
—————————————————————————————————————————————–
Censuur door mainstream media, zonder wie de corona pandemie-hoax niet mogelijk zou zijn, ‘heel slecht voor democratie en beschaving’
—————————————————————————————————————————————–
Journalistiek veteraan Karel van Wolferen (ex-NRC) heeft het nieuwe tweewekelijkse tijdschrift ‘Gezond Verstand’ gelanceerd. Van de eerste editie worden ter promotie maar liefst 1 miljoen exemplaren in Nederland verspreid. Naast het kwartaalblad Epoque Magazine van uitgeverij De Blauwe Tijger (Blue Tiger Studio) en De Andere Krant hebben mensen die de eenzijdige berichtgeving van de louter overheidspropaganda verspreidende mainstream media spuugzat zijn, nu ook met Gezond Verstand een medium dat niet alleen een ander geluid laat horen, maar vooral veel dieper op belangrijke onderwerpen zoals de coronacrisis, het klimaat, de economie en andere politieke en maatschappelijke ontwikkelingen ingaat, en natuurlijk ook op de zeer kwalijke rol van de media bij het zaaien van angst en het manipuleren van het volk in de door de gevestigde orde gewenste ‘juiste’ richting.
‘Gezond Verstand is een blad voor iedereen die objectief en waarheidsgetrouw geïnformeerd wil worden over wat er gebeurt in de wereld. Een blad met serieuze, kwalitatief hoogstaande journalistiek ter bevordering van burgerschap met gezond verstand,’ staat op de website van het hagelnieuwe blad te lezen. ‘Het is geen opinieblad, maar een blad van verslaggeving over waarneembare feiten,’ vult Van Wolferen in het interview aan. Echte verslaggeving is volgens hem vrijwel verdwenen; kranten en media staan vol met columns en opinies.
In de eerste uitgave van Gezond Verstand staan onder meer artikelen over ‘De Voorgeschreven Werkelijkheid’; ‘Dit is Nederland niet’; ‘De mythe van de menselijke CO2’; ‘Voor God spelen in Davos’; ‘De agenda tegen de Middenklasse’; ‘Anatomie van een kunstmatige pandemie’; ‘Blackrock en geforceerde vergroeningen’; ‘De onderbelichte wereld’ en ‘De toekomst van de ‘Transhumane Mens”.
Geschreven tekst blijft veel langer hangen
Op 2 oktober had van Wolferen een gesprek met Ramon Bril (Café Weltschmerz) over het nieuwe magazine. ‘De bedoeling is om Nederlandse burgers te informeren over onderwerpen die de reguliere media – zeg maar de gevestigde media, de kranten en tv enzovoorts – of onbesproken houden, of op een hele vertekende manier weergeven,’ legt van Wolferen uit. ‘Het is eigenlijk een soort Café Weltschmerz in gedrukte vorm.’
Het idee om dit te doen kwam voort uit de stellige indruk dat het zo weinig lijkt uit te maken wat je zegt op bijvoorbeeld een YouTube kanaal. Er blijft zo weinig van hangen bij de mensen.
Juist dit verschijnsel is voor ons de reden geweest dat wij al maanden een flink aantal van dit soort video gesprekken, ook met Van Wolferen, in uitgebreide artikelen hebben verwerkt. Geschreven tekst pak je namelijk veel makkelijker weer terug, en onthou je ook beter (‘wie schrijft die blijft’). Met een ‘hard’ tijdschrift kun je ook een veel breder publiek bereiken (je kunt het overal neerleggen). (Overigens is er natuurlijk ook een online abonnement op Gezond Verstand mogelijk).
‘Veel van de alternatieve media wordt weg gecensureerd’
‘Waar het om gaat is om heel erg veel wat onbesproken is gebleven, of – en dat is heel erg – is weg gecensureerd van de alternatieve media, om mensen de gelegenheid te geven zich te informeren.’ Van Wolferen maakt zich bijvoorbeeld grote zorgen over het verlies van kennis in Nederland, zoals op medisch gebied. Dat heeft geleid tot tal van verkeerde maatregelen van het RIVM en de overheid.
In het blad staan dan ook drie artikelen van medische specialisten, waaronder een immunoloog die uitlegt dat het corona beleid absoluut niet gebaseerd is op een werkelijke noodsituatie, en het virus in de verste verte niet thuishoort in de ‘A-klasse’, het rijtje met levensgevaarlijke virussen. Dat werd enkel gedaan om een bepaalde agenda uit te voeren, ‘en ook daar wordt in het blad veel over gezegd.’
‘Een volk dat voor tirannen zwicht…’
Van Wolferen haalt dan het bekende citaat van ex-verzetsman en journalist Henk van Randwijk aan: ‘Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen; dan dooft het licht’. ‘Dat is opgesomd wat wij lijken mee te maken.’ Bril is het daar roerend mee eens, en ziet er ook ontzettend veel bewijs van, zoals de censuur die nu plaats vindt op het internet.
Zonder medewerking van de grote media en hun kopstukken ‘hadden ze deze schijnpandemie – want dat is het – nooit voor elkaar kunnen krijgen. De media waren nodig om het te helpen bevorderen, en vooral het geloof van de bevolking erin steeds opnieuw te versterken.’ De hele dag door worden mensen overspoeld met kranten- tv- en radioberichten over het aantal besmettingen. Maar als je het aantal zieken en doden gaat vergelijken ‘valt het in het niet bij andere aandoeningen. Aan de gesprekstafels ’s avonds op TV zie je niets anders dan het doorwerken van propaganda.’
En dat terwijl de volstrekt zinloze PCR testen, waarmee mensen ‘positief’ zouden worden bevonden, geen enkel levend virus kunnen aantonen, zoals wij ook al heel vaak hebben geschreven. De vorig jaar overleden uitvinder van deze test, die daarvoor de Nobelprijs kreeg, zei zelfs zich te schamen voor zijn collega’s in de medische wereld, omdat die zijn PCR test ten onrechte gebruiken om virussen mee aan te tonen. Het enige wat deze test kan doen is zeer kleine (rest)deeltjes van EEN virus aantonen. Dat kan ook een gewone verkoudheid zijn die u hebt gehad.
‘Media hebben corona krankzinnigheid mogelijk gemaakt en vergroot’
In de media leest u echter dagelijks over ‘corona uitbraken’, wat niets anders dan pure leugens zijn, omdat er valselijk mee wordt gesuggereerd dat opnieuw heel veel mensen ziek zijn geworden en Covid-19 hebben gekregen. Dit schandalige volksbedrog, dat zo ontzettend veel schade aanricht, zou niet zonder ingrijpende gevolgen moeten blijven voor de verspreiders van deze pandemie-hoax.
‘De media hebben deze krankzinnigheid mogelijk gemaakt en vergroot,’ zo zijn Bril en Van Wolferen het met elkaar eens. Het leidt tevens tot een breed kennisverlies en mede daardoor een slechter wordende volksgezondheid. ‘Mensen moeten beseffen dat wel degelijk heel veel medische specialisten naar voren zijn gekomen, en hebben gezegd dat het niet klopt wat de overheden (vooral in het Westen) doen. De meeste desinformatie vindt je in het Westen, wat heeft geleid tot totalitaire ingrepen.’
Er bestaat dan ook geen noodtoestand om het coronavirus, dat, nogmaals, niet dodelijker of gevaarlijker is dan de griep (zoals nu zelfs door de NOS in een artikel wordt geschreven over de brandbrief van meer dan 1000 Nederlandse artsen, die daarom willen dat de absurde corona maatregelen van tafel gaan). Er bestaat enkel een ‘noodtoestand omdat de regering dit wil,’ dus dankzij de overheidsmaatregelen. ‘Maar het is niet terecht, want er IS geen noodsituatie.’
Bril vergelijkt de slaafse volgzaamheid van overheden en burgers dan met ‘de opbouw van een wereldreligie, een cult.’ Van Wolferen: ‘Ja, daar kun je het mee vergelijken. Maar daar gaat het niet om, het gaat erom wat ze bezig zijn tot stand te brengen. In het blad staat een stuk over het World Economic Forum (Klaus Schwab), dat volgend jaar januari in Davos, in samenwerking met de ‘duurzame ontwikkelingsdoelstellingen van de VN’ (Agenda-21), het kapitalisme wil omvormen, op zijn kop wil zetten.’
Ze willen niet alleen af van contant geld, en al het betalingsverkeer digitaal maken, maar zelfs de mens zelf ‘digitaal’ maken (transhumaan), een nieuwe mensensoort creëren. Het lijkt op een religie, maar is een politiek initiatief dat door multimiljardairs (zoals Bill Gates) wordt aangezwengeld.
Deze multimiljardairs hebben met behulp van een relatief nieuw machtsmiddel, de NGO’s, in heel veel landen (met Nederland voorop) feitelijk de controle gekregen over het beleid en de wereldpolitiek. ‘Zonder NGO’s geen staatsgreep in Oekraïne. Zonder NGO’s geen oorlog in Syrië. Zonder NGO’s (samen met de NAVO) geen flauwekul tegen Putin. Zonder NGO’s geen CO2 krankzinnigheid. (Zonder NGO’s geen gestoord stikstofbeleid waarmee de boeren kapot worden gemaakt – X.). Het gaat om een enorme opwaartse kapitaaloverdracht, van het volk naar boven toe.’
Pandemie-hoax was zonder Bill Gates niet mogelijk
Zonder Bill Gates was deze hele pandemie-hoax niet mogelijk geweest. Hij heeft de belangrijkste onderzoeksinstellingen in het Westen die zich bezighouden met infectieziekten, verstrengeld in een enorm financieel netwerk (o.a. de GAVI alliantie). ‘Ook in Nederland kun je geen stap zetten zonder te struikelen over de financiële banden daarmee. De informatie hierover is zó duidelijk, en ligt voor het opscheppen.’
Tevens worden heel veel grote kranten en andere Westerse media (de BBC, The Guardian, en de meeste Amerikaanse kranten) eveneens gefinancierd door Bill Gates. Hij geeft ook veel geld aan (zogenaamd) journalistieke onderzoeksinstellingen die ervoor zorgen dat er allerlei berichten naar de kranten gaan.
Censuur door media ‘heel slecht voor democratie en beschaving’
Hierdoor lezen en horen we dag na dag hetzelfde indoctrinerende gedreun over steeds dezelfde onderwerpen, bijna uitsluitend negatieve berichten, bijvoorbeeld over hoe slecht Putin is, dat de wereld over een x aantal jaar vergaat door een klimaatramp (tenzij u bereid bent grote offers te brengen), dat critici van de regering een gevaar voor de veiligheid vormen, et cetera. ‘Maar dat is géén verslaggeving.’
Ga je dit benoemen, dan wordt je in de mainstream media meteen weggezet als complotdenkers en krankzinnigen. ‘We mógen er niet over praten. We mógen het niet weten. En dat heeft op alle gebieden tot zoveel kennisverlies geleid – wetenschap, medisch, diplomatie, geopolitiek, klimaat, en weer (de ontzettend belangrijke rol van de zon en het nu begonnen zonne minimum wordt compleet genegeerd). En dat is slecht voor een beschaving… en heel slecht voor de democratie. Feitelijk is de democratie (met al die krankzinnige corona maatregelen) afgeschaft.’
Kijk hier het hele interview (45 minuten):
Xander
(1) Café Weltschmerz
(2) gezondverstand.eu
Zie ook o.a.:
28-05: Ex-NRC journalist en politicoloog zien staatsgreep en corrupte tirannie in Nederland ontstaan (/ ‘Misdadige situatie en dood door schuld, want een groot deel van de 6000 overleden Nederlanders had kunnen worden gered’)
*Indien u wilt reageren op het forum: lees eerst de siteregels.
*Geloofsdiscussies naar het Geloofsforum. Nodig uw gesprekspartner uit om op het Geloofsforum verder te praten.
ik krijg zomaar dit walgelijke belachelijke tijdschrift in de bus. ik heb hier niet om gevraagd en wil het ook nooit meer ontvangen. Wat een rotzooi
heb 5 oktober een abonnement afgesloten op dit blad, nog niets ontvangen en ben mijn geld kwijt en als je daarover een email stuurt krijg je geen antwoord. Er zijn ook andere mensen met hetzelfde probleem. Deze v. WOLFeren is een ander mens dan die zich voordoet.
Maar ja de leeftijd.
https://tweakers.net/nieuws/173304/minister-wil-boete-voor-zonnepaneelbezitters-zonder-slimme-of-digitale-meter.html
Gezond verstand dwingt de minister dus om mensen met zonnepanelen hard te straffen?
Gelukkig is er 650 miljoen subsidie gedoneerd in de Wieringermeer om geen enkel huishouden te laten profiteren van het grootste windmolenpark van Nederland. Wiebes doe ondertussen net of ik een mongool ben want ik heb tenslotte ook iets in de cloud. Dan schenkt de regering subsidie aan een buitenlandse onderneming om de energie te kapen voor een idee waar iedereen wel een fractie van zijn/haar onzin op heeft staan. Wiebes is een simpel kuiken met de diepgang van een modderschuit. Een beetje model dus voor de VVD. Om even duidelijk te maken dat de VVD de burger helemaal uitlacht als het over energie gaat. Als de vrindjes maar verdienen en dubbel binnenhalen op het sentiment. De burger is een fijne pinautomaat en blijft stemmen op de serieus verkeerde partijen.
Natuurlijk wordt dit soort dingen van facebook enz gehaald, dit soort bulls…t kost ondertussen duizenden levens in de echte wereld terwijl mensen die in deze schijnwereld leven totaal blind worden voor wat er om ze heen gebeurt door het lezen van deze sprookjes.
Zo enórm blij met het blad gezond verstand!! Hoog tijd voor WAARHEID. We worden al zo lang belogen. Van een masker dragen word je ziek,ik begin er niet aan. Afstand houd ik niet, het is onzin. Je zal me niet geloven maar waarheid krijg je. Er Is Geen virus . Angst doet het werk! Geloof niets, WÉÉT.
Diana: Max. 3 woorden in hoofdletters on accenten aan te geven. Uw post aangepast. Mod.
Waarom zijn er mensen die, voordat ze iets gelezen hebben, al iemand onderuit halen
Niemand is toch verplicht om deze nieuwe krant te lezen.
Leg de informatie opzij als je het er niet mee eens bent en doe er niets mee.
Neem een abonnement als je er wel een goed gevoel bij hebt.
Zo eenvoudig kunnen we met elkaar omgaan.
Wil graag helpen met de verspreiding van GEZOND VERSTAND . Hoe gaat dat in z’n werk
info@gezondverstand.eu Mod.
https://www.stopworldcontrol.com/
https://evidencenotfear.com/
https://tweakers.net/nieuws/173042/eu-hof-grootschalige-dataverzameling-met-sleepnet-mag-in-principe-niet.html
Vaag verhaal over een of ander overbodige bende juristen die weliswaar vinden dat iets in principe niet kan, maar…
Het gebeurd natuurlijk onder het mom van pedofilie, zwart geld en natuurlijk tegen Covid-19 gewoon toch. De overheid is pur sang onbetrouwbaar en onaantastbaar zolang burgers bevangen door angst zich als makke schapen allerlei doom aan laat praten. Het ultieme wapen opnieuw ontdekt met goedkeuren en instemming van een meerderheid aan volksvertegenwoordigers. Een bang gemaakt burger verliest meer dan alleen zijn/haar toekomst.
gezond verstand:
De oorzaak bij mij was de microgolfoven. Klinkt wellicht ongelooflijk: op internet staat dat het gebruik ongevaarlijk is of dat het gevaar kanker of verminderen van vitamines is.
De eerste gevolgen waren: pijn in de hals, vermoeidheid, keelpijn, depressie,…..
Na 3 maanden zonder microgolf-oven waren deze symptomen weg.
Gevolgen zijn groter naarmate de microgolf oven dichter bij u staat: als de oven bv vlak naast uw eettafel staat.Opgelet straling van microgolven gaat door de muur en kan dus van buren komen.Best ook de stekker uittrekken.
Als u dit onder de aandacht brengt bij uw leden kunnen diegenen die het wensen het proberen en u laten weten wat hun ervaringen zijn. Iedereen kan nu meewerken aan het onderzoek!
veel gaat men niet vinden van CVS. Organen worden niet beschadigd. Het lijkt eerder een inwendige wurging.
Ik weet niet of men dat kan vinden. De spieren spannen onder invloed van microgolven(magnetron),Vandaar de pijn en de darmen worden teveel gespannen waardoor vertering slecht wordt en te weinig vitamines opgenomen worden. In de keel heeft men pijn door de opspanning van de spieren aldaar.Opgelet genezing is voor CVS, niet voor andere ziekten met vermoeidheid.
ik volg al van af het beging prof. Karel van Wolferen ben blij met zijn heldere kijk op deze toestand
Ik wil wel mee helpen te verspreiden!!??
@ amo 05/10/2020 om 4:41 pm
Weliswaar is informatie openbaar beschikbaar.
Echter:
– de media berichten er niet of nauwelijks over
– men weet dus niet waarnaar te zoeken
– de informatie staat vaak op moeilijk vindbare websites
– internationale verdragen blijken achterdeurtjes te hebben
– slechts een ‘inner circle’ weet al jaren wat er gaande is en komen gaat
– de gewone bevolking wordt overvallen
Wel mooi dat de heer Van Wolferen wil reageren op een insinuerende reactie. Je kunt van alles verdacht vinden, maar dan moeten er wel goede aanwijzingen voor zijn. Vage verdachtmakingen, dat is de pest voor het recht.
The Great Reset is niet vaag: Dat wordt gepubliceerd.
Ook kan men gerust kritiek hebben op de VN-doelen die behoorlijk totalitair zijn: Die doelen zijn openbaar.
Bij andere veronderstelde complotten moet iemand zich toch echt heel goed verdiept hebben en beschikken over betrouwbare informatie. “Bilderberg” is een soort containerbegrip geworden voor alles wat fout is. Maar men beschikt niet over de nodige informatie.
Ook lijkt me ‘controlled opposition’ een te vage beschuldiging. Ook daarover moet je over goede informatie beschikken.
Terwijl er voldoende informatie beschikbaar is over de VN- werelddoelen!
Al die slaafse gehoorzaamheid die we nu op straat moeten zien, het is niet te verdragen. Men loopt er rond als geslagen honden met een muilkorf. We zijn niet geboren om een overheid dienstbaar te zijn. De overheid is geboren om ons dienstbaar te zijn.
Die dagelijkse berichten over sectoren die in de problemen komen, dat is toch ín en ín triest??
Beseffen mensen wel wat het betekent een bedrijf te runnen?
En het alarmisme gaat gewoon door, alsof er helemaal geen terechte bezwaren bestaan!
Zelfs als je ernstige brandwonden oploopt, schijn je niet meer te worden geholpen omdat het personeel in quarantaine moet. Ziet dan niemand hoe misdadig dit is? Of worden de patiënten dan verdeeld over andere centra? Maar waarom vertelt ‘het nieuws’ dat er dan niet bij?
Waarom die constante stroom van paniek zaaien?!
Waarom bemoeit iedereen zich met de kerkdiensten in Staphorst? Die mensen zijn bij volle bewustzijn en weten wat ze doen. Maar volgens ‘het nieuws’ was er veel onrust ontstaan vanwege die diensten met lofzang. Maar WIE is er dan onrustig geworden. Dat hoor je niet.
Zijn dan alleen maar “de media” leidend geworden voor de politiek? Maar dan natuurlijk vooral de grootste monden in die media.
@ Rescue:12:54 pm. Juist, de NWO, dat steekt achter dat hele Corona-circus!
Beste Chris,
Ik had me beter kunnen uitdrukken ben ik met je eens. Heb ik nadien Xander gemaild en hij heeft het geplaatst voor de correctie. Dank daarvoor. Mijn excuses het was wat horkerig.
Maar wat ” we are change” heeft laten zien is toch wel een puntje van zorg. De link is geplaatst hieronder. Kijk wat hij zegt. Staat gewoon op youtube
Nogmaals volgens mij had ik hierop al eerder een reactie gegeven op de site.
Of deze wordt geplaatst is aan Xander het is zijn forum.
Maar kijk wat de man in 2015 zei. Extrapoleer en er is toch wel een klein beetje twijfel bij mij. Maar goed hij leest mee en kan reageren want als ik mag reageren van Xander kan Karel het ook. Zo verwacht ik. Klik op de link. Het is uiterst interessant.
Ben benieuwd naar de reactie van dhr van Wolfren. Het zal duidelijkheid scheppen.
En waar kunnen we die krant kopen zonder abonnement?.
Ben benieuwd of ik hem in de bus krijg.
Je hoort en leest zo vaak “volgens een poll zoveel dit en zoveel dat”.
Ik ben zelf nog nooit gevraagd.
En dan nog…
Het is volstrekt duidelijk dat covid 19 het georkestreerde begin is van de NWO agenda om de wereldbevolking te dwingen gehoorzaam te worden aan de overheid. Overal is met instemming van de al lang op de hoogte zijnde marionetten in de westerse landen dezelfde tactiek in gang gezet, en gezien de overgrote meerderheid, die zowel de immigratiepolitiek en
het opgeven van de nationale onafhankelijkheid aan een Brusselse EU heeft geaccepteerd en het aanbidden van het milieu, is er geen enkele hoop dat het uitrollen van de NWO agenda op grote weerstand gaat stuiten. Bij alle overigens informatieve sites om waarheid van leugen te onderscheiden, zoals ook dhr.v.Wolferen doet, zie je nergens meer dan hooguit 100k.
We zullen net als in WO2, moeten concluderen dat overheidspropaganda de massa in haar greep heeft, en dat er zoals gewoonlijk slechts een middel werkt, en dat is de onvermijdelijke ineenstorting van het systeem, gevolgd door oorlogen.
@Emile 9.14 am
Antwoord op jouw vragen over het virus kun je hier vinden, als je Engels (enigszins) verstaat.
Zeer de moeite waard voor iedereen: https://youtu.be/kr04gHbP5MQ
Al eerder vermeld hier gisteren, maar voor degenen die dit gemist hebben…
@Xander, hartelijk dank voor dit hoop gevende bericht. Een nieuw tweewekelijks tijdschrift onder leiding van oprechte Karel van Wolferen. Ik ben hem nog steeds dankbaar voor zijn dikke boek over Japan. Dat boek heeft mij geholpen om de democratische illusie te doorzien.
Ik ga mij abonneren op GEZOND VERSTAND.
@Ron Swart: Als het een feit blijkt te zijn dat Van Wolferen Karel op een Bilderbergconferentie is geweest dan hoop ik dat hij indertijd goede aantekenngen heeft gemaakt zdd hij een verslag kan doen in het blad. Aldus kan worden bevestigd wat wij allang weten dat aldaar de complotteurs hun plannen uiteenzetten om de externe machteloze bezoekende schoothondjes politici journalisten en hoofdredacteuren te verlokken om de uitvoering van deze plannen te bevorderen. Guilt by association zonder bewijs blijft zwakke kritiek juist op een uniek moment dat Van Wolferen een uitstekend en broodnodig initiatief presenteert! Van Wolferen betoont zich een pitbull in de pels van de powers that be en nog wel op 79 jarige leeftijd.
Gezond verstand. Juist, daar draait het om.
Maar door verplicht niet medische kapjes te moeten dragen, krijgt het verstand wel een opdonder.
En als je ziet hoe onhygiënisch die kapjes worden geproduceerd, werkbank de vloer. De testen worden
afgenomen is het verstand wel aan het afnemen.
@Karel van Wolferen,
Sorry, ik was deze link nog vergeten, ik denk dat u het erg interessant zal vinden, maar ook voor de anderen die hier lezen.
http://www.israeltoday.nl/NewsItem/tabid/381/nid/38667/language/nl-NL/Default.aspx
@Karel van Wolferen,
Hartelijk welkom hier op dit forum, hier vinden we vaak zaken die in de reguliere media onderdrukt worden of gewoon genegeerd. Ik kijk regelmatig naar Café Weltschmerz, en zie ook uw gesprekken daar.
Ik vind dat wat u zegt goed onderbouwd en logisch is, en ik ben echt stomverbaasd hoe idioot de wereld geworden is in amper een half jaar tijd, we zouden de huidige situatie een half jaar geleden voor onmogelijk hebben gehouden.
Ik wens u veel succes met de nieuwe krant, en laten we hopen dat we spoedig uit deze idioterie kunnen ontsnappen.
Met vriendelijke groet,
Svalbard
@elegast:
“De beste man is te oud. Maar misschien zit ik er naast.”
Van alle flutreacties hier springt deze er wel uit… De ‘beste man’ is ‘te oud’. Iemand als Karel van Wolferen, met een waarlijke schat aan kennis, ervaring, inzicht en analyserend vermogen, zou je moeten respecteren en zelfs koesteren. We hebben hier niet te maken met een dement persoon, maar iemand met een denkvermogen waar de meesten hier niet aan kunnen tippen. Het feit dat hij ooit bij Bilderberg was, zegt niks. Ook dat hij nooit spreekt over de Terrain Theory, welke alles onderuit haalt, wil nog niet zeggen dat hij ‘controlled opposition’ is. Binnen het kader waarin hij opereert, zegt en doet hij hele zinnige dingen. Dat telt voor mij. Luister en leer, jongelui.
Kunnen ze gelijk ook verwijzen naar het volgende artikel? In 2016 was corona al duidelijk aanwezig, alleen noemde men het toen nog steeds “griep”.
https://www.ad.nl/gezond/griepgolf-t…QnWdDIFR9f16Rw
Mijn ervaring is dat de meeste mensen geen gezond verstand hebben, ik zie dat bijna dagelijks, ze houden zelfs nog geen afstand. Het is daarom dat m’n dikwijls genoodzaakt is om tijdelijke verplichtingen in te voeren. Of een geschreven woord langer bij blijft is ook zeer relatief, ikzelf lees geen kranten, omdat ik weet welke onzin daar in staat geschreven en de meeste boeken zijn afgeschreven van andere boeken, Shalom
En nog een aanvulling op deze reactie van mij,
elegast schreef:
04/10/2020 om 7:08 pm
De beste man is te oud. Maar misschien zit ik er naast.
Daaraan wil ik toevoegen en had ik even moeten doen voor de duidelijkheid; wij hebben nu straatvechters nodig. Maar nogmaals misschien zit ik er naast. Ik wens hem succes.
Dit is een geweldig goed interview met dhr. van Wolferen. Met de name de interviewer doet het heel erg goed. De moeite waard om eens te kijken.
https://www.youtube.com/watch?v=Af7mIYvQrUI
@ Karel van Wolferen
Correctie:
Kunt u nader omschrijven ‘hoe de gevestigde orde WERKT en in stand blijft’?
@ Karel van Wolferen 05/10/2020 1:08 am
U schrijft:
“[…] hoe sommige critici van de gevestigde orde weinig moeite doen om te onderzoeken en te gaan begrijpen hoe de gevestigde orde werkt en in stand blijft.”
Dat is precies waarom het gaat, hoe de gevestigde orde in stand blijft
Kunt u dit nader omschrijven?
@ Covid 85: 6:33 pm, op 4/10. Met U eens. Het lijkt wel of de politici en de msm, totaal gehersenspoeld zijn, erger is, dat de grote massa van de bevolking ook niet wakker lijkt te worden. Er is een duivels spel gaande.
Op zich is het al triest / dramatisch dat er een tijdschrift moet verschijnen over ‘ een gezond verstand ‘ .
Het schijnt een ‘reminder’ , een appèl te zijn, aan iets wat schijnbaar verloren schijnt te zijn. Een magazine voor hersenlozen ; zover is de mensheid al gezonken …. . De normen en waarden, de rechten én plichten, ( nodig voor échte democratieën ) via een magazine publiekelijk te maken…. . De jongens van Weltschmerz, wie niet ? hebben deze teloorgang goed gezien. Vrijheid van pers en woord : in alle gangbare talen zou een aanbeveling zijn waarbij hyperbolische teksten zoveel mogelijk moet worden vermeden.
‘Deze op leeftijd gekomen jongens’ kunnen door hun belevingen én ervaringen , in welke vorm dan ook, prioriteiten stellen ten behoeve van onze grotendeels verdwenen vrijheden. De naam van het magazine -Gezond Verstand- is / blijft discutabel. Het zal voor de hersenlozen een reactie uitlokken , “ bepaald dit tijdschrift of ik wél of niet nog wel verstandelijke vermogens heb ?. Het antwoord hierop is simpel : nee dat hebben ze niet (meer) !
Kortom een goed initiatief, “ een goed begin is het halve werk” .
Ron Swart schreef:
04/10/2020 om 9:39 pm
Karel van Wolferen heeft in 1990 de Bilderberg-conferentie in het Amerikaanse Glen Cove bijgewoond. Vragen over dit onderwerp stelt hij niet prijs.
Hoe komt u daarbij (laatste zin) Ron Swart? Het idee dat je als je uitgenodigd wordt om een verhaal te houden daar ‘lid’ van bent, en opdrachten ervoor uit zal gaan voeren illustreert hoe sommige critici van de gevestigde orde weinig moeite doen om te onderzoeken en te gaan begrijpen hoe de gevestigde orde werkt en in stand blijft.
Overigens veel dank aan deze site voor het sympathieke verslag over wat wij met Gezond Verstand proberen te gaan doen.
Karel van Wolferen
We zien uit naar uw artikelen. Mvg. Mod.
@Ron Swart. Dat is nu een interessante aanvulling. Inderdaad interessant hoe hij zich tot die club verhoudt.
@ Rijnvos schreef:
04/10/2020 om 9:48 pm
Daar heb je natuurlijk een gedegen bron van, behalve vermoedens en windrichtingen?
Dus laat maar komen zou ik zeggen.
Ik vermoed dat die Chinezen nou net niet zo gek zouden zijn om de grootste markt voor hun rotzooi te elimineren. Maar als u harde cijfers en dat heeft die mijn vermoedens tegenspreken verneem ik het uiteraard graag
Als hij een Bilderberg-conferentie hèeft bijgewoond:
– Heeft hij dan instructies gekregen en uitgevoerd, zo ja welke?
– Wijkt hij nu af van de Bilderberg-koers of voert hij juist instructies uit?
– Wat gebeurt er met Bildetberg-deelnemers indien zij afvallig zouden zijn?
Ja hoor, weer een schrijffoutje in mijn review op dit artikel. Laat maar, ik ga zo naar bed toe. 🙂 Mod.
Ik zal zeker het blaadje lezen, oude man ong. 79, heeft heel veel gereisd net zoals mijn vader. Ik vermoed dat er in het blaadje zeer goede dingen instaan. Vroeger had ik de NRC hoog staan.
‘Het sars-cov2 is ontworpen in een chinees lab met als doel een ieder langer en/of zwaarder dan de gemiddelde chinees op zijn minst te besmetten en langdurige onheil te bezorgen in samenlevingen bestaande uit dergelijke personen.’
Het staat geschreven, eens zien of het blijft hangen. 😉
Karel van Wolferen heeft in 1990 de Bilderberg-conferentie in het Amerikaanse Glen Cove bijgewoond. Vragen over dit onderwerp stelt hij niet prijs.
Ik ben wel fan van professor Van Wolferen. Diverse interviews gezien op cafe Weltschmerz een man die wel degelijk met argumenten en onderbouwing komt, terwijl ik nog steeds op onderbouwing wacht. 1. Hoe gevaarlijk is het virus? 2. Hoe besmettelijk is.het? 3. Is het mogelijk groepsimmuniteit te bereiken en hoeveel procent van de bevolking heeft het virus nu al.gehad? 4. Hoeveel.varianten van het virus zijn er al, dus kun je het virus net als een griepje meerdere malen krijgen of is het meer.als waterpokken / mazelen? We zijn nu meer dan een half.jaar verder. Bij het vastleggen van beleid in noodwetten, zouden dergelijke fundamentele vragen toch door journalisten gesteld kunnen worden? Voor HIV kan ik.bijvoorbeeld bovenstaande vragen gemakkelijk aan u.beantwoorden als ‘geinformeerde burger’
Normaal gezien beschouw ik Karel als een niet te volgen databank over invloeden en samenhangende invloeden. Deze keer steekt hij zijn nek letterlijk uit om vast te leggen hoe beroerd het er voor staat. Dan kan je wel zeuren over de NRC en geloofwaardigheid.
Maar dan kom je bij mij serieus over als een zinloos stukje op een website.
Het kost zeker moeite de man te volgen, maar er is vooral veel te verliezen.
Als we dus allemaal de moeite te veel vinden, dan zijn we het niet waard.
https://www.walkawaycampaign.com/ deze mensen zijn ook wakker geworden
Hopelijk wordt dit tijdschrift een succes. De macht van corrupte MSM moet gebroken worden.
Een NOS die ons objectief zou moeten informeren en hiervoor heel veel belastinggeld krijgt, doet het niet. Alleen linkse lieden mogen hun zegge doen.
Naast een omroep ON van Karstens, die op dezelfde golflengte zit, nu dus dit. Het werd hoogtijd wat de indoctrinatie vanuit de linkse hoek is ronduit stuitend.
daar past dit ook bij, deze mensen hebben hun gezonde verstand gevonden door van de democraten over te stappen naar replubikeinen.https://www.walkawaycampaign.com/
Karel van Wolferen heeft ongeveer 25 jaar als journalist in Japan gewerkt.
Ik wil het eerst zien, maar ben blij dat er tenminste tegengeluid komt!
Zelf vind ik een gedrukt blad een prima idee. We komen binnenkort zelf ook met een vrij te verspreiden printbestand met artikelen. Kan iedereen zelf uitprinten en verspreiden waar hij/zij maar wil. Hoe meer hoe beter, want die indoctrinatie van de grote media moet gewoon stoppen!
Door omstandigheden was het even rustig met artikelen, maar vanaf morgen gaan we er weer tegen aan!
https://www.de-gezouten-waarheid.nl/
Beschaving is een erg dun laagje.
Angst vaagt alles weg.
De beste man is te oud. Maar misschien zit ik er naast.
Pff weer een zogenaamd bekende naam waar ik nooit van heb gehoord. Iedereen BNer en iedereen miljonair. Haha. Deze man zou beter een website starten in plaats van een gedrukt magazine. Wie leest dat nog? En waarom heb ik deze info nodig terwijl we inmiddels wel weten hoe het in elkaar zit. Er is sprake van een paranormale kracht die zowel politici als media in de macht heeft. Ik vind dat eng en interessant tegelijk. Gek dat tot nu toe, ook in de alternatieve media, niemand signaleert dat er iets buitengewoons aan de hand is. De macht van een onzichtbare kracht die de politici in een wurggreep houd. MSM stasn erbij en kijken er naar.
klopt als een bus dat democratie hier niet bestaat net als corona is gewoon een griepje en die opwarming is ook fakenieuws laten we naar Poetin en Trump kijken en Theirry Baudet die weten hoe het moet en democratie herstellen
Ex-NRC, due waarschijnlijk controlled opposition, danwel nuttige idioot.
Het NRC heeft geen enkele geloofwaardigheid en ik vrees dat hetzelfde geldt voor deze ex-hoernalist.
Maar goed: ik zal zeker de moeite nemen om het blaadje te lezen.