaan voeren.
Armageddon of de laatste dagen en dat deze zouden moeten plaats vinden is een zelf vervullende profetie en heeft niets met god of de goden te maken.Het enige dat werkelijk invloed heeft zijn de bewegingen in de hemelse gewesten.Zoals de vloed destijds.De uittocht Egypte met het rampspoed op het land.Iets dus waar niets of niemand controle over heeft.Allen in deze is het zo als; zoals het in het begin was zo zal ook het einde zijn.
Laat u niet tot slaaf maken ook niet als een of andere religie dat van u vraagt.
Tijd om de andere wang te keren.Tijd om u van uw andere kant te laten zien.
De tijd van gedwee, argeloos en somber verder te leven is gedaan.
Niets is verachtelijker dan lemmings die vrijwillig hun dood tegemoet gaan.
“Het kwaad kan alleen prevaleren doordat goede mensen niets doen.”
Key 23/09/2021 om 11:32 am/
Uitgeploft?
Nog welkom bij de huisarts?
Overigens: één belletje naar een advocatenkantoor en men wijst u de weg voor zo’n €. 250, per uur.
Dat weet u toch…? 🙂
De meest opvallende bevinding had echter betrekking op lymfocyten. “De lymfocyten maken amok in alle organen,” noemde professor Lang het. Niet alleen toonde hij ophopingen van lymfocyten in de meest uiteenlopende weefsels, van de hartspier tot de nieren, de lever en de milt tot de baarmoeder; hij liet ook beelden zien waarin het weefsel massaal door hen werd aangevallen, en een hele reeks lymfocytenfollikels, die als het ware kleine, zich ontwikkelende lymfeklieren zijn op volkomen verkeerde plaatsen, bijvoorbeeld in het longweefsel.
Het toonde eveneens loslating van endotheelcellen – dit zijn de gladde cellen die de wand van bloedvaten vormen – klonters van rode bloedcellen die uiteindelijk trombose veroorzaken, en reusachtige cellen die zich vormden rond ingesloten vreemde lichamen.
Deze verbluffende ontdekking zou op elke medische nieuwssite, krant, televisienieuwsuitzending en op de CDC-website moeten worden gepubliceerd, maar tenzij u dit artikel leest en DuckDuckG o als uw zoekmachine gebruikt, zou u het waarschijnlijk nooit zien. Dat komt omdat Google bezig is met de oplossing , met Big Pharma en het VIC – het industriële vaccincomplex. Dus hier is een meer diepgaande uitleg van waar we naar kijken, echt, met betrekking tot mRNA en vaccins.
Het informatiedragende molecuul, boodschapper-RNA, kan menselijke cellen uiteindelijk op dezelfde manier instrueren als kankerveroorzakers, en speelt een belangrijke rol bij het doen bloeien van kanker, terwijl het de natuurlijke tumoronderdrukkende eiwitten inactiveert die het menselijk lichaam aanmaakt om u van kanker te redden. Dit is het tegenovergestelde van wat de CDC en de vaccinfabrikanten iedereen nu vertellen over de Covid-vaccins, en dit is gebaseerd op klinisch onderzoek door moleculair biologen van het Sloan Kettering Institute.
Wallonië voert uitgebreide coronapas in vanaf midden oktober
https://www.hln.be/binnenland/wallonie-voert-uitgebreide-coronapas-in-vanaf-midden-oktober~abd2d42f/
@ster
De oplossing is als volgt: geef je leven aan Jezus en neem Hem aan als jouw redder en verlosser. Wij kunnen dit niet gaan oplossen namelijk en de eindtijd moet gebeuren, dit is niet tegen te houden. Wel kunnen we door Zijn geest de juiste beslissingen nemen. Zie:
1 Korinthiërs 10:13 NBG51
Gij hebt geen bovenmenselijke verzoeking te doorstaan. En God is getrouw, die niet zal gedogen, dat gij boven vermogen verzocht wordt, want Hij zal met de verzoeking ook voor de uitkomst zorgen, zodat gij ertegen bestand zijt.
Gods zegen en sterkte! De geestelijke wapenuitrusting is hard nodig.
Het is allemaal zo duidelijk dat het “teken van het beest” er echt bijna is. Bedankt voor al je inzet Xander.
We weten wat ze willen bereiken, maar nu hoor ik graag hier vele soorten oplossingen. Ook van de mensen die hier geregeld reageren.
Volgens mij erger dan de Nazi’s, die hadden niet direct totale wereldcontrole! Dit is smerige lange termijn planning geweest met computermodellen om alles precies uit te docteren hoe ze op lange termijn alles kunnen gaan manipuleren, zo ver waren de Nazi’s nog niet eens, daarbij, Stalin kende er ook wat van, ze hadden zelfs samen Joden uitgemoord! Maar daar heeft men het nooit over! Wat Tedros zit te doen, is Stalinistische werelddictatuur! Wordt hier gewoon verkocht als gezondheidszorg! Het grootste bedrog sinds de zogenaamde maanwandelingen, ”do you still believe, we went to the moon?”
dr Jean Paul Théron met geweld gearresteerd door Franse gestapo wegens het voorschrijven van ivermectine: in Japan droeg de overheid artsen op ivermectine voor te schrijven ……….
Het links fascisme werkt betoverend op de massa, net als in de tijd van Hitler, die was in staat om het Duitse volk te betoveren, het is dezelfde demonisch betoverende geest die nu over de wereld woedt met de controle, registratie en uitsluiting van niet welgevallige/kritische groepen. Dat is het begin, de uiteindelijke uitkomst laat zich raden, maar ook de Messias komt terug voor wie Hem verwachten.
Mijn huisartsenpraktijk (zal geen namen noemen) heeft een verplichting tot het dragen van het voddenmasker.
Heb hierover een klacht ingediend bij de praktijk dat dit helemaal nergens op slaat daar deze maskers geen enkel virus tegen houden.
Weet u wat voor antwoord ik kreeg van de huisarts? “Wij voeren een maskerplicht, omdat anders angstige oude mensen niet naar de praktijk durven komen. En u hebt gelijk, die voddenmaskers helpen niet”.
Ben vreselijk uit mijn schoenen ontploft tegen deze huisarts, ze beliegen dus angstige oude mensen dat ze veilig naar de huisarts kunnen gaan, wat dus ook weer een totale leugen/misleiding is! Hoe kan je nu zo’n huisarts nog vertrouwen?
Ik zou het heel graag aanhangig willen maken en aan de grote klok willen hangen, met naam en toenaam. Wie wil deze advocaaten-zaak op zich nemen en zo op deze manier de corona-leugens doorbreken????
Dus mensen, als u wilt, schrijf uw huisarts ook aan als ze ook een plicht tot masker dragen uitvoeren.
Het meest gevaarlijke gebeurt in Australië, daar zetten ze het leger in om op mensen te schiet en in elkaar te slaan. Hoe krijg het leger zo gek? Baksheesh voor de officieren?
Slimme acties om de leugens over corona-vaccinatie publiekelijk openbaar te maken, kunnen bv. zijn
– Gezamenlijk geld inzamelen en voorpagina van krant inkopen om de leugens over het corona vaccinatie bloot te leggen?
– Klokkenluiders vinden met onweerlegbaar bewijs, en die op tv krijgen?
– Inbreken op tv signaal primetime 20:00 uur op Nederlandse tv, is zoiets technisch mogelijk?
– Overal stickers/aanplakbiljetten plakken in je stad met allerlei leugens over de vaccinaties tegen corona.
– Een massale geweldloze sit-in demonstratie houden bij de 2e kamer en dat net zolang doen tot we gehoord worden, wat dus
wel eens maanden kan duren. (Zoiets wat Ghandie met zijn vreedzame protesten deed, hij kreeg de oorlogsmachine van
Engeland op zijn knieën).
– Een massaal protest van verpleging/zorg personeel tegen deze vaccinatie. (Voor hen zal vaccinatie verplicht worden, en ze
verdienen te weinig voor het harde werken).
Heeft u als lezer nog meer slimme acties is petto zodat we landelijke aandacht gaan krijgen, zet ze dan in dit forum neer. Denk er eens over na, hoe we die corona leugens kunnen ontmaskeren, zonder dat we geweld gebruiken of geweld uitlokken.
De vraag is alleen: wie gaat dit/ons organiseren???????????????????????
Dus let op! De bedoeling is dat we een openbaar debat gaan krijgen, hoor en wederhoor over de corona vaccinaties tussen aanhangers en tegenstanders. Want nu worden we weggezet als idioten en weg gesensureerd. Ik wil alleen maar gehoord worden, en als mensen die prik willen nemen, dan moeten ze eerlijk voorgelicht worden, dan hebben ze een eerlijke en vrije keuze.
Ik kan bijna niet geloven dat dit een FDA-official is die daadwerkelijk iets met de ‘vaccinatie ’campagne te maken heeft. Deze persoon lijkt eerder iemand van een minderheidsgroepering die zwaar gefrustreerd is en dit uit middels zijn fantasieën. Ik hoop dat ik gelijk heb.
Nieuws is pas nieuws als de kranten en tv erover berichten, anders zal het grootste nieuws nooit GEEN nieuws worden. En dat betekent dat mensen het er nooit over zullen hebben, en er geen nationale verontwaardiging over is.
We hebben trouwens 2 aartsleugenaars op het corona dossier. Slimme Hugo kan er ook wat van! Vandaag in kranten: koeling vaccinatie opslagruimte uitgevallen waar Jansen vaccins lagen, weggooien of….. Slimme Hugo bedacht een list en het werd dansen met Jansen: 1 prik en je kon losgaan! Wat dus een misleiding was! Een leugen! De zoveelste van deze man.
Heb je gister dhr. Baudet gezien bij de algemene beschouwing om 22:00-22:30? Men keurt Baudet geen blik waardig, en zo denken ze ook over ons, in het kabinet! Baudet legde het hele plan van de NWO bloot, wat ons te wachten staat, maar nergens een hoor of wederhoor in de krant of tv over dit great resetplan. (En ja, Baudet is een narcist, maar in een desinformatie oorlog pak je alle hulp aan).
Wie heeft een idee hoe we de grote massa in NL gaan bereiken die niet naar ons kunnen luisteren? We gaan het niet redden met demonstreren. En nee ik roep NIET op tot geweld, ik roep op tot hele slimme manieren om bv. aan te kunnen schuiven bij de tv/krant met klokkenluiders? Prime-time bij bv. Jinek, voorpagina nieuws in de landelijke dagbladen. Alleen op die manier maken we het volk wakker of ze nu willen of niet!
Niet te filmen in een scenario terecht gekomen?
Ondernemers bundelen krachten op platform voor vaccinvrije toegang
https://www.beunited.nl/ondernemers-bundelen-krachten-op-platform-voor-vaccinvrije-toegang/
P E R S B E R I C H T
Iedereen welkom zonder vaccin of test bij winkels en bedrijven op keuzevrijbijmij.nl
HOUTEN, dinsdag 21 september 2021
Winkels, artsen, restaurants en andere dienstverleners waar je altijd welkom bent, met of zonder test of vaccin, zijn vanaf vandaag te vinden op de website keuzevrijbijmij.nl. Op dit platform kunnen mkb-bedrijven zich uitspreken voor een vrije samenleving waarin niemand wordt buitengesloten.
Hiertoe heeft de Stichting Vrij Bij Mij een strategische alliantie gesloten met MKB-belangenorganisatie beUnited. beUnited is met 39.000 leden een krachtige belangenbehartiger voor zelfstandige ondernemers.
‘Nu miljoenen mensen op basis van individuele keuzes over lichaam en gezondheid worden uitgesloten van deelname aan de maatschappij, wordt het tijd voor ondernemers te laten zien dat ze staan voor een samenleving zonder polarisatie en medische discriminatie,’ aldus Pancras Pouw, voorzitter en oprichter van beUnited.
Op de website keuzevrijbijmij.nl zijn bedrijven en instellingen te vinden die hun deur altijd voor iedereen open hebben staan, ongeacht of iemand wel of niet gevaccineerd of getest is. ‘Wij steunen dit platform ten volle’, vervolgt Pouw. ‘Mensen moeten weten waar ze terecht kunnen voor uitgaan, boodschappen, tandarts, kapper of waar men ook behoefte aan heeft.’
‘We zien gelukkig dat steeds meer ondernemers zich durven uit te spreken voor een vrije samenleving zonder medische apartheid’, stelt Olaf Weller, die met 20 andere vrijwilligers de website opzette. ‘Ondernemers die de moed hebben om te kiezen voor dat wat menselijk is en goed voelt in plaats van zich te laten leiden door angst. Naast het in kaart brengen van het aanbod van bedrijven en dienstverleners waar je altijd welkom bent, wil Keuze Vrij Bij Mij een rol spelen om dit bewustzijn te vergroten. Samen kunnen we de wereld creëren die we voor ogen hebben.’ Inmiddels registreerden zich al duizenden MKB-bedrijven, ZZP-ers, dienstverleners en zorgverleners op keuzevrijbijmij.nl.
Keuzevrijbijmij.nl is onderdeel van Stichting Vrij Bij Mij. Het doel van de stichting is het mogelijk maken voor alle Nederlanders om vrij te blijven kiezen rond lichaam en gezondheid. De stichting tracht dit te bereiken door mensen in Nederland met elkaar te verbinden die op onvoorwaardelijke wijze producten en diensten willen uitwisselen.
Wie zo’n vaccin pijltje op me afschiet, krijgt iets metaalachtig terug en hiermee worden geen muntstukken bedoeld.
Op de site voor ondernemers, het MKB ( beunited.nl ) is men zich terdege bewust wat de cijfers van het Lareb betekenen.
Het is duidelijk dat de politiek van Rutte en de Jonge niet de gezondheid dient van het volk maar die andere agenda’s.
Ongelooflijk dat ook deze machtige club de misdaden van de regering van NL niet weet te stoppen en niet eens met de vuist op tafel slaat..dat is de macht van het grote farmaceuten geld….. nietwaar Billie Keets?
Veiligheidsrisico’s Coronavaccins tot 7707 procent hoger dan Influenzavaccins
Bron het LAREB ( het bijwerkingencentrum)
https://www.beunited.nl/veiligheidsrisicos-coronavaccins-tot-7707-procent-hoger-dan-influenzavaccins/
De Veiligheidsrisico’s van Coronavaccins zijn tot 7707 procent hoger dan die Influenzavaccins zo blijkt uit cijfers van bijwerkencentrum Lareb.
Ten opzichte van Influenzavaccins geven de cijfers van Lareb aan dat de Coronavaccins eenvele malen hoger veiligheidsrisico met zich mee te brengen t.w.:
2688% meer meldingen,
3663% meer doden,
2300% meer miskramen
7707% meer opnames
Covid vaccinaties stoppen
De vraag is gerechtvaardigd of het, met dermate hogere veiligheidsrisico’s, niet vele malen verstandiger is om met het Covid Vaccinatie Programma te stoppen.
Vanaf overmorgen is er een nieuwe onderklasse ontstaan, gemaakt door de overheid. De groep van “de ongevaccineerden”. Tot heden doen zij nog gewoon mee als volwaardige burgers. Tot nu vormen ze kennelijk geen groot gevaar. Maar vanaf zaterdag wordt deze groep aangewezen als de oorzaak van alle ellende. Hoe kunnen we dit soort overheden nog vertrouwen. Overheden die gewoon doorgaan met hun poppenkast alsof er niks aan de hand is. Overheden die op irrationele gevoelens een beroep doen.
Terzijde: Meer dan een half miljoen mensen leeft in energiearmoede en opvallend is dat de schuld bij die mensen (of bij verhuurders) wordt gelegd. Terwijl het natuurlijk de overheid is, die goedkope energie peperduur aan het maken is!! Want we zouden geroosterd gaan worden. (Terwijl je zou denken dat een iets warmere aarde minder energie kost voor de verwarming van huizen en bedrijven en goed is voor de flora en de voedselvoorziening)
Zo, dat heeft u goed en snel geregeld, Bedankt!!