Armstrong: ‘Terreuraanval op Israël toegelaten om Rusland in WO-3 te lokken’

(11.35) – De Amerikaanse topeconoom Martin Armstrong, ooit adviseur van het Witte Huis en onder meer bekend vanwege zijn vele hooggeplaatste internationale contacten, bevestigt in een interview dat de terreuraanval van Hamas inderdaad een gezamenlijke operatie van diverse inlichtingendiensten was, bedoeld om Rusland in de Derde Wereldoorlog te lokken. Opnieuw hebben de overheden in het Westen – en daar hoort Israël ook bij – er dus geen enkel probleem mee om voor hun eigen doelstellingen aan beide kanten enorme aantal onschuldige burgers op te offeren. Volgens Armstrong worden de komende 8 jaar heel zwaar, met vreselijke oorlogen – maar daarna gloort er licht aan het eind van deze duistere tunnel.

Armstrong twijfelt er op basis van zijn bronnen in de politieke en financiële wereld geen seconde aan: de terreuraanval van Hamas was dermate omvangrijk en goed uitgevoerd, dat de inlichtingendiensten er volledig van op de hoogte moeten zijn geweest, en wellicht zelfs een hand hebben gehad in de organisatie ervan. Ook de topeconoom zegt dat het onbestaanbaar is dat Israël werd verrast, zoals nog steeds wordt beweerd.

‘Biden bewapende Hamas’

Dat Hamas zoveel slachtoffers kon maken is vooral te danken aan het regime van Joe Biden, die voor miljarden aan wapens achterliet bij de terugtrekking uit Afghanistan. Die wapens zijn – willens en wetens – in de handen van terreurorganisaties zoals Hamas gespeeld, juist met de bedoeling dat zij die tegen Westerse doelwitten in de regio zouden gaan gebruiken, en het VS/NATO complex hierdoor een excuus zou krijgen om opnieuw hard in te grijpen.

Biden zegde Iran onlangs nog eens $ 6 miljard toe. Samen met destijds Obama heeft hij er op deze wijze voor gezorgd dat de ayatollahs hun kernwapenprogramma konden heropstarten.

Financiële systeem stort in

Maar waarom wordt dit allemaal gedaan? Ook daar is Armstrong duidelijk over: alles draait om macht en geld. Het huidige financiële systeem is al enige jaren aan het wankelen en begint nu daadwerkelijk in te storten. Om hun macht te behouden móet er in de ogen van de ‘neocons’ een grote oorlog worden gevoerd.

Beter gezegd: een serie oorlogen. Volgens de topeconoom, in het verleden jarenlang in eigen land vervolgd omdat hij weigerde de formule te geven van zijn beroemde A.I. ‘Socrates’ waarmee hij al tientallen jaren uiterst nauwkeurige voorspellingen doet, dreigen de Amerikanen maar liefst 4 oorlogen te ontketenen. Behalve Rusland/Oekraïne en Israël (/ Hamas / Iran / Turkije) zullen ook China (/Taiwan) en Noord Korea erin worden betrokken.

Totalitaire WEF en WHO krijgen wereldmacht

Met Central Bank Digital Currency willen de Westerse machthebbers voorkomen dat ze tijdens deze financiële crash hun macht kwijtraken. Cash wordt uitgebannen, en met een volledig digitale munt kan men onbeperkt belasting heffen en de burgers onder totalitaire controle plaatsen. Hiervoor hevelen onze regeringen – ook de Nederlandse – al hun macht over aan ongekozen totalitaire organisaties zoals het World Economic Forum (en de World Health Organization van de VN). We worden in een dictatuur geplaatst, en ook hier krijgen de burgers niets over te zeggen.

Van democratie is in het Westen dan ook geen enkele sprake meer, zo benadrukt Armstrong. Het is puur fascisme, en de dwang die wij reeds ervaren gaat in de komende jaren alleen maar veel erger worden. Het excuus dat hiervoor wordt gebruikt, de klimaatcrisis, is een complete hoax en zal uiteindelijk door de mensen worden doorgeprikt, denkt hij. Dat zal gebeuren als het leven voor iedereen zó duur wordt, dat het pijn begint te doen. Mensen zullen het niet meer pikken dat ze steeds minder vrijheden zullen hebben, en zaken zoals autorijden, internationale (en zelfs nationale) reizen zullen worden beperkt of zelfs geheel verboden.

Grote oorlogen / WO-3 tussen 2024 en 2028

De komende 8, 9 jaar gaan heel erg moeilijk worden, herhaalt Armstrong. Er komen grote opstanden, de machthebbers zullen zich almaar totalitairder gaan gedragen (via o.a. WEF en WHO), en tussen 2024 en 2027-2028 kunnen we een serie grote oorlogen verwachten (die bij elkaar opgeteld de Derde Wereldoorlog kunnen worden genoemd) waarbij op zeker moment ook kernwapens zullen worden gebruikt. (Naar mijn mening, en dit schreef ik jaren geleden al, zal Nederland niet ontsnappen, omdat wij via de MH17 false flag aanslag een kwalijke rol hebben gespeeld bij het starten van de in 2014 in Oekraïne door de CIA en MI6 georganiseerde proxy oorlog tegen Rusland, die uiteindelijk leidde tot Russisch militair ingrijpen in 2022).

In 2031 – 2032 zal het Westen uiteindelijk totaal instorten, zo is al tientallen jaren de prognose van Armstrongs A.I.. De klimaatagenda van het WEF en de vaccinatie/lockdown agenda van de WHO-wereldregering zullen dan hebben gefaald en onze landen in een enorme chaos vol economische en maatschappelijke ellende hebben gestort. Uiteindelijk zullen de gewone mensen hun gezond verstand gebruiken, breken met alle ‘woke’ agenda’s waar op dit moment bijna de hele Nederlandse politiek volop aan meewerkt, en weer een betere toekomst opbouwen voor hun kinderen.

De drie kwaadaardigste namen achter deze agenda’s zijn iedereen wel bekend: Schwab, Soros en Gates. ‘Deze mensen zijn compleet waanzinnig,’ zegt Armstrong meerdere malen. Niet alleen zij, maar inmiddels ook alle Westerse regeringen ‘geven helemaal niets om het lot van de mensen. Vlak voor verkiezingen beloven ze van alles, maar daarna doen ze precies het omgekeerde. Voor hen zijn wij toch allemaal vuilnis…’

‘Vanaf 2032 gloort er weer hoop’

Maar er is hoop, zo sluit hij af. In 2032 gloort er licht aan het einde van de duistere tunnel waarin de mensheid nu opzettelijk wordt geduwd – volledig met medeweten en medewerking van alle politici en parlementariërs waar in ons land in november weer op gestemd gaat worden – met uitzondering van één partij, de enige overgebleven democratische, die daarom constant wordt gemarginaliseerd en gedemoniseerd.

Over uiterlijk 9 jaar zullen de ogen massaal zijn geopend dat alleen deze partij het bij het juiste eind had. Helaas pas dan, want als de staatspropagandisten van de NOS nu al de waarheid zouden brengen, dan zou alle ellende die ook ons volk nog te wachten staat wellicht nog kunnen worden voorkomen.

Er lijkt dus niets anders op te zitten dan onze veiligheidsgordels vast te klikken en ons schrap te zetten voor wat onverbiddelijk komen gaat. Maar wel met de hoop dat we na 2032 kunnen beginnen met het opbouwen van een nieuwe, hopelijk betere, eerlijkere wereld waarin het definitief is gedaan met de macht van de grote internationale banken en globalistische organisaties.

Xander

(1) Armstrong Economics